امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه چشم تو چشم
این حرفا جاش تو چته نه اینجا!
تاپیک شده پر از اسپم!
تا دوره ی بعد هیچ پستی ارسال نشه لطفا!
مرسی gggm
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
و اینگونه است دور دهم مسابقه چشم تو چشم برگزار میشود .... ! [عکس: tongue.gif]

قوانین :

پستهای اسپم حذف میشن [عکس: xcvl.gif]
یه نفر پشت هم نمیتونه دوتا پست بذاره [عکس: giva.gif]
هر بار هم فقط میتونید اسم یک نفر وحدس بزنید[عکس: aai.gif]

و یک نکته خیلی مهم : به هیچ وجه من الوجوه صاحب عکس نباید لو بده که کیه !
[عکس: fr.gif]
موفق باشیدmara
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
صدف بانو
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
ثــمـین ؟ xcvl
سپاس شده توسط:
hananee
سپاس شده توسط:
خود صدفه ShyShy
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
سپاس شده توسط:
محبوب؟
سپاس شده توسط:
دیواری کوتاه تر از دیوار من پیدا نکردین
درست حدس زدین xcvb
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
ieirieirieirieirieirieir
آخ جوووووون درست حدسیدم

حالا یه عضو از صورتت رو میشناسم dani
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
سپاس شده توسط:
من نیستم ها
آقا من اگه بودم که نمیگفتم !
مگه ندیدین تو تاپیک مون چی گفته
من که نمیام کار غیر قانونی بکنمazsx
میبینم که خوب تونستم ذهن ها رو منحرف کنمmnb
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 459 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,789 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 767 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، sadaf (۱۱-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، آرزو (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، ~mahdis~ (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، v.a.y (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، adonis (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، N!rvana (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۸-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۵-۰۳-۹۷, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۳:۵۷ ق.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، nika_beny (۰۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، .مليكا. (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، neda.s (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، SilentCity (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، hedy (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۹-۱۰-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، mercede (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ)، sara.samii (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، ghazaleh (۱۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ)، نیاز (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، raha22 (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، eris (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۹:۳۹ ق.ظ)، آشوب (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، Elnaz23 (۰۷-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۲ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۰-۰۶-۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، Death (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، عکس ه (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ)، .:Mahdis (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، Feryal* (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، morgana (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، RASHNOU (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، dokhtarehava (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، هبوط (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، tanin74 (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، mahsa70 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۰۹-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، avapars (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، barooni (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۱:۲۹ ق.ظ)، armiti (۰۲-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، Natali (۱۴-۰۹-۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، hanane (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۷ ق.ظ)، برف سیاه (۱۹-۰۸-۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، مریم طلا (۱۳-۰۲-۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۱:۴۲ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۴-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۸-۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، دخترشب (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، hananee (۲۵-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۶-۰۸-۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۴-۰۸-۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۸-۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، آسیل (۲۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، farnaz83 (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، nil2001 (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۱-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، بهزاد (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، d.ali (۱۳-۰۶-۹۹, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، s.a.a (۱۱-۰۸-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، fateme.A (۲۸-۰۸-۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، بلتي (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، daryaeearam (۲۱-۰۸-۹۵, ۰۴:۴۱ ق.ظ)، .AtenA. (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۳۱ ق.ظ)، دختربهار (۲۴-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، baranbibahar (۲۰-۰۸-۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Afshar.n (۲۵-۰۸-۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، Land star (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، لاچین (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، maryam.sh (۰۸-۰۹-۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، minoo_f (۱۳-۰۲-۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، aral1381 (۱۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، Fatemeh7721 (۱۹-۱۱-۹۵, ۰۸:۳۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان