امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه بزرگِ "نوول" ایران رمان
(۲۳-۰۴-۹۵، ۰۱:۴۸ ب.ظ)سه تفنگ دار نوشته: عاغا ی سوال تاکی وقت هست؟
تا آخر مرداد
نیاز شد تمدید میشه
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
maraتاکی وقت داریم صدف من رمانم کامل نیست؟mara
سپاس شده توسط:
(۲۶-۰۴-۹۵، ۰۳:۲۹ ب.ظ)bita.s نوشته:
maraتاکی وقت داریم صدف من رمانم کامل نیست؟mara
اشکال نداره
فرصت دارید
عجله که نداریم
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
منم هستم
سپاس شده توسط:
سلام خوبین؟xcvk
خیلی ها در مورد زمان پایان مسابقه پرسیدن که با مشورتی که با مدیر ارشد
داشتیم زمان پایان مسابقه 20مرداد هست
دوستانی که خواننده هستن و کسایی که شرکت کردن تاکید میکنم
زمان پایان مسابقه20مردادxcvl
پس رمان هاتون باید تا زمان مشخص شده کامل کنین
و اینکه مطابق قوانین رمان هاتون رو پیش ببرین
و در صورت نیاز زمان پایان مسابقه تمدید هم میشه
سوالی بود در خدمتمmara
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
سپاس شده توسط:
(۲۷-۰۴-۹۵، ۱۱:۱۱ ب.ظ)fatemeh . R نوشته: سلام خوبین؟xcvk
سوالی بود در خدمتمmara

میشه رمان های نصفه رو توی مسابقه جا داد؟ حتماااااا باید کامل باشه؟
سپاس شده توسط:
(۲۸-۰۴-۹۵، ۰۶:۲۸ ق.ظ)آفتاب نوشته:
(۲۷-۰۴-۹۵، ۱۱:۱۱ ب.ظ)fatemeh . R نوشته: سلام خوبین؟xcvk
سوالی بود در خدمتمmara

میشه رمان های نصفه رو توی مسابقه جا داد؟ حتماااااا باید کامل باشه؟

رمان هاتون باید تا زمان مشخص شده کامل باشه و اگه کامل هم نشد
زمان مسابقه تمدید میشه و توی زمان تمدید شده
رمان رو باید حتما کامل شه
و شما تا اون موقع کلی وقت دارین نگران نباشین

سپاس شده توسط:
باشه عزیزم تا 20 مرداد تمامش میکنم
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:
سلام عزیزانmara
چیزی تا پایان مسابقه نمونده
رمانتون تا اون موقع کامل هست ؟؟
dfgh
با همه ی شرکت کننده گان هستم پس جواب بدن
چهارشنبه زمان پایان هست

اینجا اعلام کنین تا اون موقع کامل هست یا نهxcvl

سپاس شده توسط:
وااااااااااای نهtwol
من اونموقع مسافرتممممممممممممممtwoltwoltwoltwol
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 450 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,737 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 748 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، لیلی (۱۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ)، sadaf (۱۷-۰۸-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، ققنوس (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، tahvildar (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، Lisa (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، R a n A (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، دختر بلا (۲۴-۰۴-۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، I_Mohammad_I (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، laya (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، maryamoop (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، Tasnim (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، سمیرا (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، nady48 (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۲:۲۴ ق.ظ)، نويد (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، Katayoon (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، نسرین50 (۲۴-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، گلاره (۱۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، /یاس/ (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۲-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، نیاز (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، elham zelzele (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، Elina76 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۴ ق.ظ)، loolyvash (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، heliia (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، مژان (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، م.اسلامی (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، nobody (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، HACKER80 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، asi_0098 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، daved (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، T a R a N e (۲۴-۰۳-۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ)، morgana (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، رزبیتا (۱۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، elMira.j (۱۷-۰۷-۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، خورشيد تابان (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۳۹ ق.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، revota1999 (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، Jigili khanom (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، arteston (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۶ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، Saffa (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ)، barooni (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، Tabataba (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، azar (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، @MiNa@ (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، امیراحسان (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ)، Somayeh227 (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، گل شب (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، نام کاربریmehri (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، مرادی (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، فری دات کام (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، پروانه دولتی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، Hadadian (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، معصومه بانو (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، amirreza (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، ليلا محمد (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، غبار (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، بانو پریزاد (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۷ ق.ظ)، hanane (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، 70mosafer (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، هرچی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، محبوب (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ)، lidia (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، hiva-69 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، eli267 (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، eli999 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، faride70 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، antorium (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، paniz26 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۸ ق.ظ)، هدی124 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، ماهي گندمي (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۹ ق.ظ)، Ros abi (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان