به امضا نفر قبلی گیر سه پیچ بده...
بازوان ؟
تنگ تر؟
نمیدونم
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
اوهوم :(
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
خیلی قشنگه.Shy
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
موافقم با امضاش
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
اصل خلقت
كاش انسان اييم و انسان برويم
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
خدا از تقصیره هممون بگذره
حرف دیگه ای نیست
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
شبیه به شکست عشقی هست
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
خوبه ها ...ولی من کلا باجغرافیا مشکل دارم.......xcvl
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
با اینم موافقم
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
عشق حقیقی من فقط خدا جونمه.Tongue
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 914 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 870 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,890 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، N!rvana (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۵-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، mercede (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، elham zelzele (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، heliia (۲۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، آشوب (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، dakhtare-darya (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، T a R a N e (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، nza3380 (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ)، sarika (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، barooni (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، آق جمشید (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، hanane (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، nafas:) (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، bahari (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، seyed (۲۶-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۹ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، شیوا- shadi (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، .AtenA. (۱۰-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، دختربهار (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، salina (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، ساسی (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، استار فایر (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۴ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان