امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مربی قهرمان را یک پله عقب تر می کشند
Rainbow 
دستمزد قهرمانی در نیم فصل فوتسال؛

سرمربی تیم فوتسال صبای قم گفت: تجربه های چندین ساله ام امکان هدایت صبا را به من می داد اما کمبود وقتم باعث نگرانی مسئولان شد به همين دليل جايگاهم را به حسن زاده، شاگرد خودم مي سپارم.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، تنها 3 روز پس از کسب عنوان قهرمانی نیم فصل توسط تیم فوتسال صبای قم مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند فرد جدیدی را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کنند این در حالیست که قدرت اله باقری موفق شد با وجود بازیکنان بومی خود از سر بزرگان فوتسال ایران عبور کند و بدون حاشیه صدر جدول را از آن خود کند تا این تیم با توجه به عملکردش یکی از شانس های قهرمانی این فصل فوتسال باشد.

اما در چنین وضعیتی اعلام این موضوع که در نیم فصل دوم باقری هدایت تیم را در ست ندارد، تصمیم عجیب و غیر قابل پیش بینی ای بود که می توان گفت اتخاز این تصمیم غیر حرفه ای بودن مسئولان باشگاه می باشد مدیر باشگاه صبای قم اعلام کرده باقری به دلیل گرفتاریهایی کاری خود زمان کافی برای رسیدگی به وضعیت بازیکنان را ندارد و این موضوع از سوی خودش عنوان شده است اما در این جا این سوال مطرح می شود که آیا مدیر عامل باشگاه قادر به حفظ سرمربی خود نبود و یا نمی توانست فردی را به عنوان کمک برای اوقاتی که باقری در تیم نیست در نظر بگیرد؟

در همین خصوص قدرت اله باقری سرمربی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: زمانیکه پیشنهاد هدایت تیم صبا را پذیرفتم اولین شرطم حضور محسن حسن زاده در تیم بود زیرا خیلی به جدا شدن این بازیکن از ورزش قم نداشتم توانایی های محسن حسن زاده باعث شد که به عنوان کمک مربی فعالیت خود را آغاز کند تا اینکه به گزینه اصلی برای سرمربیگری تبدیل شود با سرمربیگری حسن زاده مشکلی ندارم و به توانایی های وی اعتماد دارم اما اگر زمان کافی برای حضور در تیم داشتم.

خواستار هدایت تیم مسی بودم زیرا توانسته ام تفکر قهرمانی را در بازیکنان ایجاد کنو به همین دلیل دوست داشتم نتیجه ی زحمات خودم را در پایان ببینم.

وی افزود: در صورتیکه به دلیل کمبود وقتم تیم در نیم فصل دوم جایگاه خود را از بدهد همه مسئولان من را مقصر می دانند به همین دلیل ترجیح دادم از سمت خود کناره گیری کرده و بازیکنان را از نظر جسمانی برای بازیها آماده کنم و در پست مربی بدنسازی فعالیت می کنم.

در این مدت تا حدی با بازیکنان راحت بودم که مطمئنم اگر از آنها بخواهم کار محالی را انجام دهند به طور حتم موفق می شوند پس با این اوصاف تیم را رها نمی کنم و در کنار دیگر افراد کادر فنی به بازیکنان کمک خواهم کرد.

باقری در ادامه بیان داشت: زمانیکه در سال 74 کتاب فوتبال نوشتم کسی حتی جوزوه فوتبال هم نداشت کتاب آمادگی و جسمانی من در تمام دانشگاهها تدریس می شود به همین دلیل به توانایهایم ایمان داشتم تجربه ی چندین ساله ام در فوتسال و ورزش امکان هدایت تیم صبا و موفقیت این تیم را به من می داد اما مسئولان باشگاه فکر دیگری داشتند./جع
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: