اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
(۲۸-۱۰-۹۹، ۰۲:۴۹ ب.ظ)paree.s نوشته: سلاممممممممممممممممممممم
چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا قبول نیسته من تازه اومدم dvia
چی قبول نیست؟ Huh
خو تو هم بیا بازی asna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa
(۲۸-۱۰-۹۹، ۰۴:۳۲ ب.ظ)paree.s نوشته:
(۲۸-۱۰-۹۹، ۰۳:۰۸ ب.ظ)minaa نوشته: سلام سلامتی
معرفی کن زود رفیق جدید

‌معرفی:
پری هستم xcvk

‌منم مینام
خوشبختم
چند سالته
چند ساله تصورت کنیم asna
چگونه خضر نشد خسته از گذشتن عمر؟!
که عمر بگذرد اما... به دلبخواه تو نه...
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط:
مینا زهرمار asna
تو خانوما رو همیشه رو ۱۸ تا ۲۰ تصور کن dfgh
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، minaa
(۲۹-۱۰-۹۹، ۰۱:۰۶ ق.ظ)minaa نوشته:
(۲۸-۱۰-۹۹، ۰۴:۳۲ ب.ظ)paree.s نوشته:
(۲۸-۱۰-۹۹، ۰۳:۰۸ ب.ظ)minaa نوشته: سلام سلامتی
معرفی کن زود رفیق جدید

‌معرفی:
پری هستم xcvk

‌منم مینام
خوشبختم
چند سالته
چند ساله تصورت کنیم asna
اِاِاِ یه خانوم متشخص که سن نمی گه
i'm sick of crying...
i'm tired of trying...
i'm smiling but...
inside i'm dying:(
پاسخ
سپاس شده توسط: صنم بانو ، صنم بانو ، minaa ، minaa
منم منظورم همین بود asna
پاسخ
آقا من صدف رو هم موندم چند ساله تصور کنم خو سخته
تقریب بدین
خودم پیر تر از همتونم
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط: صنم بانو ، صنم بانو
مینا، خنگ خدا asna
میگم همه رو ۱۸ تا ۲۰ متصور شو، افتاااااد؟ یا بندازم برات dfgh
پاسخ
نمیشه اصلا نمیشه
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط: صنم بانو ، صنم بانو
وایییی... بچه ها!
برید لقمه بچرخونید دور سر ادمین خودمون بخورید!!!
خیلی ادمین گلیه!
رفتم یه سایت ببینم اونا چه کار می کنن؟
اصلا فعالیتاشون چجوریه!
یَک قوانین مضخرفی داشت... یَک قوانینی داشت 
من ترجیح می دم برم با دستای خودم گورمو بکنم تا اون قوانین رو انجام بدم!
به جان خودم اگه می شد با پا می رفتم تو حلق ادمینش!!!
gggsggge ‌  ‌ aax 
خدا سخت ترین جنگ ها را... 
به قوی ترین سرباز هایش می دهد/•`♡
༺༽ LOVE YOU MY GOD༼༻

پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، minaa ، صنم بانو ، صنم بانو ، sadaf ، sadaf ، sadaf
هووووم خیلی گیر میدن خیلی هم خوشکنبرای ویراستاری به مدیرشون ی پیام دادم
عریزم جانانی می‌گفت از صد تا فحش بدتر
خدافظی کردم
 رفتم asnaasna
هم المزخرفون
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط: صنم بانو ، صنم بانو ، محمودی

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,377 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 1,045 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Heart صدای بچه باحال های ایران رمان صنم بانو 17 830 ۲۰-۰۳-۰، ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۵-۰۷-۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، nafas (۱۶-۰۳-۰, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، لیلی (۰۹-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۹-۰۲-۹۷, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، rainy girl (۱۱-۰۶-۹۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، R a n A (۲۵-۰۸-۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، مرتضی35 (۲۱-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۰۶-۹۸, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۱-۱۱-۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، hadis hpf (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، نويد (۲۴-۰۲-۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۱۰-۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ)، دختر ایران (۰۱-۰۳-۹۸, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، heliia (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۰۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، *گیسو* (۰۵-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۲-۹۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، Natali (۲۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، aydil (۲۵-۰۸-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۲-۰۴-۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۱-۰۴-۰, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، gandom (۰۲-۰۶-۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، zahra_ayyar (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Nasim_hgh (۰۱-۰۶-۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۶-۹۷, ۰۸:۵۰ ق.ظ)، zo68 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۷-۰۷-۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۱۱-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، bahare24 (۱۳-۰۹-۹۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۰-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، الف.الف (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، nil2001 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، annna (۰۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، Apameh Banoo (۰۷-۰۳-۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، سانی (۲۳-۱۱-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، .AtenA. (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، ایانا (۲۸-۱۰-۹۸, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، دختربهار (۰۵-۰۷-۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۲-۱۱-۹۸, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، •Vida• (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، دانا (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، salina (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ساسی (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، نیلو55 (۳۰-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۲-۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، Elesa (۲۱-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، بارانا80 (۰۸-۰۲-۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، رویای خیس (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۰۵-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، P.A✔ (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، alirezaa_shah (۰۷-۰۱-۹۸, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، taranomi (۲۷-۰۸-۹۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، نیاز۲ (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، هاجر (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۹:۴۹ ق.ظ)، بهار قربانی (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، Reza74 (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، Mahsa.s (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۰-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، AsaL_k (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، maria omid (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۲ ق.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، امیرارین (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، fariba") (۱۵-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، Asal.b (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، مریم1234 (۲۹-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، Amirali.ajam (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۳۱-۰۵-۹۸, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، Biblo (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۲۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، ×آرش× (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان