امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افسانه های ترسناک شهری ژاپن
1 ـ Hanako-San شخصیت مشهوری در مدارس ابتدایی ژاپن است که توالت ها را تسخیر می کند. Hanako-San بعنوان دختر کوچکی با موهای مشکی و دامن قرمز توصیف می شود. برای آمدنش باید او را صدا بزنید. راهش آن است که 3 بار به در دستشویی ضربه بزنید و نامش را مودبانه صدا کنید: “آیا اینجا هستی، Hanako-san؟” اگر پاسخ داد که “بله، اینجا هستم!” پس شانس این را دارید که او را ملاقات کنید.

[عکس: hanako.jpg]

2 ـ Akai Manto یا ردای قرمز نیز همچون Hanako-San دستشویی ها را تسخیر میکند. با این تفاوت که نیازی نیست او را صدا بزنید. زمانی که وارد دستشویی می شوید صدای خفیفی را می شنوید که از شما میپرسد “عبای قرمز را دوست دارید یا عبای آبی را؟” اگر جوابتان قرمز باشد، شما را تکه تکه می کند. اگر جوابتان آبی باشد، شما را چنان میکشد که زبانتان به رنگ آبی تیره در بیاید. اما اگر جوابتان چیزی جز دو رنگ فوق باشد چه اتفاقی رخ میدهد؟ نمیدانم!

[عکس: A4j.jpg]

3 ـ Kuchisake Onna که معمولا “زنی با دهان چاکدار” خوانده می شود، زن قد بلندی با کت پوشیده و موهای سیاه توصیف می شود. علامت مشخصه وی ماسک جراحی ای است که نیمه پایینی صورت او را پوشانده. اگر او را ببنید از شما خواهد پرسید: “آیا من زیبا هستم؟” هر جوابی که بدهید (بلی یا خیر) نجات نخواهید یافت زیرا شکارتان میکند و سپس شما را میکشد.

[عکس: Kuchisake-Onna.jpg]

4 ـ Teke-teke روح زن جوانی است که بر روی ریل قطار افتاده و توسط قطاری که می آمده دو نیم شده است. اکنون روح او در حال شکار و انتقام جویی است. او اسلحه هایی مانند داس را در هر دو دست یا آرنجش دارد. اکنون او در ژاپن میگردد و با دسته ای پنجه مانندش خودش را می کشد. اگر او شخصی را در شب ببیند و قربانی آنقدر سریع نباشد که فرار کند، قربانی را دو تکه می کند تا آنها هم در بد شکلی شبیه او شوند. گاهی اوقات قربانی ها هم به Teke Teke تبدیل میشوند.

[عکس: teke-teke.jpg]

5 ـ این اسکلت غول پیکر در خانه تان مخفی میشود. Gashadokuro درحالی که برای حمله آماده نیستید و بی دفاع هستید، شما را میگیرد. با سرعت شگفت آورش شما را از جایی که هستید بلند می کند. به سادگی سرتان را مانند سر یک عروسک میکند. نیروی حیات تان را مانند یک نوشیدنی خوشمزه مینوشد. امشب مراقب خودتان باشید!
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
يا خداااااا
من فكر میكردم ما ایرانیا خرافاتی هستیم
این ژاپنيا كه بدتراز ما هستند!!!
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای چه ترسناک و تخیلی. Huh
پاسخ
سپاس شده توسط: