امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروزی: با کدام دلخوشی به تیم ملی برگردم/تا زمانی که شرایط این گونه
وقتی که قهرمان نمی خواهد درباره کشتی صحبت کند؛
دارنده مدال طلای وزن 60 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک 2012 لندن گفت: وقتی شرایط مهیا نیست، با کدام دلخوشی در اردوهای تیم ملی حاضر شوم.
[عکس: 1082004_149.jpg]امید نوروزی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: باور کنید قصد داشتم بعد از مسابقات قهرمانی آسیا بار دیگر به اردوی تیم ملی برگردم و خود را برای حضور پرقدرت در مسابقات جهانی آماده سازم اما گویی مسئولان کشور تمایلی ندارند که این اتفاق رخ دهد.

وی افزود: من 10 قدم به سمت اردو و تیم ملی گام برداشتم اما متأسفانه مسئولین ورزش کشورمان حتی یک قدم حرکت نکردند و گویی آنها از این شرایط راضی هستند.

دارنده مدال طلای جهان که دل پری از دست مسئولین داشت تصریح کرد: رشته هایی چون کشتی هموراه مظلوم هستند و تنها زمانی مورد توجه قرار می گیرند که رویداد مهمی در پیش باشد و واقعیت امر همین است چرا که مسئولین در آن زمان برای حفظ جایگاه خود به مدال این رشته ها نیاز دارند.

وی اضافه کرد: پیش از بازی های المپیک 2012 لندن از سوی مسئولین شهر خودم گرفته تا سایر مسئولان وعده و وعیدهای زیادی داده شد، ما هم قول دادیم با همه وجود برای به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان بجنگیم در واقع امید نوروزی با کسب مدال طلا در این رویداد مهم ورزشی به تعهدش عملکرد کرد ولی متأسفانه باید عرض کنم قولهای مسئولان فقط در حد حرف بود.

دارنده مدال طلای بازی های آسیایی گوانگجو در پاسخ به این سوال که با شرایط فعلی آیا برنامه برای بازگشت به تیم ملی خواهد داشت، گفت: با این شرایط حتی دیگر نمی خواهم درباره کشتی صحبت هم کنم چه برسد به این که قصد بازگشت به تیم ملی را داشته باشم اما باور کنید اگر حتی حداقل ها هم مهیا می شد بار دیگر با تمام وجود در اردوها حاضر می شدم.

نوروزی درباره این که این روزها مشغول به چه کاری است نیز اظهار داشت: هم اکنون در شیراز علاوه بر رسیدگی به کارهای شخصی ام مشغول تحصیل هستم و تا اندازه ای با درس خواندن خودم را مشغول کرده ام و در نهایت نیز امیدوارم تیم ملی کشورم بتواند با کسب بهترین نتایج در میادین بین المللی از حیثیت و اعتباری که کشتی فرنگی در این چند سال به دست آورده دفاع کند./مح
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: