امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه کوچولو خنده
پسر عموم شناسنامه پیدا نکرده بود با سند خونه پلی استیشن کرایه کرده بود،۱۵ساله عموم هرجا سونی میشنوه میندازه پس کله ش ولی هنوز دلش خنک نشده!

*
*
*
*

‏اینکه میاید ازم می پرسید خونتون کجای تهرانه خیلی توهین آمیزه، خب معلومه خونمون نیاورانه دیگه، مگه نمی بینید همه بچه نیاورانن؟ کلا تهران فقط نیاورانش مسکونیه، بقیش فضای سبزه خالی از سکنه است!

*
*
*
*

نوشته هر روز صبح یه گریپ فروت بخورید از ابتلا به سرطان جلوگیری می‌کنه من حاضرم هر روز صبح سرطان بگیرم ولی روزی یه گریپ فروت نخورم
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
کاش یه سری از این دستفروشای مترو بزنن تو کار اسپری زیر بغل. هر پیس 500 تومن من خودم روزی 4-5 هزار تومن برا بغل دستیام هزینه میکنم!

*
*
*
*

‏میگن این ماشینه که فرستادنش فضا پیام داده گفته همین الان یه پرشیا پلاک کرج ازم سبقت گرفت!

*
*
*
*

چطوری دوست پسـ ـراتون براتون ایفون میخرن من یه بار بهش گفتم یه کلوچه برام بخر سه روزه هیچی نخوردم دارم از گشنگی میمیرم گفت اوکی میرم سوپر مارکت بگیرم ، دیگه برنگشت!

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‏‏شما صدهزارتا مانتو و شال هم داشتي باشي، هميشه مانتو و شالِ بقيه خوشگلتره!

*
*
*
*

‏‏پسر پابلو اسکوبار گفته"یه بار که در حال فرار بودیم بابام برا اینکه گرممون کنه حدود دو میلیون دلار اسکناسو اتیش زد". اونوقت من شبا که میخوابم بابام با لباس چریکی سینه خیز میاد بخاری اتاقمو خاموش میکنه /:

*
*
*
*

نهنگ بودن خیلی سخته، فک کن داری شنا میکنی پلانکتونتو میخوری یهو رفقات میگن بریم خودکشی، تو هم مرامی باید باهاشون بری!

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
‏‏‏‏یه مدت تو کفش فروشی کار میکردم یه سری یکی اومد گفت چرمش طبیعیه؟ گفتم نه سزارینه ده لنگه کفش پرت کرد سمتم!

*
*
*
*

بعد غذا چایی نخور + چرا؟ - نمیذاره آهن بدن جذب بشه + من آهن بدنم زیاده بابا! ایرانی نیستی اگه این مکالمه رو نشنیده باشی!

*
*
*
*

یارو با وانتش میزنه به یه بنز صفر،با کلی گریه و زاری و التماس رضایت می گیره. تو چهار راه بعدی دوباره میزنه به همون بنزه! سرشو از ماشین میاره بیرون میگه:برو منم!

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه خانمی میگفت خدارو شکر! داماد خوبی دارم. دخترم هرچی بخواد براش میخره. دخترم تا ظهر میخوابه عصرشم میره گردش و خرید، شب دامادم غذا میخره میاره.

ولی هرچی از داماد شانس آوردم از عروس خوب، بی نصیب بودم

زن نیست که! تا لنگ ظهر میخوابه، نه زندگی میفهمه نه آشپزی میکنه. همش دنبال ولگردی و ولخرجیه بیچاره پسرم شب میاد از شام خبری نیست، خودش یا باید بخره یا درست کنه. هیچی هم بهش نمیگه! ذلیل مرده..!
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
 این مگسایی که گیر میکنن تو ماشین و میرن شهر دیگه … چی بر سر خانواده‌شون میاد؟!
*
*
*
*

‏زولبیا و بامیه عین اندی کوروس میمونن بلاخره باید یه روزی از هم جداشن!
 ‏‏‏‏‏‏*
*
*
*
همکارمون از صبح هر کی رو دید گفت: روزهی یا رو گِلگیر و بعدش خودش خندید:| پیر شو لعنتی پیر شو، شاید الزایمر گرفتی و این تیکه چهل سال پیش یادت رفت!
 *
*
*
*
 ‏‏‏‏‏‏‏‏‏یه بارم گوگل گیر داد که ثابت کن ربات نیستی و تابلوها رو انتخاب کن، حدود نیم ساعت زدم همش اشتباه میزدم آخرش گفت ربات انقدر اسکل نیست بیا برو توو!
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
 ‏مردم ایران تو ماه رمضون به دو دسته تقسیم میشن:
روزه داران
زخم معده داران!
پاسخ
سپاس شده توسط:
بانک های ایرانی یه جوری شدن که میرم توالت هم منتظرم یه اس ام اس از طرف بانک بیاد و کارمزد استفاده از توالت رو از حسابم کم کنه
یعنی هر کاری میکنی یه پولی از حسابت کم میکنن و هیچی هم نمیتونی بگی :/
*
*
*
*
 ‏تو راهم داداش، حرکت کردم دارم میام
(۹۹ درصد مردهای ایرانی وقتی توی خونه نشستن و یکی منتظرشون وایساده)!
*
*
*
*
 ‏‏‏‏‏‏‏‏نیم لیتر آب معدنی ۱۵۰۰ تومن؟ ۱۰۰۰تومن میدم یه لیتر بنزین میخورم هم با کلاس تره هم ‌مقوی ترنیم!
*
*
*
*
رفتم تو رستوران گفتم غذا داری گفت هرچی میخوای حساب کن برو تو کوچه بغلی وایسا رفتم وایسادم بعد چند دقیقه با یه پلاستیک سیاه اومد گفت بفرمایید غذاتون فقط خواهشن از جلو مغازه رد نشید از ته کوچه برید ، تو طول مسیر برگشت همش منتظر بودم یکی بهم شلیک کنه محموله رو برداره بره :/
*
*
*
*
 ‏‏‏‏‏‏‏‏‏با چند جلد از کتابای نیچه و کافکا و کامو رفتم کافه، دختره گفت با اینا نمی‌تونی مخ بزنی، دخترا با این چیزا خر نمی‌شن باید سوئیچ ماشین دستت باشه :/
پاسخ
سپاس شده توسط:
 مو های فر وقتی قشنگه که یکی انگشتشو ببیچه دورش بگه : ببین چقد دلبری تو، من دوس دارم موای فرفریتو!
وگرنه این موای مثل ببعی که فایده ای نداره !!
 *
*
*
*
 ‏هرجا وارد رستورانی شدید و یکی دوتا خوشتیپ اومدن جلوتون بلند شدن و خوشامد گفتن درجا فرار کنید. کوبیده‌ش ۷۰ هزار تومنه! :|

‏

پاسخ
سپاس شده توسط:
من باب آدرس دادن در اصفهان خدمتتون عرض کنم که یه خیابون سه تا جا داره. سری خیابون، تَ خیابون و کَمَری خیابون. 
یه سری نبش و همی راسا و همی دسی خیابونم داریم که اون مال دوره‌های پیشرفته‌ست :)))))!
*
*
*
*

‏میگه سیـ ـگاری که یه بار خاموش شده رو دوباره روشن نکن، سرطان زاست.
‏آخه بار اول که روشن میکنی ویتامین سی داره، واسه رشد موها خوبه و پوست رو شفاف تر میکنه.
*
*
*
*

‏یه سری پدربزرگمو گروگان گرفتن گفتن اگه پول ندین میکشیمش. بعد بنده خدا مال اموال زیاد داشت زنگ زدیم گفتیم تا نکشینش پولی نمیتونیم بدیم.!

پاسخ
سپاس شده توسط: