امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیروانی: اشاره به اختلافات در «نود» ذهنیت مردم را منفی می‌کن
امیرحسین پیروانی-کارشناس و مربی فوتبال به نقاط قوت و ضعف برنامه «نود» اشاره کرد و گفت:این برنامه علی‌رغم نقاط قوتی که دارد اما برخی بحث‌ها و اختلافات را آشکار می‌کند که شاید همین مساله باعث شود مردم ذهنیتی منفی نسبت به این رشته پیدا کنند.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، پیروانی در گفت‌و‌گوی خود همچنین به مدت زمان برنامه «نود» اشاره کرد و یادآور شد: مدت زمان این برنامه طولانی است و باید مدیریت شود. فکر می کنم پرداختن زیاد به مسائل حاشیه‌ای گاهی زمان برنامه را به طور کامل تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

وی بررسی بازی‌های هفتگی، مسائل حاشیه‌ای، توجه به جزئیات، تاکید بر فوتبال پاک، ارزیابی عملکرد داوران را از دلایل موفقیت برنامه «نود» برشمرد.

پیروانی به بهانه سالگرد پخش برنامه «نود» درباره این برنامه ورزشی اینگونه اظهار کرد: خودم از مخاطبان پر و پاقرص «نود» هستم و ارزیابی‌ام از این برنامه مثبت است. به نظرم از نقاط قوت این برنامه می‌توان به بررسی بازی‌های هفتگی، بحث‌و‌گفت‌و‌گو درباره مسائل حاشیه‌ای، بررسی عملکرد داوران که خود نوعی کلاس آموزشی است، ارزیابی شرایط فوتبال شهرستان‌ها یا مناطق فاقد امکانات که نگاه ویژه مسئولان را جلب می کند، اشاره کرد.

وی با بیان اینکه «نود» همواره بر فوتبال پاک توجه دارد، در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: این برنامه اطلاعات آماری جالبی درباره موضوعات مختلف ارائه می‌کند که برای علاقه‌مندان به فوتبال جذاب است. از طرفی هم توجه ویژه این برنامه ورزشی به جزئیاتی چون لباس توپ جمع کن‌ها هم از ویژگی‌های مثبت «نود» است. همچنین این برنامه چند سالی است که بر موضوع فوتبال پاک اصرار و همواره تاکید می‌کند که خود این اتفاق موج مثبتی را در این رشته ورزشی به دنبال داشته است.

انتهای پیام

پاسخ
سپاس شده توسط: