امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لاريجاني در بدو ورود به فرودگاه بوشهر: براي زلزله‌زدگان بوشهر بود
لاريجاني در بدو ورود به فرودگاه بوشهر:
رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه براي زلزله‌زدگان بوشهر بودجه مشخصي در نظر گرفته شده است، گفت: امروز از نزدیک اقدامات انجام شده برای زلزله‌زدگان را خواهم دید تا اگر اشکالی وجود دارد مرتفع شود. به گزارش حوزه پارلمان باشگاه خبرنگاران علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي صبح امروز(چهارشنبه) در بدو ورود به بوشهر براي بازديد از مناطق زلزله زده اين استان در جمع خبرنگاران گفت: کمیسیون عمران گزارشی از روند امدادرسانی‌ها به زلزله زدگان بوشهری را به ما اعلام کرده بود به همین دلیل در سفر امروز از روند کمک رسانی‌ها به زلزله زدگان بازدید کرده تا اگر اشکالی وجود داشته باشد آنها را رفع کنیم.

وی با بیان اینکه هدف سفر من به استان بوشهر بررسی و رفع مشکلات زلزله‌زدگان است، اظهار داشت: هفته گذشته در مجلس قانونی تصویب شد که چگونه می‌شود مشکلات مناطق زلزله‌زده را حل کرد.
لاريجاني بیان کرد: در این زمینه مسئولیت‌ها مشخص شده و بودجه‌ای برای زلزله‌زدگان شهرستان دشتی در نظر گرفته شده و گزارشاتی هم از امور رسیدگی به زلزله‌زدگان به من داده شد.
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: parisa