امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاريخ به روايت شاهنامه
Wink 
تاریخ به روایت شاهنامه به نام خداوند جان و خرد درود دوستان شاهنامه کتابی بس ارجمند و سرشار از انواع گوهرهای گرانبهای پند و مثل و حکمت است که فردوسی بزرگ آن را با زبانی بس استوار و بیانی سخت دلنشین به دانه های مروارید گونه شعر بدل کرده است. این کتاب از سه دیدگاه حائز اهمیت است : اول اینکه یکی از آثار بسیار بزرگ هنری و ادبی بشری است. دوم اینکه تاریخ داستانی و حکایات نیاکان قوم ایرانی را در بر میگیرد و در حکم نسب نامه این قوم است. سوم آنکه زبان آن فارسی است و فارسی محکم ترین زنجیر ارتباط طوایفی است که در سرزمین ایران بزرگ ساکن هستند. به یاری ایزد منان و راهنمایی دوستان در این جستار قصد ان داریم تا از دیدگاه تاریخی روایات و نسب نامه هایی را که فردوسی در شاهنامه اش بیان داشته را با انچه از تاریخ میدانیم انطباق دهیم و شاهان شاهنامه را و حکایت هایشان را از زبان تاریخ بررسی نمائیم و یا به عبارت بهتر تاریخ را به روایت شاهنامه بخوانیم. تمامی بگفتم من این داستان ........ بدانسان که بشنیدم از باستان
۹۷ درصد پسرای خوشتیپ ، مخاطب خاص ندارن...
میدونین چرا؟؟؟؟
چون هرکی میبینشون باخودش میگه طرف ۱۰۰ تا مخاطب داره واس خودش ، ما رو میخواد چیکار
برای همینه که ما تنهاییم!
پاسخ
سپاس شده توسط:
مرسي
تاحرف عشق ميشه من ميرم/من سخت از اين حرفا دورم/منم يه روزي عاشقي كردم/از وقتي عاشق شدم اينجورم
پاسخ
سپاس شده توسط: