نظرسنجی: بهترین مقدمه کاربران از نظر شما ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
مقدمه 1
5.88%
1 5.88%
مقدمه 2
11.76%
2 11.76%
مقدمه 3
17.65%
3 17.65%
مقدمه 4
11.76%
2 11.76%
مقدمه 5
23.53%
4 23.53%
مقدمه 6
29.41%
5 29.41%
مجموع 17 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه | بهترین مقدمه رمان کاربران
xcvk[عکس: 3.gif]
میدونم منو خیلی دوست دارید نیاز به گفتن نیست xcvb
خوب بریم سر مسابقه
من با این تعداد مسابقه 1 رو میزنم....اگه جمعیت بیشتر شد فوق فوقش یه مسابقه دیگه داریم
ولی بهتره تعداد هر گروه کم باشه

دیگه مقدمه ها تابلو مال کدوم کاربره....
لطفا به زیبایی و قشنگی متن رای بدید ..منصفانه!
[عکس: 2343774rdngyhy0rc.gif]

اسامی شرکت کننده ها :tiol

raha28
~Bi BaHaNeH~
saba erfan
fatemeh ashkoo
shiva-68
yalda24

نکته:اسامی و مقدمه ها به ترتیب نیستpy

و اما......
این شما
این هم مقدمه ها :giva

مقدمه 1:

نقل قول:« گريختم تا رها شوم...
خلاص از گناه ... از منجلاب...
و گرفتار شدم... اسير تو و چشمانت...صداقت نگاهت...
و به تو پيوستم به سادگي نفس كشيدن...
يافتمت ميان سرخوردگي و تنهايي ام...
خواستمت با تمام وجود... ولي با شك... با ترديد... دودل بودم براي داشتنت... حضورت آفتابي بود و من، يخ زده... روز بودي و من، شب... نه... تو هم شب مي شدي... خودم ديدم... مانده بودم كه بمانم... رفتم كه نباشم...ولي تو ... هميشه عاشق بودي...»

مقدمه 2:

نقل قول:گاهیــ دچار یکــ احساس میشومـ
احساســ سردرگم و ناشناخته ایــ
احساسـ گم شدنـ در سیاهی شبـ
گاهیـ هوس ـ پرواز میکنمـ
هوس ـ پریدنـ از شاخه یـ خشکیدهـ قلبمـ
هوس ـ پرواز در آسمانـ مهربانی اتـ
گاهیـ دچار یکـ احساس میشومـ
احساس تنهایی بعد تو
احساسـ دلتنگیـ برای بارانـ گ
اهیـ هوس هایمـ کودکانه میشـود
هوس قدم گزاشتن در جاده بارانی
هوس ـ تپش هایـ عاشقانـه تو
گاهیـ دچار یـک احساسـ میشوم احساسـی شبیه شکـ!
به چشمانـ تو
به مـداراهای گـاه و بیگـاه تو
به عادتـ دلتنگی امـ گ
اهیـ دلم تنگـ میشود
برای قدمـ های مشترکمانـ
برای تمامـ باران های دلمـ برایـ بهانه هایـ کودکانه امـ
حتیـ گاهیـ دلمـ از اینـ جاده بارانیـ میگیرد
وقتی تو نباشی.....

مقدمه 3 :

نقل قول: سرنوشت....!
این هست و نیست
این زیبایی وسوسه گر لغزنده و دست نیافتنی..هرچه نزدیک تر می آییم دورترمان می رود
گاهی وقتا تو زندگی آدم ها اتفاق هایی می افته که ممکنه مسیر زندگی رو 180 درجه تغییر بده
یاشاید نظرات و عقاید خیلی هارو بدون استفاده از هیچ فرمولی فروبپاشه.
.اما دوباره به روش خودش اونو ترمیم کنه....
تو زندگی هر کس فراز و نشیب هایی هست
فراز هایی که همه اونو برای خودشون مثبت می دونن و نشیب هایی که سعی دارن از اون فرار کنن
اما نمی دونن که همین نشیب هاست که فراز هارو براشون خوشایند می کنه.........

مقدمه 4:

نقل قول:خسته ام
خسته از اجبار خسته....از لبخند اجباری از حرفهای تکراری از عادت های اجباری از روزهای تکراری از قانون های اجباری ازباید ها و نباید ها
تا کدامین نقطه باید به اجبار و تکرار زندگی کرد
تا کدامین کلام باید به اجبار دهان را بسته نگه داشت
تا کدامین صدا باید سکوت کرد
تا کدامین نگاه باید چشم بست تا کی سخن باید نگفت
چه کسی تعیین می کند تا کجا؟تا کی ؟ او یا ما....... یا من.......... من....من....من.... من تعیین می کنم من می خواهم حرف بزنم من می خواهم لبخند بزنم من می خواهم فریاد بزنم من می خواهم زندگی کنم بله می خواهم زندگی کنم نه به اجبار نه به تکرار به قانون طبیعت به قانون زندگی به قانون غریزه به قانون خودم زندگی کنم زندگی می کنم و زندگی کردن را یاد می دهم به همه ی آنهایی که خواستند زندگی اجباری را به من بیاموزند

مقدمه 5 :

نقل قول:عشق، آخرین همسفر من ...
در گیر و دار این قافیه های بی نام و نشان، که تنها پوستی بر رخ شب من می کشند، پوستی بنام عشق ...خالی می شوم؛
از همه ی آن احساسی که نسبت به "عشق!!!" دارم. بدون او هم می توان زنده بود، نه اویی که چون فرهاد بیستون کند و منتی نداشت. نه اویی که چون مجنون، دیوانه گشت و منتی نداشت؛ و نه اویی که عاشق بود بی هیچ منتی!!! آری منت گذاشت، بر عشق، منت گذاشت...
و مرا از این همه عاطفه و خشم خالی کرد... حالا دوست دارم در رویا گم شوم، می خواهم به هیچ چیز فکر نکنم. اما ... مسخ شده ام. فرار می کنم روزی، از دست همه ی آنان که فقط ادعا می کنند و چه زشت ادعا می کنند. من نیستم! من یک قطره جوهرم که از خودنویسی چکید و نامش شد مسخ شده! فقط به این می اندیشم که مبادا روزی من خود چنین شوم، که اگر شوم، وای بر من و وای بر من! بر هیچ کس، بر هیچ چیز، منتی ندارم؛ که جهان هر چه داشت، هر چه توانستم، و هر چه می دانست به من داد و من گرفتم. دیگر این زندگی آن نیست که من در پی اش بودم. عشق منت می گذارد، چه دردناک است. آن چیز که مقدس ترین است به خیال این خاکیان، منت می گذارد بر همه ی کار خویش! و من چگونه ساده هر کاری می کنم، هر کاری که می توانم؛ و نمی گویم از دلم. ساده بگویم که خرد شده ام اکنون. در پویایی سخنانت؛ برای خودت. تو هیچ گاه نمی توانی آن باشی که مدعی هستی! پس نه برای من، منی که ساده از کنارش عبور کردی، برای دیگران این گونه نباش! هرگز نباش! برگرد تا بگویم چگونه چینی وجودم شکست و تو حتی صدایش را از درون خانه ات نفهمیدی، چه رسد به دیدن اش. و حالا اجبار ... اجباری که برای بدست آوردن یک هدف زیبا میخواهد از من ... من ِمسخ شده،عاشقی بسازد از شیرین شیرین تر!!! دردسری به نام عشق میخواهد من ِخالی را لبریز کند از عاطفه و احساس ... حالا چگونه به تقدیر بفهمانم که چینی شکسته ی وجودم بندی خورده به ضخامت تنهایی و زهرخند؟ زهرخندی که مردم لبخند میخوانند ... در حالی که همه مرا به خنده های با صدا میشناسند این بالش بیچاره , به گریه های بی صدا ...!!!

مقدمه 6:

نقل قول:وزیدنِ خیانت در دنیایم اوج گرفته... تابیدنِ رقص انِ مِهرَم پنهان گشته... سویِ کم سویِ ستاره ام نهان گشته.... چسبی عمیق از بکارت دایره یِ لبانم را غم پوشانده... دخترم...! دختری از جنس سکوت، رنگِ سپهر گردان، سِحرِ حقیقتِ اسارت، مرا جادو کرده... جسمم به قناتِ آب به منظورِ تَنزیَت نیازمند گشته، جرعه ای از آبِ امیدت، امیده وصالت را به بچشان.... من کیستم؟ من مادری میشوم از جنسِ شیشه، شکستنش آسان و صیقل دادنش دشوار. نقره یِ فام از زایمانم به حد ذوب بیزار است، پس حال بیاندیش، من کیستم؟ مهره ای سوخته برای شخصِ باخته یا مدادی تراشیده شده برای خاک روبِ پیرزنی دل سوخته.... من کیستم؟ لیلی در وادییِ مجنون یا شیرین ِ در حسرتِ فرهاد؟ من لباسِ زن بر تن و عشق مرد بر روح دارم.... من منم.... آری...! افسارِ زندگیم به دست توست ای مرد ، اما بدان که افسارِ ما هر زوج در دستِ خداست... بدان...!

موفق باشید دوستان mara

خب مثل اينكه من اولين نفر راي دادم
انشاا... همگي موفق باشيد mara
2
2
2
2
2

اينه همه دستايي كه منتظر بارونه
يكي اون بالا نشسته كه خودش ميدونه
ميدونه كاريه كه فقط خودش ميتونه
دستاي خالي رو خالي برنميگردونه
.mara.
سپاس شده توسط: .RaHa. ، sadaf ، admin ، nafas ، بانوی جنوب ، .ستایش. ، لیلی ، yalda24
من به خواست بقیه تک رای زدم ولی اینجوری خیلی بده..آدم میخواد به دو نفر رای بده میمونه gla

سپاس شده توسط: sadaf ، admin ، shiva-68 ، nafas ، بانوی جنوب ، .ستایش. ، لیلی
منم رایم رو دادم
همه مقدمه ها بدون نقص وزیبا بودن maramara
ولی خب هر کسی یه نظری داره
همین تک رای بودن بهتره .....مسابقه یعنی همین
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط: .RaHa. ، admin ، shiva-68 ، nafas ، بانوی جنوب ، .ستایش. ، لیلی
منم راي دادم...
با آرزوي موفقيت براي همه دوستان...mara
درگيرم شو
اما
دلگير نشو...
سپاس شده توسط: .RaHa. ، admin ، shiva-68 ، nafas ، بانوی جنوب ، .ستایش. ، sadaf ، لیلی
منم رای دادم.........ieir

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

سپاس شده توسط: admin ، .ستایش. ، nafas ، بانوی جنوب ، sadaf ، shiva-68 ، لیلی ، .RaHa.
منم رای دادم در ضمن معلومه که دوست داریمTongue
نقل قول:آـهستهـ اسممـ را ـصدا ـبزـنـ ، ـمیـ ـخواهمـ ـصدایتـ را ـطـولانیـ و دزدکانهـ داـشتهـ ـباشمـ
سپاس شده توسط: admin ، shiva-68 ، nafas ، بانوی جنوب ، sadaf ، لیلی ، .RaHa.
ما هم رای دادیم به امید موفقیتieirieirieirieirieir
سپاس شده توسط: nafas ، admin ، بانوی جنوب ، .ستایش. ، sadaf ، لیلی ، .RaHa.
ما هم بالاخره تونستيم يكي رو انتخاب كنيم و راي خودمان را بدهيم xcvl
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
سپاس شده توسط: بانوی جنوب ، nafas ، .ستایش. ، sadaf ، shiva-68 ، لیلی ، .RaHa.
واقعا نوشته ها عالی بودن وانتخاب سخته
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
سپاس شده توسط: بانوی جنوب ، admin ، .ستایش. ، shiva-68 ، sadaf ، لیلی ، .RaHa. ، saba erfan