امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت فرهنگی
در مهد کودک های ایران 9 صندلی میذارن و به 10 بچه میگن هر کی نتونه سریع برای خودش یه جا بگیره باخته و بعد 9 بچه و 8 صندلی و ادامه بازی تا یک بچه باقی بمونه. بچه ها هم همدیگر رو هل میدن تا خودشون بتونن روی صندلی بشینن.

در مهد کودک های ژاپن 9 صندلی میذارن و به 10 بچه میگن اگه یکی روی صندلی جا نشه همه باختین. لذا بچه ها نهایت سعی خودشونو میکنن و همدیگر رو طوری بغل میکنن که کل تیم 10 نفره روی 9 تا صندلی جا بشن و کسی بی صندلی نمونه. بعد 10 نفر روی 8 صندلی، بعد 10 نفر روی 7 صندلی و همینطور تا آخر.

با این بازی ما از بچگی به کودکان خود آموزش میدیم که هر کی باید به فکر خودش باشه. اما در سرزمین آفتاب، چشم بادامی ها با این بازی به بچه هاشون فرهنگ همدلی و کمک به همدیگر و کار تیمی رو یاد میدن ..
برادری به تعداد نیست به وفاست
یوسف یازده برادر داشت و
حسین یک عباس.....
پاسخ
سپاس شده توسط:
قابل توجه...ممنون خوب بودmara
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعا جالب بود mara اونوقت ما ادعاى فرهنگ مى كنيم :|
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
تاحالا به اینش فکر نکرده بودم xcvl
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنون مطلب خیلی خوبی بود....
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
پاسخ
سپاس شده توسط:
در مهد کودک های ایران 9صندلی میذارن و به 10 بچه میگن هرکی نتونه سریع برای خودش یه جا بگیره باخته و بعد 9 بچه و 8صندلی و ادامه بازی تا یک بچه باقی بمونه.بچه ها همدیگر رو هل میدن تا خودشون بتونن روی صندلی بشینن.

در مهد کودک های ژاپن 9 صندلی میذارن و به 10 بچه میگن اگه یکی روی صندلی جا نشه همه باختین.لذا بچه ها نهایت سعی خودشونو میکنن و همدیگر رو طوری بغل میکنن که کل تیم 10نفره روی 9تا صندلی جا بشن و کسی بی صندلی نمونه.بعد10نفر روی8صندلی،بعد 10نفر روی 8صندلی،بعد10نفر روی 7صندلی و همینطور تا اخر....

بااین بازی ما از بچکی به کودکان خود اموزش میدیم که هرکی باید به فکر خودش باشه.اما در سرزمین افتاب،چشم بادامی ها با این بازی به بچه هاشون فرهنگ همدلی و کمک به همدیگر و کار تیمی رو یاد میدن...
هرشب دلم درياى آتيشه از اين بدتر مگه ميشه،حال هيشكى تو دنيا
بدتراز حال من نيست،دردى رو زمين بدتراز درد تنها شدن نيست

پاسخ
سپاس شده توسط:
up...
هرشب دلم درياى آتيشه از اين بدتر مگه ميشه،حال هيشكى تو دنيا
بدتراز حال من نيست،دردى رو زمين بدتراز درد تنها شدن نيست

پاسخ
سپاس شده توسط: