امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بگوويچ: دربي را ببريم در آزادي پرواز مي کنم / کري خواني قلعه نوعي دک
Rainbow 
بگوويچ: دربي را ببريم در آزادي پرواز مي کنم / کري خواني قلعه نوعي دکوري است
وينگو بگوويچ سرمربي سابق پرسپوليس مجددا به اين تيم بازگشته و کار خود را به عنوان مربي سرخ پوشان آغاز کرده است. بگوويچ از اينکه دوباره در دربي حضور دارد خيلي خوشحال است.
وينگو بگوويچ به خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران گفت: از اينکه پس از چند سال به پرسپوليس ملحق شدم خوشحالم و اين ديدار خيلي سخت و جذاب است.

وي افزود: هر دو تيم براي برد به ميدان مي آيند و اميدوارم با اين انگيزه اي که بين پرسپوليسي ها به وجود آمده سه امتياز بازي را کسب کنيم.

بگوويچ با توجه به اختلاف امتياز دو تيم در جدول ليگ گفت: فرقي نمي کند که کدام تيم اول است و کدام تيم آخر است زيرا دربي از حساسيت بالايي برخوردار است چرا که حضور تماشاگران قرمز و آبي جذابيت بازي را دوچندان مي کند.

وي در مورد اينکه قلعه نويي گفته پرسپوليس رقيب استقلال نيست تصريح کرد: اين کري خواني ها دکوري است و اگر نباشد فوتبال قشنگ نمي شود در تمام دنيا کري خواني وجود دارد حتي در دربي لاليگا بين بارسلونا و رئال مادريد! اين حرف سرمربي استقلال هم درست است هر کسي دوست دارد تيمش برنده باشد.

مربي کروات پرسپوليس در پایان خاطرنشان کرد: اگر پرسپوليس برنده دربي باشد از خوشحالي بال در مي آورم و در ورزشگاه آزادي پرواز خواهم کرد./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: