امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجعلي: زمين و زمان دست پرسپوليس بود
Rainbow 
پنجعلي: زمين و زمان دست پرسپوليس بود / پرسپوليس با اين روند قهرمان جام حذفي مي شود
کاپيتان سابق تيم فوتبال پرسپوليس، گفت: به نظرم پرسپوليس نسبت به نيم فصل اول خيلي تغيير کرده و بازهم جا دارد تا بهتر شود.
محمد پنجعلي کاپيتان سابق پرسپوليس، در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت؛ پرسپوليس مقابل نفت تهران در جام حذفي خيلي عالي بود. خودم در استاديوم بودم و به نظر تيم نسبت به نيم فصل اول خيلي تغيير کرده و بازهم جا دارد که بهتر شود. اين پرسپوليس توانايي بالايي دارد و بازهم مي تواند بهتر شود. خوبي کار اين بود که پرسپوليس بعد از گل خوردن جبران کرد و گلهاي بعدي را هم به ثمر رساند و توانست با نتيجه خوبي نفت تهران را ببرد و به مرحله بعد صعود کند.

وي افزود: پرسپوليس در اواخر بازي فرصت هاي زيادي را از دست داد. به نظرم بچه ها خيلي زود سير شدند، چون فشار از روي تيم برداشته شده بود و به نتيجه دلخواه شان رسيده بودند، به همين دليل در لحظات آخر يک مقدار بي تفاوت بودند. وقتي بچه ها نتيجه لازم را گرفته بودند، در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند.

وي در ادامه گفت: نفت تهران تيم خوبي است و بازيهاي خوبي از اين تيم ديده ايم. نفت تهران کادر فني کاربلدي دارد و مقابل پرسپوليس روي ضد حملات برنامه ريزي کرده بودند و در چند مورد خطرساز ظاهر شدند و به گل رسيدند، اما زمين و زمان دست پرسپوليس بود؛ چون تيم خيلي شاداب بود، به خصوص در نيمه دوم که بچه ها کاملا مسلط بر حريف بودند.

کاپيتان سابق پرسپوليس اظهار داشت: بگوويچ با نظر يحيي گل محمدي به پرسپوليس آمده و دلالان او را نياورده اند. بايد به نظر گل محمدي احترام بگذاريم، به هرحال او سرمربي پرسپوليس است و ما به عنوان پيشکسوت تيم در درجه اول بايد خوشحال باشيم که تيم دست مربي ايراني است. من واقعا از اين اتفاق خوشحالم، چون سرمربي پرسپوليس يک ايراني است. من به مربي ايراني اعتقاد دارم و دوست دارم پرسپوليس دست بچه هاي خودمان باشد. آقاي علي دايي در دنيا مطرح است، اما متاسفم که مي بينم فدراسيون ما و فوتبال ايران برخوردهاي خوبي با او نکرده است. افتخار کردم وقتي دايي به عنوان يک ايراني در کميته انتخابات فيفا حضور داشت. به هرحال من به مربي ايراني بيشتر از مربيان خارجي اعتقاد دارم و فوتبال ما بايد دست بچه هاي ايراني باشد.

پنجعلي در پايان گفت: اگر اتفاق خاصي نيفتد، پرسپوليس قهرمان جام حذفي مي شود. پرسپوليس در حال حاضر بهتر از همه تيم هاي ايراني فوتبال بازي مي کند و اختلاف 4 و 5 گل در هر بازي نشان از قدرت و توانايي اين تيم دارد. پرسپوليس اگر همين روند را ادامه بدهد و اتفاق خاصي نيفتد، قهرمان جام حذفي خواهد شد. البته بچه ها بايد کاملا مراقب باشند، چون در جام حذفي اتفاقات زيادي مي افتد و نبايد اسير اتفاقات شوند. به نظر من اگر از شروع فصل هدايت پرسپوليس را گل محمدي برعهده داشت، در ليگ برتر هم مدعي قهرماني بوديم. با حمايتي که مردم از تيم مي کنند، پرسپوليس در اين فصل قطعا سهميه آسيا را مي گيرد./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: