اتاق گپ بچه های ایران رمان - 1
قهوه و سیانور و بزار دق میدی ادم و شقا
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
عای ام مرض دارم:-2-42-:
قانع شدی؟asna
سپاس شده توسط:
بچه ها يه دستم به ماكارانى
يه دستم به تلگرام
يه دستم به رمانهاى رسيده
يه دستم به پاسخ سوالات
دوتا دستم براى تايپ و سرمو خواروندن
چكار كنم ؟HuhHuh
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
مامى جون تو سريال هزار دستان نقشت چى بود؟؟asna

الان که دستاتو شمردم شد 1001 دست يکى هم اضافه اومدهasna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
عه. شقاقل چرا اسمت رو عوض کردى کچل؟؟
الان ديگه شقاقل بهت نمياد. بايد بهت بگم ماتاتاasna
سپاس شده توسط:
خیلی نامردید خیلی نامردیدzaps
چرا جلوی من از ماکارانی حرف میزنینzaps
فاطمه ادرس بده من میام خونتونzaps
چجوری صنم؟چه عحب انلاین شدی
سپاس شده توسط:
خوم شقا جونم. جمعه ها کار زياد دارم. تا چند دقيقه ديگه هم ميرم.
چه خبر؟
سپاس شده توسط:
*صنم* dateline='[url=tel:1498227301' نوشته: 1498227301[/url]']
مامى جون تو سريال هزار دستان نقشت چى بود؟؟asna

الان که دستاتو شمردم شد 1001 دست يکى هم اضافه اومدهasna
همون كه قراره بدخواهاى دختراى انجمن رو به قتل برسونه asna
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
maTisA dateline='[url=tel:1498227733' نوشته: 1498227733[/url]']
خیلی نامردید خیلی نامردیدzaps
چرا جلوی من از ماکارانی حرف میزنینzaps
فاطمه ادرس بده من میام خونتونzaps
چجوری صنم؟چه عحب انلاین شدی

ببخش به خدا بلد نيستم عكسشو بفرستم
وگرنه با ته ديگ مى فرستادم كه دم افطار راحت برى بهشت asnaasna
براى گروه فرستادم دوتا رفتن ماكارانى درست كنندTongue
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
مامى من ماکارانى ندوس.خخخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,359 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 1,018 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
  اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى ) d.ali 20,378 160,202 ۰۶-۰۷-۰، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، sadaf (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، kosar (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۲-۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، نويد (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، Katayoon (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، nika_beny (۱۶-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، .مليكا. (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، neda.s (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، zr2014 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، "MJ" (۰۷-۰۲-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، monir maniyan (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، نیاز (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، Neda0077 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، asma123 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، raha..79 (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، eris (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، آشوب (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۹-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، hannaneh (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، رزبیتا (۱۷-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، mania (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، hasti.mehr (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، sarika (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، *hasti* (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، Mary.b (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، فری دات کام (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ)، razi (۲۲-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، آق جمشید (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، محبوب (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، maryamix (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، zo68 (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، دانیار (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، دخترشب (۱۸-۰۲-۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ)، AsαNα (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، ft.samadi (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، Baran123 (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، happyramina (۰۵-۰۷-۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، farnaz83 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۲۰ ق.ظ)، Nasi.egh (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، عسل 1356 (۲۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۰۷-۹۷, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، barane khazan (۲۴-۱۰-۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، daryaeearam (۱۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، .AtenA. (۰۲-۰۲-۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، ایانا (۰۵-۱۲-۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، Land star (۳۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، •Vida• (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، salina (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، ساسی (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان