امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«پای[color=#ff0000]تخت[/color]» کجاست؟
تصويربرداري مجموعه «پايتخت» در مازندران به پايان رسيد و اين روزها گروه در حال ضبط سكانس‌هاي كروماكي در هواپيماست.
به گزارش دیباچه، سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری با مشارکت سازمان هنری اوج اواسط ارديبهشت‌ماه با ضبط نماهاي هوايي از منطقه شیرگاه استان مازندران كليد خورد.

الهام غفوري تهيه‌كننده سريال پايتخت در این‌باره گفت: كار تصويربرداري سريال پايتخت در شمال كشور به پايان رسيد و ما پس از يك پيش‌توليد كوتاه، مشغول تصويربرداري سريال در فرودگاه ، جاده و كروماكي‌هاي داخل هواپيما هستيم.

[عکس: 22475_875.jpg]

تهيه‌كننده پايتخت در خصوص اضافه‌شدن بازيگران جديد نیز اظهار کرد: قطعا چند بازيگر اصلي در ادامه و بر اساس فيلمنامه به ما اضافه خواهند شد.

بازیگران: محسن تنابنده، احمدمهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشار ی، سارا و نیکا فرقانی، مجتبي بلال حبشي، مصطفي بلال حبشي، سلمان خطي و ...

[عکس: 22474_664.jpg]

عوامل سريال نیز عبارتند از تهیه‌کننده: الهام غفوری، کارگردان: سیروس مقدم، طراح و سرپرست نویسندگان: محسن تنابنده، خشايار الوند، نويسنده: اميرحسين قاسمي، مدير توليد: محمود اتحادي، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل‌سفيدي، عكاس: محمد فوقاني، گروه تصوير: وحيد ملك‌محمدي، شمس‌الدين رئيس‌وند، حسين آردهي، رضا احمدي، حسين ارقبايي، مدیرچهره‌پردازی: مجید اسکندری، مجريان گريم: مرتضي كهزادي، محبوبه تاتلاري، ايمان خيرانديش، سروش عباسي، مدیر برنامه‌ریزی: فهیمه کمالی، دستیار اول کارگردان: مصطفی تنابنده، منشي صحنه: آسيه معصوم‌زاده، دستيار كارگردان: ميلاد منصوري، دستيار برنامه‌ريز: امين رنجبر، طراح صحنه و لباس: آرزوغفوري، گروه لباس: نسيم غضنفرزاده، ساهره جوانمرد، گروه صحنه: جواد فاضلي، احمد عبداللهي،‌ محمد مرادي، مشاور هنری: عباس بلوندی، مدیر صدابرداری: امیر پرتوزاده، مشاور رسانه‌اي: مجتبي احمدي، گروه صدابرداري: پرويز جليلي، علي ميرزاد، دستیار تهیه: محمدرضا آهی، مدیرتدارکات: آرش صالحی، دستیار اول تداركات: ابوالفضل لطفي، دستياران: جواد باقرى، نيما فكورى، فرهاد نورى، ميثم فرخى، على نعمتى، سينه‌موبيل: ايمان احمدي، ايرج ابراهيمي، بدلكار: اميرحسين خنجري، حمل و نقل: رضا جناني، محمدرضا عبدالله زاده، مازيار نوري، جعفر رحيمي، رضا خالقي، پيام گرگاني و ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
خداکنه زودتر آماده بشهTongue
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای خداکنه آبکی وچرتوپرت نباشه
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
من وچای و کتاب حافظ و خیام
پاسخ
سپاس شده توسط: