امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به مدال جهانی 2013 فکر می کنم/رقابتهای جام جهانی میدان تدارکاتی خوبی
Rainbow 
حسن رحیمی:
به مدال جهانی 2013 فکر می کنم/رقابتهای جام جهانی میدان تدارکاتی خوبی است
ملی پوش تیم کشتی آزاد کشورمان در بازی های المپیک 2012 لندن گفت: هر چند هدف اصلی من حضور در مسابقات جهانی 2013 و کسب مدال در این رقابتهاست اما در جام جهانی تهران کشتی می گیرم.

حسن رحیمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: پس از پایان بازی های المپیک 2012 در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده بودم که حضور در رقابتهای لیگ باعث شد تا اندازه ای بدنم به آمادگی نزدیک شود.

وی ادامه داد: بعد از مسابقات لیگ بلافاصله اردوی تیم ملی شروع شد که در این مرحله از اردو تمرینات بسیار سخت و سنگینی را زیر نظر کادر فنی برای حضور در مسابقات جام جهانی تهران دنبال می کنیم.

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی 2011 استانبول تصریح کرد: هرچند کادر فنی به ملی پوشان المپیکی اجازه داده بود تا با صلاحدید خود در رقابتهای جام جهانی کشتی بگیرند اما از آنجا که این رقابتها در کشورمان برگزار می شود تصمیم گرفتم برای کمک به تیم ملی به میدان بروم.

رحیمی با بیان این که هدف اصلی اش کسب مدال جهانی 2013 است تاکید کرد: مسابقات جام جهانی تهران میدان تدارکاتی بسیار خوبی است تا با حریفان خارجی ام سرشاخ شوم و خود را برای حضور پرقدرت در رقابتهای جهانی 2013 مجارستان آماده سازم.

آزاد کاروزن 55 کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: مدال المپیک را خیلی راحت از دست دادم برای همین انگیزه بسیار بالایی دارم تا در در رقابتهای جهانی سال آینده با کسب یک مدال خوشرنگ این تاکامی را جبران کنم./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: