امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آدبایور: عاشق مورینیو هستم چون صادق است/ به خاطر ونگر از آرسنال متن
Rainbow 
تاریخ انتشار : جمعه, 29 دی 1396 11:21

[عکس: 96-10-02ba4859.jpg]

مهاجم توگویی سابق تیم رئال مادرید از ژوزه مورینیو به نیکی یاد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، امانوئل آدبایور که دوران درخشانی به عنوان یک بازیکن آفریقایی شاغل در اروپا داشته است، اکنون در باشاک شهیر ترکیه بازی می کند. او درباره سابقه کار با ژوزه مورینیو و آرسن ونگر گفت: مورینیو یکی از معدود مربیانی است که من همیشه عاشق او هستم و همیشه هم عاشق آن خواهم بود. او مربی صادقی است. بیشتر مربیان فقط ظاهرسازی می کنند که با شما صادق هستند ولی او مربی بسیار خوب و صادقی است که در رئال با او کار کردم. مورینیو بخواهد برنده شود اتبوس یا هواپیما در دروازه پارک می کند و ۲۴ ساعت در روز برای رسیدن به هدفش کار می کند.

او در ادامه گفت: من با ونگر در آرسنال نشکل داشتم. نه به خاطر هواداران آرسنال. او به من گفت باید از تیم بروم چون در برنامه های او جایی ندارم. تنها گزینه آن زمان برای من منچسترسیتی بود. مجبور شدم این کار را انجام دهم. هنوز هم وقتی آرسنال بازی دارد دوست دارم این تیم برنده شود ولی وقتی ونگر را می بینم می گویم بهتر است شکست بخورد. او فقط به دنبال رشد بازیکن است و درباره قهرمان کردن تیم مشکل دارد. در هر صورت باید بگویم که که من دوران خوبی زیر نظر او در آرسنال نداشتم و همین باعث شد خاطره خوبی هم از او برای من نمانده باشد.

منبع: بیتوته
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: