امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* فراخوان مسابقه رمان نویسی گروهی *
ممنون از مسابقه خوبتون

جلد رمان ماهنوز آماده نيست بايد چكار كنيم؟؟؟
[عکس: 85875505027359354516.gif]
سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۴، ۱۲:۰۰ ب.ظ).مليكا. نوشته: ممنون از مسابقه خوبتون

جلد رمان ماهنوز آماده نيست بايد چكار كنيم؟؟؟
عزیزم جلد رمان رو بعدا هم میشه گذاشت
خود رمان مهمه که امروز باید حتما پست اول رو بزنید
سپاس شده توسط:
عاقا منم ميخوام شركت كنم همگروهي يدونه هست؟
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:
من aafsoon100و ماه كوچولو
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:
(۰۳-۰۴-۹۴، ۰۴:۱۱ ب.ظ)€ستايش€ نوشته: من aafsoon100و ماه كوچولو
هر چه سریع تر تاپیک رمانتون رو بزنیدmara
سپاس شده توسط:
گروه هایی که موافقند مسابقه تمدید بشه ، لطفا توی تاپیک اعلام کنند .
سپاس شده توسط:
من موافقم
تا اخر تیر نمیشه تمومش کنیم
اکثر گروه ها هم تو صفحه ی 4 یا 5 هستند
اگر هم بخوایم سرعت رمان روند داستان رو زیاد مکنیم داستان چرت میشه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
مــــــــــــنـــــــــ
دستای من بالاس

عاقا خو نمی شه مگه رمان نوشتن الکیه؟!؟
باید کلی پستای قبلو بخونی تا ایده توپ بیاد داخل مخ گرام
بعد باید تایپ کنی
خلاصه و خلاصه و خلاصه....تا تاریخ اولی عمرا رمان هر کدوم از گروه ها تموم شه از من گفتنdfgh
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۴-۹۴، ۰۳:۰۱ ب.ظ)cOdE brEakEr نوشته: مــــــــــــنـــــــــ
دستای من بالاس

عاقا خو نمی شه مگه رمان نوشتن الکیه؟!؟
باید کلی پستای قبلو بخونی تا ایده توپ بیاد داخل مخ گرام
بعد باید تایپ کنی
خلاصه و خلاصه و خلاصه....تا تاریخ اولی عمرا رمان هر کدوم از گروه ها تموم شه از من گفتنdfgh
تا اخر مرداد خوبه فکر کنم
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
من موافقم
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 459 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,789 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 767 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
76 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، sadaf (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، .ستایش. (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، Farshad (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، elena.r (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، n@st@r@n (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، sanam bano (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، Katayoon (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، nika_beny (۰۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، سوگل بنی (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، ♥♥Niloofar♥♥ (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، گلاره (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، Ar.chly (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، SilentCity (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، zr2014 (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، s@mir@ (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، ****Dayan**** (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، mercede (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، arash20 (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، نیاز (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، Neda0077 (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، roksana aaa (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، raha..79 (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، _Helia (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، اریل (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، م.اسلامی (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۲ ق.ظ)، parinazbashiri (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ماه کوچولو (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، eris (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، nobody (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، afsoon100 (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، narges.author (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۳۶ ق.ظ)، Mehrad hidden (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۲ ق.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ)، آشوب (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، ارتان (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، پرســـا123 (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، Maryam omidi (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، رادوین (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، deli67 (۲۵-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، lovely (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، parand (۰۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ)، MaryaM_sh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، fatemeh ghasemi (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۳ ق.ظ)، بهناز احمدی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .:Mahdis (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، Feryal* (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، morgana (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، ehsan hpf (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۵ ق.ظ)، رزبیتا (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، *hasti* (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، بیتا @@@ (۱۹-۰۷-۹۴, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، habibe (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، ft.samadi (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، فرشته محمدی (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، Hana....az (۱۹-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان