امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش میکسها

.سلام
همون طورکه ازعنوان موضوع پیداس می خوام با اجازه ی مدیرا ،صفحه ای بازبشه که هنرمندای میکسورمون وبچه هایی که روی فیلما کار می کنن اینجا آثارشونو به اشتراک بزارن ،نمی دونم چقدر بازتاب پیدا می یکنه ولی امیدوارم کمکم کنید.
یه بخشه دیگه واسه این موضوع اضافه کردم،بهترین صحنه های فیلم وقسمتهایی ازیه فیلم وانیمیشن خاص که فکرمی کنید زیباس ،می تونید اینجا به اشتراک بزارید البته، هر بخشی قوانین خاص خودشو داره
1_احترام به قوانین انجمن ورعایت کردن اصول
2-احترام به شئونان اسلامی وپرهیز ازگذاشتن صحنه ها ی غیراخلاقی
3-احترام به همدیگه

4-لطفا لینک دانلود اینجا بزارید نه لینک سایتو
تواین بخش می تونید کارای همدیگه رونقد کنید ولی بند سه باید رعایت بشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
اولشو با میکسهای خودم شروع می کنم.
این میکس مربوط به سریال شکارچی شهره،سریالی درام وهیجان انگیز وداستان پسری هستش که برای انتقام ازپنج نفر (قاتلای سربازان کره ی جنوبی که پدرشم جزاونا بوده)وارد سئول میشه واونجا عاشق کیم نانا محافظ رئیس جمهور میشه همراهم باشید.برای دیدن میکس وارد لینک زیر بشید خیلی دوس داشتم مستقیم بزارم تو سایت ولی فعلا راهشو بلد نیستم ،امیدوارم یه راهی برای گذاشتن مستقیم توسایت باشهShy

عکسهای سریال ولینک میکس ها:

[عکس: th?&id=OIP.Md2f61ad84e72b543c42bf1b4bc71...=0&p=0&r=0]

[عکس: th?&id=OIP.M2de53f89fc30fae9d75b585d7b80...=0&p=0&r=0]

با صدای احسان خواجه امیری
میکس اول

با صدای مرحوم مرتضی پاشایی وآهنگ یکی بود یکی نبود
میکس دوم
پاسخ
سپاس شده توسط:
من این بخشو دوست دارم
عالیه
لطفا همگی فعالیت کنین
و اینکه تابع قوانین سایت باشین تا مشکلی به خاطر صحنه دار بودن و ... از طرف فیلترینگ نداشته باشیم
ممنون از کاربر فعالمون
hideshadow
mara

و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
کيم نانا محافظ دختر رييس جمهور بود نه خود رييس جمهور که. من از سريالش خيلى خوشم اومد. لى مين هو خيلى باحالهxcvl
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۲-۹۵، ۰۶:۰۹ ب.ظ)*صنم* نوشته: کيم نانا محافظ دختر رييس جمهور بود نه خود رييس جمهور که. من از سريالش خيلى خوشم اومد. لى مين هو خيلى باحالهxcvl
اره اولش محافظ دختره بود ولی بعدش سدمحافظ باباش ؛ اگه یادت باشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
باران عشق

این فیلم روایت عشق قدیمی توام با عشق جدید است عشق استادنقاشی که سالها بعد بار دیگر رخ می نمایاند واین بار استاد نقاش مجبور است بین عشق خود وفرزندش یکی را برگزیند...

[عکس: th?&id=OIP.Mb27c28a916b06fb4e81aab3fb5c0...=0&p=0&r=0]

این میکس ساخته ی دوست عزیزم فاطمه هست،با آهنگی ازفریدون آسرایی

[عکس: th?&id=OIP.M306a396ef7ec6fc83f3fce72dfed...=0&p=0&r=0]

پاسخ
سپاس شده توسط: