اتاق گپ بچه های ایران رمان - 1
ریحانه بهتر نیست از بچه های بالا شروع کنیم بعد کم کم برسیم به بچه های پایین؟

اصلا بریم پرو کسی که رو صندلی داغ نشسته چطوری؟
من یه فضانوردم که تازه به زمین اومده..(0 +)!؟
سپاس شده توسط: ونوشه
کی جدیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟xcvl

سپاس شده توسط: ونوشه ، hasti.cruel
(۰۲-۰۴-۹۲، ۰۲:۰۹ ب.ظ)ونوشه نوشته: من یه پیشنهاد بدم ؟؟؟؟؟ xcvb

یکی از بچه های جدیده xcvb

بریم برای آشنائی بیشتر اول پروفایلشو بترکونیم تا راه واسه آشنائی باز شه asnaasnaasna
ریححانه توففقط لینک طرفو بده من با سر میامxcvbxcvbxcvbxcvb
سپاس شده توسط:
(۰۲-۰۴-۹۲، ۰۲:۱۰ ب.ظ)hasti.cruel نوشته: ریحانه بهتر نیست از بچه های بالا شروع کنیم بعد کم کم برسیم به بچه های پایین؟

بچه های بالا فعلا درگیرن ... تازه اصاب ما کوشولو ها رو هم ندارن ... xcvb
یه وخت دیدین رفتیم یه چی گفتیم زدن پس سرمون پخ پخمون کردن xcvb

بیا از همین جوجه موجه ها شروع کنیم ... لااقل اگه یه چیز گفتن زورمون بهشون میرسه asnaasna

(۰۲-۰۴-۹۲، ۰۲:۱۰ ب.ظ).RaHa. نوشته: کی جدیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟xcvl

البته من تازه دیدمش ... بنظر بچه ی با جنبه یا باشه ... بازم نمیدونم xcvb
ساشااااااااااااااااااااا xcvlxcvl
نفس در این قفس، از من گرفته آسمانم را
تو را می‌خواهم و عشق تو پُر کرده جهانم را

تو را می‌خواهم و این خواهش ممنوع، هرلحظه
فرومی‌پاشد از هم بندبند ِ استخوانم را

به بند ِ بسته بر بال و پر خود دل نمی‌بندم
تو را می‌خواهم و این خواستن پَر داده جانم را

مرا از تُنگ "من" بردار و تا دریا ببر با خود
که می‌خواهم به قلاب تو بسپارم دهانم را
سپاس شده توسط: hasti.cruel
(۰۲-۰۴-۹۲، ۰۲:۱۳ ب.ظ)ونوشه نوشته:
(۰۲-۰۴-۹۲، ۰۲:۱۰ ب.ظ)hasti.cruel نوشته: ریحانه بهتر نیست از بچه های بالا شروع کنیم بعد کم کم برسیم به بچه های پایین؟

بچه های بالا فعلا درگیرن ... تازه اصاب ما کوشولو ها رو هم ندارن ... xcvb
یه وخت دیدین رفتیم یه چی گفتیم زدن پس سرمون پخ پخمون کردن xcvb

بیا از همین جوجه موجه ها شروع کنیم ... لااقل اگه یه چیز گفتن زورمون بهشون میرسه asnaasna

(۰۲-۰۴-۹۲، ۰۲:۱۰ ب.ظ).RaHa. نوشته: کی جدیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟xcvl

البته من تازه دیدمش ... بنظر بچه ی با جنبه یا باشه ... بازم نمیدونم xcvb
ساشااااااااااااااااااااا xcvlxcvl
لینکشو بده خوب بریم سراغش
سپاس شده توسط:
http://forum.iranroman.com/member.php?ac...e&uid=1022

xcvbxcvbxcvbxcvbxcvbxcvb
نفس در این قفس، از من گرفته آسمانم را
تو را می‌خواهم و عشق تو پُر کرده جهانم را

تو را می‌خواهم و این خواهش ممنوع، هرلحظه
فرومی‌پاشد از هم بندبند ِ استخوانم را

به بند ِ بسته بر بال و پر خود دل نمی‌بندم
تو را می‌خواهم و این خواستن پَر داده جانم را

مرا از تُنگ "من" بردار و تا دریا ببر با خود
که می‌خواهم به قلاب تو بسپارم دهانم را
سپاس شده توسط: hasti.cruel
ریحانه بیایاazsx
سپاس شده توسط: MeNa
رفتین سراغ ساشا؟؟؟؟؟؟asnaasnaasna
اسمش محموده.خبر میدادین ما هم بیایم.دیر فهمیدیم.بچه خوبیم هست.خخخخخخخخ.asnaasna
کسی این طرفا نمیاد؟؟؟؟؟؟
من جدیدم xcvbxcvbxcvbxcvb
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,358 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 1,018 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
  اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى ) d.ali 20,378 160,187 ۰۶-۰۷-۰، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، sadaf (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، kosar (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۲-۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، نويد (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، Katayoon (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، nika_beny (۱۶-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، .مليكا. (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، neda.s (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، zr2014 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، "MJ" (۰۷-۰۲-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، monir maniyan (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، نیاز (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، Neda0077 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، asma123 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، raha..79 (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، eris (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، آشوب (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۹-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، hannaneh (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، رزبیتا (۱۷-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، mania (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، hasti.mehr (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، sarika (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، *hasti* (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، Mary.b (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، فری دات کام (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ)، razi (۲۲-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، آق جمشید (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، محبوب (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، maryamix (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، zo68 (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، دانیار (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، دخترشب (۱۸-۰۲-۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ)، AsαNα (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، ft.samadi (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، Baran123 (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، happyramina (۰۵-۰۷-۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، farnaz83 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۲۰ ق.ظ)، Nasi.egh (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، عسل 1356 (۲۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۰۷-۹۷, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، barane khazan (۲۴-۱۰-۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، daryaeearam (۱۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، .AtenA. (۰۲-۰۲-۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، ایانا (۰۵-۱۲-۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، Land star (۳۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، •Vida• (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، salina (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، ساسی (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان