اتاق گپ بچه های ایران رمان - 1
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۰۸ ق.ظ)*صنم* نوشته: اى بابا با اين مدل گپ زدن که من يکى داغون ميشمazsx
منو هم داغون کرد
قاط زدم.خخخ
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۰۷ ق.ظ)shgha نوشته:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۰۳ ق.ظ)ملکه برفی نوشته:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۰۱ ق.ظ)shgha نوشته: باور کن روانیم ‌کردن به اب و هوا هم گیر میدن‌
سرده بیرون نرو پهلو درد میگیری،گرمه نرو‌خون دماغ میشی
جلو‌کولر نشین ، اینهمه نخواب ،اینهمه نشین
باور کن پریشب یهو‌خون دماغ شدم مامانم میگه از بس که به کامپیوتر نگاه میکنی asna
ببین چیو به چی‌ربط میدن تو باشی قاطی نمیکنی؟azsx
تک فرزندی ؟
یا خواهر برادرات از خودت کوچیک ترن ؟
نه بابا هیچکدوم
ولی ‌گیر‌میدن دیگه کچلم‌کردن باور کن حسرتم یک دل سیر توخونه هرکار خواستم بکنم اینا توجه نکنن
بزرگ میشی یادت میره نگران نباشrfbmca
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۰۹ ق.ظ)taranomi نوشته:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۰۸ ق.ظ)*صنم* نوشته: اى بابا با اين مدل گپ زدن که من يکى داغون ميشمazsx
منو هم داغون کرد
قاط زدم.خخخ

شاید باورتون نشه ولی منم دارم داغون میشمasna
ولی مقاومت کنید
که رو سیاه شوند
سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۰۸ ق.ظ)taranomi نوشته: عخی شقاقول طفلی.خخخ
ب من بس توجه نمیکنن حسرت ب دلم[عکس: asna.gif]
به اینا نمیگن توجه میگن گیر دادن الکی
به میزان ادویه تو غذای منم گیر میدن
یک ساله اینجور شده و اینهمه گیر میدن وگرنه اصلا کاری به کارم نداشتن
سپاس شده توسط:
خط مقدمه مگه.خخخ

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
خدا شانس بدهazsx

من که هم تکم هم دردونه. حالا دريغ از يه جو توجهdfgh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
مگه یه سال پیش چی شده شقا ؟ xcvl
که رو سیاه شوند
سپاس شده توسط:
زهره از خط مقدم هم بدترهasna

من ميگم بريم بريزيم سر رييس تا مى خوره بزنيمش بلکه چت روم بزارهasna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۱۲ ق.ظ)shgha نوشته:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۰۸ ق.ظ)taranomi نوشته: عخی شقاقول طفلی.خخخ
ب من بس توجه نمیکنن حسرت ب دلم[عکس: asna.gif]
به اینا نمیگن توجه میگن گیر دادن الکی
به میزان ادویه تو غذای منم گیر میدن
یک ساله اینجور شده و اینهمه گیر میدن وگرنه اصلا کاری به کارم نداشتن
مامان منکه با دارچین منو کشت دقم داد[عکس: zaps.gif]

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۱۴ ق.ظ)ملکه برفی نوشته: مگه یه سال پیش چی شده شقا ؟ xcvl
خصوصی گفتم بهت
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,377 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 1,023 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
  اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى ) d.ali 20,378 160,478 ۰۶-۰۷-۰، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، sadaf (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، kosar (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۲-۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، نويد (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، Katayoon (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، nika_beny (۱۶-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، .مليكا. (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، neda.s (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، zr2014 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، "MJ" (۰۷-۰۲-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، monir maniyan (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، نیاز (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، Neda0077 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، asma123 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، raha..79 (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، eris (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، آشوب (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۹-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، hannaneh (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، رزبیتا (۱۷-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، mania (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، hasti.mehr (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، sarika (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، *hasti* (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، Mary.b (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، فری دات کام (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ)، razi (۲۲-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، آق جمشید (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، محبوب (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، maryamix (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، zo68 (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، دانیار (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، دخترشب (۱۸-۰۲-۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ)، AsαNα (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، ft.samadi (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، Baran123 (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، happyramina (۰۵-۰۷-۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، farnaz83 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۲۰ ق.ظ)، Nasi.egh (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، عسل 1356 (۲۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۰۷-۹۷, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، barane khazan (۲۴-۱۰-۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، daryaeearam (۱۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، .AtenA. (۰۲-۰۲-۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، ایانا (۰۵-۱۲-۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، Land star (۳۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، •Vida• (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، salina (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، ساسی (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان