امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت خنده دار تفکر دانشجویان جدید و ترم آخری
دقیقا هرترم بالاتر میری فهمیده تر میشیasna
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
با حال بود مرسی
همان کسانی که گل را دوست دارند از گل دوست داشتنی ترند
پاسخ
سپاس شده توسط:
من زمان دانشجوییم تقریبا شماره 1 ها رو داشتم
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
خيلى باحال بود مرسى.
ببين من دستم بنده
خودت پنج ديقه احترامت نگه دار
پاسخ
سپاس شده توسط:
در یک نظرسنجی جالب از یک دانشجوی ورودی جدید و یک دانشجوی ترم آخری خواسته شد که با دیدن هر کدام از کلمات زیر ذهنیت و تصور خود را در مورد آن کلمه در یک جمله کوتاه بنویسند.جمله اول مربوط به دانشجوی ورودی جدید و جمله دوم مربوط به دانشجوی ترم آخری…رییس دانشگاه
۱)مردی فرهیخته و خوشتیپ۲)به دلیل اینکه در طی این چهار پنج سال یک بار هم ایشونو نتونستم ببینم، هیچ ذهنیتی ندارمیک وعده غذای سلف
۱)بیفستراگانوف با سس کچاپ با نوشیدنی خنک۲)چلو لاستیک به همراه افزودنی های غیر مجازکارت دانشجویی
۱)کارت شناسایی و هویت دانشجو۲)تنها استفاده از این کارت گرفتن فیلم از ویدئو کلوب استخوابگاه
۱)محل استراحت و سرشار از شادی و نشاط۲)مکانی برای همزیستی مسالمت آمیز با سوسک و موششب امتحان
۱)شبی برای دوره کردن درسی که در طول ترم خوانده شده است۲)شبی که تا صبح باید مثل خر درس خوندجزوه خوش خط دختر ها
۱)بمیرم از هیچ دختری جزوه نمیگیرم، من عادت دارم فقط جزوه خودمو بخونم۲)طلای کاغذیتقلب
۱)یک روش غیر اصولی و ناجوانمردانه برای نتیجه گرفتن در امتحان۲)تنها روش اصولی و مبتنی بر عقل برای نتیجه گرفتن در امتحانمشروط شدن
۱)عمراٌ، من تو دبیرستان معدل کمتر از ۱۸ نداشتم۲)نمک تحصیل در دانشگاهوام دانشجویی
۱)کمک هزینه برای دانشجو۲)مثل مهریه میمونه کی داده کی گرفتهازدواج دانشجویی
۱)حرفش رو نزن من قصد ادامه تحصیل دارم۲)کو؟ کجاس؟کسی رو سراغ داری برام؟حراست
۱)ارگانی برای حفاظت از دانشجو از گزند خطرات۲) ارگانی برای حفاطت از دانشگاه از گزند دانشجویاندانشجو
۱)فردی که به دنبال علم آموزی و تولید علم است۲)ها ایی دانشجو که وگفتی یعنی چه؟؟؟!!!!
پاسخ
سپاس شده توسط: