امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تابع حکم کمیته انضابطی هستم/ به من پیامک دادند و گفتند بباز!
Rainbow 
بازیکن تیم پینگ پنگ نفت سپاها ن:
بازیکن تیم تنیس روی میز نفت سپاها ن گفت: من در جلسه کمیته انضباطی از خودم دفاع کردم و هر چه آنها تصمیم بگیرند می پذیرم.
محمدرضا نعمتی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به خطای من بعد از ظهر دیروز 4 دی ماه برگزار شد و من فقط از خودم دفاع کردم هرچه حکم کنند، می پذیرم.

وی درباره علت احضار شدنش به کمیته انضباطی فدراسیون تنیس روی میز گفت: در رقابت های دوبل جام بین المللی فجر من و مجید احتشام زاده در یک تیم بودیم و در مقابل ما نیز میدیا لطف اله نسب و افشین نوروزی قرار داشتند در گیم پنجم و در پوئن 9-10 افشین نوروزی دستش را بالا برد من نیز تصور کردم که طبق تجربه 29 ساله ام و همچنین احترامی که برای وی قائل بودم بهتر است که بازی را نگه دارم و توپ را نزم، اما داور به خاطر این اقدام من به آنها پوئن داد و همین عامل باعث شد بسیار ناراحت شوم و بین من وداور درگیری لفظی به وجود آید.

نعمتی خاطر نشان کرد: شاید در کل و به خاطر این اقدام فقط سه دقیقه وقت بازی تلف شد این در حالی است که بزرگنمایی کرده اند و می گویند یک ساعت بازی متوقف شد پس از پایان گیم پنجم و وقتی 12بر14 باختیم من سمت داور رفتم و ادامه بحث ها انجام شد البته همان موقع هم از وی عذرخواهی کردم.

وی مدعی شد: هیچ بازیکنی دلش نمی خواهد ببازد وقتی نتیجه را بر حریف واگذار می کنی، مشکلی این چنینی هم پیش می آید یک لحظه خون به مغز نمی رسد و کارهایی را انجام می دهی که نباید انجام می دادی و همین برایت ایجاد دردسر می کند.

بازیکن تیم باشگاهی نفت سپاها ن درباره عدم حضورش در بازیهای هفته سوم لیگ برتر تنیس روی میز و مقابل بانک دی توضیح داد: بعد از مسابقات جام فجر نامه ای از سوی داریوش ضرغامپور، مسئول برگزاری مسابقات برای تییمم آمد که در آن نوشته شده بود اجازه ندارم تا قبل از برگزاری جلسه کمیته انضباطی تیم را همراهی کنم.

**بازیکنان حق ندارند در حیطه کار فدراسیون دخالت کنند

محمد رضا نعمتی گفت: من در زمانی خود جزو نمایندگان مخالفان فدراسیون بودم اما اکنون می بینم که محمد زارع پور رئیس فدراسیون تنیس روی میز خوب کار می کند و عملکردش بهبود یافته پس چرا علیه وی صحبت هایی را مطرح کنم.

وی مدعی شد: بسیاری از بازیکنانی که اکنون صحبت می کنند و از عدم اعزام برون مرزی شکایت دارند همان هایی هستند که در زمان همین فدراسیون چندین سفر برون مرزی رفته اند مدت دو ماه در کمپ اشلایگر تمرین کرده اند سوال اینجاست حالا که یک سفر شما را نبرده اند اعتراض می کنید؟

وی ادامه داد: اگر تنیس روی میز اهمیت دارد و برای پیشرفت آن در کشور صحبت هایی را مطرح می کنند که هیچ اما بسیاری از آقایان فقط منابع شخصی خودشان را در نظر می گیرند و هرجا آن را در خطر دیدند حرف می زنند.

بازیکن تنیس روی میز کشورمان اعلام کرد: از نظر من به بازیکنان هیچ ارتباطی ندارد که بگوید این دبیر باید باشد یا خیر یا فلان مربی در رده سنی جوانان، نوجوانان یا بزرگسالان مناسب است یا خیر باید برکنار شود، این وظایف فدراسیون است و ما حق نداریم در حیطه کاری آن دخالت کنیم البته بازیکن فقط می تواند نظر خود را بیان کند اما وقتی مربی از سوی فدراسیون برای تیم ملی در هر رده سنی ای انتخاب می شود بازیکن هم باید به این گزینش احترام بگذارد و بر سر تمرین حاضر شود این فقط درباره ورزش تنیس روی میز نیست و در همه رشته های ورزشی صادق است.

**به من گفتند بباز تا رنکینگ عده ای خراب نشود!

بازیکن با سابقه تنیس روی میز کشورمان اظهار داشت: من قبل از رقابت های بین المللی جام فجر از سوی عده ای پیامک هایی دریافت کردم که به من گفتند از قصد ببازم تا رنکینگ برخی بازیکنان ایرانی خراب نشود این پیامک ها هنوز در تلفن همراه من موجود است و نمی خواهم بی اساس صحبتی را بیان کنم.

نعمتی ادامه داد: بعضی ها دلشان می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرند من در جام بین المللی فجر به دلیل تعهدی که به باشگاهم یعنی نفت سپاها ن داشتم در آکادمی بین المللی تنیس روی میز حاضر شدم و مسابقه دادم برای من اهمیتی ندارد که به خاطر بازی من رنکینگ عده ای خراب شود یا نشود من برای آنها مسابقه نمی دهم بلکه فقط می خواهم بازی خود را انجام دهم بدون اینکه کم کاری کنم.

**مشکل بدهکاری ام از ذوب آهن هنوز حل نشده است

نعمتی در پاسخ به اینکه آیا مقدار طلبش از ذوب آهن اصفهان تیم دو سال پیش وی حل شده است یا خیر بیان کرد: من مبلغ 20 میلیون تومان از باشگاه ذوب آهن طلبکار هستم که هنوز مبلغ بدهی ام را نگرفته ام البته سال گذشته از آنها شکایت کردم و موضوع شکایتم تا جایی پیش رفت که حتی داشتم جلوی باشگاهشان را نیز می گرفتم من از دو مدیرعامل آنها نامه دارم و قرار بود که بدهی من تا آبان ماه 91 به طور کامل تسویه شود. اما هنوز این مبلغ را نگرفته ام.

وی ادامه داد: بسیاری از بازیکنانی که سال گذشته در ذوب آهن بازی می کردند و از من می خواستند که شکایتم را پس بگیرم امسال نظرشان تغییر کرده و خود جزو شاکیان این تیم قرار گرفته اند سوالم از آنها این است که چرا آن موقع که من دنبال این کارها بودم این عمل مرا نادرست می پنداشتند اکنون چه شده است که خودشان به حرف من رسیده اند.

نعمتی تأکید کرد: بازیکنان سابق ذوب آهن مانند مهران احدی، محمد فرقدانی و واحد مالمیری اکنون وکیل گرفته اند و قصد دارند از این تیم شکایت کنند البته از من نیز خواستند که آنها را همراهی کنم، فکر می کنم کار من از آنها یک مرحله جلوتر باشد به هر حال امیدوارم این مشکل نیز حل شود./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: