امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا می دانید لیپوماتیک چیست؟
#1
لیپوماتیک مطمئن ترین و بی خطرترین روش برای لاغری شکم ، پلو ، پشت و ... است، در واقع لیپوماتیک یا لیزر لیپو لیز اینفراسونیک ، حذف چربیهای بدن بوسیله لیزر است. در روش لیزر لیپولیزاینفراسونیک ، ابتدا اندام ناحیه مورد نظر به صورت موضعی بی حس و سپس سوراخ های 1 تا 2 میلی متبری روی پوست ایجاد می شود و یک میله باریک وارد قسمت زیرین پوست می شود. لیزر از طریق این فیبر به بافت مورد نظر تابیده می شود. در اثر تابش اشعه لیزر ، چربی ها به صورت نیمه مایع در آمده که پس از آن می تواند با فشار از بدن خارج شود. به طور متوسط هر جلسه لیپوماتیک یک ماشین فشرده است که با کمک هوا کار می کند و به یک لوله متصل است که به طور اتوماتیک 360 درجه می چرخد.

این لوله دارای یک حرکت لرزشی ثابت می باشد که به طور موثری سلول های چربی را بدون آسیب زدن به پوست و بافت های دیگر خارج می کند. این دستگاه به راحتی قابل حمل می باشد که باعث می شود جراح راحت تر تمرکز کند و جراحی با دقت بیشتری انجام شود. در ابتدا در محل مورد نظر برای شروع عمل لیپوماتیک ، سوراخی به اندازه 2 الی 5 میلی متر ایجاد شده و از طریق سوراخ های ایجاد شده کانولای دستگاه وارد بافت چربی ناحیه مورد نظر میشود و با استفاده از میدانی از امواج اینفراسونیک (مادون صوت) بافت چربی ناحیه مورد عمل را از بین برده و همزمان جهت بی حسی موضعی و از بین بردن احتمال خون ریزی محلول استاندارد را به میان بافت چربی می فرستد. و در نهایت مخلوط این مایع بی حسی و چربی تخریب شده توسط امواج شده از همان سوراخ ایجاد شده خارج می گردد.
سر کانولای دستگاه لیپوماتیک دارای سیستم ایمنی فعال می باشد که وقتی به بافت غیر چربی برخورد می کند ، دستگاه متوقف می شود بنابراین خطر پارگی احشائی و یا امبولی ندارد و به دلیل عدم ایجاد حرارت در بافت چربی خطر سوختگی پوست ، نکروز پوست و یا سوختگی محل ورود کانولا را ندارد.


پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
5 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۰۱-۱۰-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، AsαNα (۰۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، دخترعلی (۰۱-۱۰-۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، taraneh1991 (۰۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان