اتاق گپ بچه های ایران رمان - 1
سلام.
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۱-۹۶، ۱۱:۵۷ ب.ظ)Katayoon نوشته: سلام اینجا چه خبره ؟
سلام یجورایی چترومه
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۱-۹۶، ۱۱:۵۹ ب.ظ)AsαNα نوشته:
(۲۵-۰۱-۹۶، ۱۱:۵۷ ب.ظ)Katayoon نوشته: سلام اینجا چه خبره ؟
سلام یجورایی چترومه
چه بامزه Tongue
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۱-۹۶، ۱۱:۵۸ ب.ظ)ستاره ی احساس نوشته: سلام.
سلااااااااممم
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:
دوستان اینجا چرا یه چت روم نداره؟ میدونم قبلنا داشت.
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۱-۹۶، ۱۱:۴۵ ب.ظ)دخترعلى نوشته:
.AtenA. dateline='[url=tel:1492196675' نوشته: 1492196675[/url]']
اقا كی برنامه ی رژیم خوب سراغ داره؟

برو دكتر تغذيه .ببينه چقدر اضافه وزن دارى بعد رژيم بده.سر خود كم كنى .موهات ميريزه ،دادشمون طلاقت ميده
از همه مهمتر ورزش هست
بخصوص تن تاك(دراز نشست)پياده روى

داشتیم فاطمه جون؟؟؟
اصلا چاقم كه چاقم
همينجوری پسندیده، ناراحته بره یه لاغر بگیره
خخخخخ
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
چون مشکلات خودش رو داشتش
سپاس شده توسط:
نمیشه مشکلاتشو بر طرف کرد؟
سپاس شده توسط:
فکر نکنم
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۱-۹۶، ۱۱:۵۴ ب.ظ)دخترعلى نوشته:
AsαNα dateline='[url=tel:1492197728' نوشته: 1492197728[/url]']
.AtenA. dateline='[url=tel:1492197691' نوشته: 1492197691[/url]']
منكه ديگه دارم ناامید میشم از لاغری
فكركنم باید با این اندامم بسوزم و بسازم
خیلی تپلی مگه؟

وزن و قدتو بگو
ببينيم اصلا چقدر اضافه وزن دارى

69 كيلو
172 سانت قد
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,359 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 1,018 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
  اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى ) d.ali 20,378 160,197 ۰۶-۰۷-۰، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، sadaf (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، kosar (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۲-۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، نويد (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، Katayoon (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، nika_beny (۱۶-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، .مليكا. (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، neda.s (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، zr2014 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، "MJ" (۰۷-۰۲-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، monir maniyan (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، نیاز (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، Neda0077 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، asma123 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، raha..79 (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، eris (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، آشوب (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۹-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، hannaneh (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، رزبیتا (۱۷-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، mania (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، hasti.mehr (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، sarika (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، *hasti* (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، Mary.b (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، فری دات کام (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ)، razi (۲۲-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، آق جمشید (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، محبوب (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، maryamix (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، zo68 (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، دانیار (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، دخترشب (۱۸-۰۲-۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ)، AsαNα (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، ft.samadi (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، Baran123 (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، happyramina (۰۵-۰۷-۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، farnaz83 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۲۰ ق.ظ)، Nasi.egh (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، عسل 1356 (۲۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۰۷-۹۷, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، barane khazan (۲۴-۱۰-۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، daryaeearam (۱۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، .AtenA. (۰۲-۰۲-۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، ایانا (۰۵-۱۲-۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، Land star (۳۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، •Vida• (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، salina (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، ساسی (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان