امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدایا کاری کن که هیچ پسری اینجوری پیش دختری ضایع نشه واقعا!
يه خاطرس از رفيقم تو فيسبوك خنده داره ميشه بهش گفت بدشانسي بخونين ضرر نميكنن
.
.
.
سالها پیش یه دوست خانوادگی داشتیم که یه دختر داشتن..من با اینخانم در ارتباط بودم البته نه از اون ارتباطهای عاطفی(love)..زن گ میزدیم به هم..اگه کاری داشتیم به هم میگفتیم..یه شب زنگ زد خیلی حالش بد بود..گفت سلمان دیگه طاقت ندارم..گفتم چی شده؟؟گفت من یکیو دوست دارم ولی خودش نمیدونه...تو بهم کمک میکنی؟؟(منم که میدونستم اون طرف خودمم) گفتم باشه عزیزم..گفت چیکار کنم.؟؟گفتم چرا بهش نمیگی؟؟گفت میترسم فکر بد کنه..گفتم من میشناسمش همچین آدمی نیست..گفت تو میدونی کیه ؟؟؟گفتم اره..گفت از کجا ؟؟گفتم من حسم خیلی قویه..گفت باورم نمیشه یعنی اینقدر تابلو بودم..گفتمنه تو تابلو نبودی من خیلی تیزم..گفت خب حالا که میدونی کیه به نظرت بهش بگم..گفتم خر خدا دیگه لازم نیست بگی..فهمید دیگه..گفت از کجا ؟؟پیش خودم گفتم داره خودشو لوس میکنه برام..خجالت کشیده میخواد به رو خودش نیاره..گفتم بذار خودم کارو یه سره کنم..گفتم عزیزم منم خیلی وقته ازت خوشم میاد ولی رو حساب رفتو امدی که با هم داشتیم نمی خواستم ناراحتی ایجاد بشه..گفتم درست نیست..ولی حالا که تو هم منودوست داری و مثل من دوست داری که با هم باشیم دیگه مشکلی نیست..من و تو از اول هم واسه هم بودیم...یهو لحنش عوض شد و گفت سلمان چی داری میگی واسه خودت..من تو رو دوست دارم ولی مثل برادر..من از پسر اقا کریمی (اونا هم دوستای خانوادگیه مشترکمون بودن)خوشم میاد..خدایی بد جوری خورد تو پرم..از اون روز به بد سعی کردم دیگه نببینمش خیلی بد ضایع شدم.. [عکس: -2-06-.gif]

امتیاز فراموش نشه
پاسخ
سپاس شده توسط: v.a.y ، زینب سلطان ، admin ، PedraM ، .:SNOW G!RL:. ، fire boy ، یوتا
میگم همه پسرا جو گیرن میگی نههههههههههasna
حقش بود دمه 2ختره گرررررررررررم
All day, all night, I’ll be waitin’ standby
Can’t stop because I love it, hate the way I love you
All day all night, maybe I’m addicted for life, no lie.
I’m not too shy to show I love you, I got no regrets
I love you much, too much to hide you, this love ain’t finished yet.
پاسخ
سپاس شده توسط:
وایییییییییی ادم اب دریا رو با ابکش خالی کنه اینجوری نره تو قوطی خیت بشهasnaasnaasnaasnaasnaasna
تکیه گاهم باش!
پاسخ
سپاس شده توسط:
تکراری بود
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
عجب پسر خرى
هه
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه خودشو تحويل گرفت asna
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
بابا اعتما به نفس
asnaasnaasnaasnafvfvfvfv
.cb.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشم میاد که پسرا اینطوری ضایع میشن

asnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasna
jue t`aim
پاسخ
سپاس شده توسط: