امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار و حاشیه های دیدار دو تیم استقلال - پرسپولیس
نوازي: استقلال نبايد عقب مي کشيد

محمد نوازي هافبک سال هاي نه چندان دور آبي ها معتقد است اگر استقلال در اين ديدار عقب نمي کشيد شايد نتيجه در حال حاضر چيز ديگري بود.
[عکس: 00946423.jpg]
به گزارش "ورزش سه"، نوازی که از باخت استقلال متاسف بود دلیل اصلی این شکست را نداشتن کار تاکتیکی منظم از سوی این تیم می داند.

اگر استقلالی ها در نیمه دوم عقب نمی کشیدند می توانستند به گل های بیشتری برسند و گل نیز نخورند. متاسفانه بازیکنان ما دقت نکرده اند، استقلال نیمه اول خوب کار کرد ولی در نیمه دوم با اینکه خیلی موقعیت داشت روی تاکتیکی و کار گروهی عملکرد درستی نداشت و یک بازی کاملا احساسی و به نمایش گذاشت. متاسفانه با بدشانسی این بازی را از دست دادیم و اتفاقی که نباید می افتد، افتد. بازی استقلالی ها در نیمه دوم و عقب کشیدنشان در نهایت کار دستشان داد و این باخت رقم خورد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خليلي: تعويضها به خط حمله کمک کرد

مهاجم سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با اين نتيجهاي که پرسپوليس مقابل استقلال کسب کرد فکر ميکنم آرامش نسبي به اردوي تيم باز ميگردد.
[عکس: 00001710.jpg]
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، محسن خلیلی مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در برنامه تلویزیونی پس از پیروزی تیم پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: تعویضی که در نیمه دوم پرسپولیسیها انجام دادند باعث شد که به خط حمله کمک شود و تیم جلوتر آمد. در این روزها وقتی بازیکن سرحال باشد به اعتقاد من باید بازی کند. گلی که محمد نوری زد نشان داد که او خیلی سرحال است.

وی در ادامه افزود: خطا رویطارمی که داور نگرفت 100درصد پنالتی بود. به اعتقاد من نیمه دوم پرسپولیس خیلی بهتر بازی کرد، اما در برخی مواقع اسیر حملات استقلال شده بود.

وی در پایان گفت: فکر میکنم قلعهنویی به بازیکنان خود گفته بود نیمه اول تهاجمیتر بازی کنند.نکته مثبت این بازی سه گلی بود که در این بازی رد و بدل شد. به هر حال این گلها در بازی حساس دربی باعث میشود تماشاچیها بیشتر از فوتبال استقبال کنند. فکر میکنم پیروزی امروز به تیم پرسپولیس آرامش نسبی میدهد و در ادامه اردوهای پرسپولیس بهتر برگزار میشود.
پاسخ
سپاس شده توسط:
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که احتمال محرومیت بازیکنان پرسپولیس و استقلال وجود دارد.
به گزارش وب سایت نود، اسماعیل حسنزاده پس از بازی تیمهای پرسپولیس و استقلال گفت: تمام حرکات غیرمتعارف بازیکنان، مربیان و

تماشاگران را یادداشت کردیم و در خصوص آن تصمیم میگیریم.

وی ادامه داد: از دید ما احتمال محرومیت بازیکنان خاطی دو تیم وجود دارد و اگر قرار باشد رایی را صادر کنیم در آن محرومیت هم وجود خواهد

داشت.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره درگیریهایی که بین امید عالیشاه و میلاد فخرالدینی پیش آمد و اینکه آیا احتمال محرومیت این دو بازیکن وجود خواهد داشت تاکید کرد: من اسم کسی را نمیاورم و الان هم حضور ذهن ندارم اما همانطور که اعلام کردم احتمال محرومیت بازیکنان دو تیم وجود دارد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
افشار زاده: قصد تغيير قلعهنويي را نداريم

مديرعامل باشگاه استقلال ميگويد با قاطعيت از کادر فني حمايت ميکند.
[عکس: 00995843.jpg]
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، بهرام افشار زاده پس از شکست 2 بر یک استقلال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت:در اولین جلسهای که هیات مدیره تشکیل میدهد، در مورد علت این شکست و جریمه احتمالی تصمیمگیری خواهد شد.

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا تصمیمی برای تغییر در کادر فنی در نظر گرفته شده یا خیر نیز گفت: به هیچ عنوان ما قصد تغییر امیر قلعهنویی را نداریم. در نیمه دوم بازی، استقلال بازی خوبی را ارائه نداد و ما در این مورد به کادر فنی تذکر خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه از دقیقه 64 به بعد بازیکنان تیمش خوب بازی نکردند، گفت: اگر بخواهم برای شکست مقصری را عنوان کنم، مجموعه استقلال شامل بازیکنان و کادر فنی است.

افشار زاده در پاسخ به سوالی در مورد اینکه اگر شما جای سرمربی تیم بودید چه واکنشی به این شکست نشان میدادید، گفت: من که سرمربی نیستم ولی اگر جای سرمربی بودم، محکم به کار خودم ادامه میدادم.

او اضافه کرد: استقلال در نیمه اول بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما متاسفانه از دقایق 60 به بعد جریان بازی عوض شد. بازیکنان ما در این دیدار خوب بودند ولی متاسفانه ما تن به شکست دادیم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
مصدوميت به جا مانده حقيقي از دربي

حميد درخشان در نيمه اول دربي دست به يک تعويض اجباري زد او رضا حقيقي را به خاطر مصدوميت بيرون کشيد.
[عکس: 00993993.jpg]
به گزارش "ورزش سه"، خبر می رسد هافبک قرمزها از ناحیه دوقلوی پا دچار مصدومیت شده، شدت مصدومیت او به طور دقیق مشخص نیست و فردا معلوم می شود که تنها مصدوم این دیدار چه مدت نمی توان کنار تیمش حضور داشته باشد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
پنجعلي: قلعهنويي فقط مساوي ميکرد

محمد پنجعلي رئيس سازمان فوتبال باشگاه پرسپوليس از عملکرد تيمش ابراز رضايت کرد.
[عکس: 00002213.jpg]
به گزارش "ورزش سه" از میکسدزون ورزشگاه آزادی، پنجعلی گفت: هر چه که از بازی گذشت، بچه ها به بازی مسلط شدند. من از بالا بازی را می دیدم و به شدت از شکل بازی تیم خوشم آمد. ما واقعا خوب بازی کردیم و حقمان برد بود.

پنجعلی درباره شکستن طلسم شکست ناپذیری قلعهنویی هم گفت: رکورد که نبود، او همه اش مساوی می کرد که البته این هم تمام شد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
معترضين به قلعه نويي و اولين حيا کن رها کن

امير قلعهنويي سرمربي استقلال بالاخره با شعار حياکن رهاکن هواداران اين تيم مواجه شد.
[عکس: 00944666.jpg]
به گزارش "ورزش سه"، سرمربی استقلال در پایان مسابقه از سوی یک جمع نزدیک به هزارنفری که به شکل نمایش استقلال اعتراض داشتند مورد حمله قرارگرفت. آنها برای اولین بار شعار معروف قلعهنویی حیاکن، استقلال را رهاکن را برای این مربی پرعنوان به زبان آوردند.

اکثریت هواداران استقلال ورزشگاه را ترک کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
بياني: انتظار اين عملکرد را از بازيکنان نداشتم

پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: انتظار ارائه اين عملکرد را از بازيکنان استقلال نداشتم.
[عکس: 00996861.jpg]
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، شاهین بیانی پس از شکست 2 بر یک استقلال مقابل پرسپولیس، گفت: بازی بسیار خوبی بود و دو تیم فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند وی افزود: استقلال در نیمه اول عملکرد خوبی داشت اما در نیمه دوم عقب کشید انتظار داشتیم تیم در نیمه دوم بازی رو به جلوتری را انجام دهد اما تیم عقب رفت. انتظار این نمایش را نداشتیم.

پیشکسوت استقلال در پایان تصریح کرد: امیدوار هستم استقلال در بازیهای آینده شرایط بهتری پیدا کند و بتواند عملکرد قابل قبولتری را به نمایش بگذارد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
نوید مظفری‌ در خصوص قضاوت یدالله جهانبازی در نیمه اول دربی ۷۹ اظهار داشت: در ۶ دقیقه ابتدایی بازی در یکی دو صحنه مشاجره لفظی بین بعضی از بازیکنان بوجود آمد که بیشتر به خاطر هیجان بازی بود اما داور هر با توقف مسابقه سعی کرد جو را آرام کند که در این کار موفق بود.

وی ادامه داد: مهمترین صحنه بازی در نیمه اول خطایی بود که بنگر در درون محوطه جریمه روی هاشم بیک‌زاده مرتکب شد اما داور به راحتی از کنار این صحنه گذشت. در آن صحنه بنگر با تکل محکم خود توپ و بازیکن حریف را با هم درو کرد و صددرصد مرتکب خطا شد.
کارشناس داوری کشورمان تاکید کرد: گل استقلال کاملا صحیح بود و مشکلی نیست.

وی در خصوص قضاوت داور مسابقه در ۴۵ دقیقه دوم تاکید کرد: در دقیقه ۴۶ بازی داور به درستی آوانتاژ نشان داد اما در دقیقه ۵۵ او می‌توانست به محسن بنگر به خاطر خطای شدید روی آرش برهانی اخطار دهد که از این کار صرف‌نظر کرد. هر چند به این بازیکن یک دقیقه بعد به خاطر خطای شدید دیگری کارت زرد نشان داد.

مظفری‌ یادآور شد: در دقیقه ۶۳ اخطاری که داور به آندرانیک داد تصمیم درستی بود. ضمن اینکه هر دو گل پرسپولیس در نیمه دوم کاملا صحیح و اخراج عالیشاه به خاطر درآوردن پیراهنش تصمیم درستی بود. این بازیکن در صحنه درگیری‌اش با میلاد فخرالدینی نیز اخطار اول را دریافت کرده بود که آن هم اشکالی نداشت.

وی با تاکید بر اینکه گل دوم استقلال به درستی از سوی کمک داور آفساید اعلام شد، خاطرنشان کرد: بازی در دقایق پایانی بسیار حساس شده بود و داور در تمام صحنه‌هایی که به بازیکن دو تیم اخطار داد به درستی عمل کرد. در دقیقه ۹۵ بازی او باید برای پرسپولیس اعلام پنالتی می‌کرد که مرتکب اشتباه شد.

این کارشناس داوری در خاتمه گفت: قضاوت داور در کل بد نبود او در دو صحنه که می‌توانست خطای پنالتی برای دو تیم بگیرد به راحتی از کنار آن صحنه‌ها گذشت تا در این زمینه دو امتیاز منفی گرفته باشد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خبرگزاری تسنیم: پس از اینکه تیم استقلال موفق شد توسط سجاد شهباززاده به گل برسد، تماشاگران استقلال علیه عادل فردوسی‌پور گزارشگر این دیدار شعار «عزا عزاست امروز، فردوسی‌پور پرسپولیسی‌ صاحب عزا است امروز» سر دادند!

* اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال که در جایگاه CIP حضور دارند پس از گل به سمت بهرام افشار زاده رفتند و به خوشحالی پرداختند.

* استقلالی‌ها که سرمست از برتری تیم‌شان در نیمه اول بودند، به هنگام پخش آهنگ مرتضی پاشایی با این خواننده مرحوم همخوانی می‌کردند.

* آندرانیک تیموریان پس از پایان نیمه نخست روی زمین افتاد و همراه پزشکان استقلال لنگان لنگان به رختکن رفت.

* هواداران استقلال پرچم بزرگ 50 متری را پس از گل سجاد شهباززاده به اهتراز درآوردند.

* حنیف عمران‌زاده پس از سوت پایان نیمه اول به سمت شهباززاده رفت و از او تشکر کرد.

* حمید درخشان نسبت به عملکرد برخی از بازیکنان خود معترض بود.
پاسخ
سپاس شده توسط: