امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه کوچولو خنده
هر نوشته ای نویسنده ای دارد. هر نویسنده ای حق دارد اسمش را پای مطلبش ببیند. نوشته هایی که در این صفحه می خوانید، Status های کپی پیست شده ای است که در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخیده و صاحبش را گم کرده.

نوشته های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش SMS و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، وایبر، لاین، واتس آپ، تلگرام و .... حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. بعید است که سوژه ای در صدر اخبار و صحبت های روز دنیا یا ایران باشد و مردم خلاق ما در راه طنازی و لطیفه سازی برای آن سوژه اقدامی نکرده باشند!
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‏تولد 8 سالگیم رو خانوادم یادشون رفت. تو دفترم 100بار نوشتم "از همتون متنفرم"، بعد بازش کردم گذاشتم بالای تختم که ببینن. صبح که بیدار شدم دیدم یه کادو بالای تختمه. بازش کردم توش به کاغذ بود، با 4 تا دست خط مختلف روش نوشته بود "ما هم از تو متنفریم"

*
*
*
*

ترسناک‌تر از دختری که موهاشو کوتاه کرده لحظه ایه که بابات میخواد تو مرورگرت یه چیزی رو سرچ کنه!

*
*
*
*

‏‏ما اینجا چون برف زیاد نیومد، جمعشون کردیم و بسته بندی کردیم گذاشتیم تو فریزر و هر چند ساعت یه بسته در میاریم‌میزاریم تو حیاط باهاش عکس میگیریم برا اینستا!

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
میگم بریم هواشناسی روزهای آینده رو چک کنیم ببینیم مسوولین دیگه کی قراره غافلگیر بشن. یه آب قندی چیزی بذاریم دم دستشون بنده خداها رو!

*
*
*
*

‏من هنوز به امید اینکه یه پیرمرد پولدار یهو تو خیابون قلبش بگیره و من بهش قرصاشو بدم اونم منو به فرزندخوندگی قبول کنه دارم زندگی میکنم.

*
*
*
*

‏همین برفم کاره خودشونه [هم‌ اکنون در تاکسی های کشور]

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‏‏"بابام یعنی دنیام" استوری دخترا 30 ثانیه پس از کات کردن!

*
*
*
*

‏کله پاچه گرفته بودم داشتم میرفتم خونه گربهه تا در خونه همراهیم کرد، گفتم اوه چه گربه‌ی بامرامی، اومدم ک درو ببندم گفت حاجی سهم مارو بده بریم :/

*
*
*
*

‏جدی هیچی بهتر از تنهایی نیست. اعصابت ارومه
[به نزدیک بودن ولنتاین فکر میکند و خدارا شکر میکند ]

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‏به بابام گفتم برف که میاد سفیدی همه جا رو میگیره و سیاهی میمیره گفت تو کی میمیری؟!

*
*
*
*

‏‏‏رو برف شیره میریزید میخورید؟ شکار فک چی، میرید؟ با یخم لابد خونه میسازید:/

*
*
*
*

‏تو این هوا سیـ ـگار میچسبه (جمله‌ای که همیشه تو همه هواها سیـ ـگاریا میگن)

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
ساعت میذارید که کِی دایرکتتون بازه و میتونیم بیایم دایرکت؟ ما میخوایم بریم خونه فامیلامون حتی زنگ درُ نمیزنیم٬ از بالای در حیاطشون میپریم داخل!

*
*
*
*

‏اومدم با بابام برف بازی کنم یه گوله رفت تو لباسش،الان پیرهنمو دراورده در خونه رم بسته. مهر پدریه میدونم!

*
*
*
*

بدترین چیز ممکن اینه که توی تاکسی بفهمی نفر بغل دستیت آشناس و بهش سلام نداده باشی، تا آخر مسیر مجبوری بخوابی!

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
دانشجو های هنر میخوان به هم عکس بدن میگن عزیزم من الان خیلی مرتبم نمیتونم عکس بدم بمون یخورده شلخته شم بعد!

*
*
*
*

‏اينايى كه ميگن "هيچ جا بجز ايران نميشه انقدر خوب پول درآورد" رو تا بهشون ميگى صد تومن دارى؟ ميگن حاجى به جونِ تو اين ماه خيلى اوضاعم بده.

*
*
*
*

‏دارم به بچه همسايمون ریاضی یاد میدم، میگم: شاهین جان اگه تو 10 تا لواشک داشته باشی، سه تاش رو به مهشید بدی و 4 تاش رو به سارا، حالا چی داری؟... نگاه میکنه تو چشام و میگه: خوب معلومه دوتا دوسـ ـت دختر جدید...!!! یعنی بچه نیستن، راه زنن:/

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‏ولى با توجه به اينكه هواى كانادا اكثرا برفيه من نميتونم تو كانادا زندگى كنم!
(نون را در رب زده و ميخورد)

*
*
*
*

‏امروز انقدر هوا سرده که دلم میخواد یک لیوان قهوه ی تلخ با کمی شیر برای خودم بریزم وکنار شومینه
روی صندلی قدیمی مادربزرگ بشینم و به آینده فکر کنم...
.
.
.
.
اما چون هیچکدوم رو نداریم میشینم کنار بخاری تا شلغما بپزه.
چه بویی هم داره.به به

*
*
*
*

‏یه سری هم برف اومده بود با بابام رفته بودم برف بازی, جوری گوله برف پرت میکرد سمتم که معلوم بود دلش میخواست به جای برف دستش تفنگ باشه و تیر میزد بهم.

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‏‏‏‏‏پرایدمو بردم نمایندگی گفتم اقا بارون اومدنی چرا آب به داخل ماشین نفوذ میکنه؟ طرف گفت ما خودمون این آپشن رو اضافه کردیم که در هنگام برفو بارون از جلوه های سه بعدی بهره مند شید!

*
*
*
*

داداش سرده شما يه کاپشن بپوش پشتش يه برگه بچسبون "6 سال سابقه بدنسازى"

*
*
*
*

دانشجو های هنر میخوان به هم عکس بدن میگن عزیزم من الان خیلی مرتبم نمیتونم عکس بدم بمون یخورده شلخته شم بعد!

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‏‏‏"یو لوک پرفکت تونایت" چیه دیگه، ما خودمون "چه خوشکل شدی امشب‌مذگان" داریم!

*
*
*
*

‏انقدر از دقیقه به دقیقه سفرتون عکس میذارید یه لحظه فکر کردم باید دنگمو بدم!

*
*
*
*

‏‏‏من خیلی از نقاشی کشیدن لذت میبرم مخصوصا اونجاش که کلاغ و به شکل تیک میکشم و دامن و به شکل ذوزنقه!

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: