امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خفاش سیاه در خیابان + تصاویر
خفاش سیاه به رینگ های آلیاژی ساخت شرکت BBS با اندازه ۲۰*۱۰ برای چرخ های جلو و ۲۰*۱۱.۵ برای چرخ های عقب مجهز شده است. این رینگ های مشکی رنگ در هماهنگی کامل با بدنه خودرو هستند. در نهایت، به منظور متوقف کردن وایزمن MF۵، از کیت ترمز شرکت مشهور برمبو با کالیپر ۶ پیستون برای چرخ های جلو و کالیپر ۴ پیستون برای چرخ های عقب استفاده شده است.

به گزارش انتخاب به نقل از اکو فارس، "شوابن‌فولیا" از تازه واردان دنیایی تیونینگ خودرو محسوب می شود که با بهینه سازی "وایزمن MF۵ رودستر" آغازی مقتدرانه داشته است. مهندسان شوابن‌فولیا لقب "خفاش سیاه" را برای این خودرو در نظر گرفته اند که کاملا برازنده آن است. برنامه جالب توجه آنها برای بهینه سازی وایزمن به ارتقا نمای ظاهری و عملکرد آن منجر شده است.

[عکس: 235088_798.jpg]

موتور "S۸۵B۵۰" ساخت شرکت ب.ام.و، قلب تپنده وایزمن MF۵ است. این موتور ۵ لیتری V۱۰ توانایی تولید ۵۰۷ اسب بخار نیرو و ۵۲۰ نیوتن متر گشتاور را دارد. برای رنگ آمیزی این خودرو از رنگ سیاه مات استفاده شده که جلوه ای خاص و منحصر به فرد به آن بخشیده است. همچنین این رنگ در ترکیب با ظاهر اخمو وایزمن در قسمت جلو، حالت تهاجمی تری به آن داده است.

[عکس: 235089_767.jpg]

افزون بر ظاهر کاملا منحصر به فرد وایزمن MF۵، عملکرد و حس رانندگی آن نیز شما را تحت تاثیر قرار می دهد. این رودستر زیبا تنها طی ۳.۵ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسانده و در کمتر از ۱۰ ثانیه، سرعت آن از مرز ۲۰۰ کیلومتر در ساعت عبور می کند. بیشینه سرعت این خودرو نیز برابر با ۳۲۱ کیلومتر در ساعت است.

[عکس: 235090_715.jpg]

این در شرایطی است که با احتساب وزن ۱۳۹۵ کیلوگرمی، خودرو اسپرت سبک وزنی محسوب می شود. برای بهبود هندلینگ، خفاش سیاه به رینگ های آلیاژی ساخت شرکت BBS با اندازه ۲۰*۱۰ برای چرخ های جلو و ۲۰*۱۱.۵ برای چرخ های عقب مجهز شده است. این رینگ های مشکی رنگ در هماهنگی کامل با بدنه خودرو هستند. در نهایت، به منظور متوقف کردن وایزمن MF۵، از کیت ترمز شرکت مشهور برمبو با کالیپر ۶ پیستون برای چرخ های جلو و کالیپر ۴ پیستون برای چرخ های عقب استفاده شده است.

[عکس: 235091_307.jpg]

[عکس: 235092_769.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط: ونوشه ، setareh ، shazdekuchulu ، maedeh
عجب شتاب بالایی داره...من ازینا میخوام...zaps
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، setareh
عجب ماشینی xcvl.c
حکایت من ، حکایت کسی ست که عاشق دریا بود اما قایق نداشت.
دلباخته سفر بود همسفر نداشت
زخم داشت اما ننالید گریه کرد اما اشک نریخت .
حکایت من ، حکایت چوپان بی گله .
 و ساربان بی شتر است ...
حکایت کسی که پر از فریاد بود .......
اما سکوت کرد ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
چقد خوشگله.....

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط:
چه خوشرنگ و خوشکله xcvl
بچه فال فروشی را پرسیدم چه میکنی؟
گفت به ان هایی که در امروز خود مانده اند فردا می فروشم.

[عکس: treeswing.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
اهxcvb
میدونی بهشت کجاست؟؟؟
یه فضای چن وجب در چن وجب که بین بازوهای کسی که دوسش داریه!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من دارم میرم ازینا بخرمdfha
منمممممممممممم میخوام.TongueTongueTonguemaramaramaramara
پاسخ
سپاس شده توسط:
من عاااااااااااااااااااشقهههههههههه این خفاشااااااااااااااام!
خودا زیاد کنه
All day, all night, I’ll be waitin’ standby
Can’t stop because I love it, hate the way I love you
All day all night, maybe I’m addicted for life, no lie.
I’m not too shy to show I love you, I got no regrets
I love you much, too much to hide you, this love ain’t finished yet.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشگلهxcvb
[عکس: 468338m29jkkcsm4.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: