امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیام صادقیان به حرف امد/چرا دعوا کرد؟
Wink 
پیام صادقیان در گفت و گویی کوتاه با خبرنگاران درباره اتفاقی که باعث شد از بازی با فولاد اخراج شود ، می گوید:«راستش یک دفعه عصبانی شدم. تیم عقب بود و فشار زیادی هم روی ما بود. من فقط به داور با صدای بلند اعتراض کردم که ان صحنه هند شده بود و توپ به دست بازیکن فولاد خورد اما او این نظر را نداشت و برای فریادم تصمیم به اخراجم گرفت.»

ستاره این روزهای پرسپولیس می گوید:« واقعا حقم نبود که اخراج شوم . برای همین هم خیلی ناراحت و عصبانی شدم. باید قبلا بازی کرده باشید تا بدانید در ان لحظه کنترل کردن رفتار چقدر سخت است اما من برای کاری که کردم عذر می خواهم. » اگرچه به رغم گفته های صادقیان او برای لمس داور و شکسته شدن مشکوک شیشه رختکن ورزشگاه اهواز در خطر محرومیت است. صادقیان که سال قبل برای آرنج هایی که به بازیکنان حریف می زد چند جلسه ای محروم شده بود حالا مدعیان از جمله علی کفاشیان و فریدون اصفهانیان دارد که هر دوی شان می گویند او هر چه هم که بازیکن خوبی باشد برای رفتار های دور از اخلاقش باید مجازات شود. شاید حالا این عذرخواهی کمی محکومیت این بازیکن جوان را کاهش دهد اما همچنان نگرانی برای رفتارهای یکی از بهترین بازیکنان این سال های لیگ ایران پا برجاست. مربیانی که روی او نظر مثبت دارند اما نگران رفتارهای لحظه ای اش می شوند.
قدر لحظه ها را بدان!
زمانی میرسد که تو
دیگر قادر نیستی بگویی
(جبران میکنم....)
پاسخ
سپاس شده توسط: