امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختري كه به خاطر پدرش حيوان ميشود
به گزارش ایران رمان: هائو دانگ دانگ 15 ساله اهل ایالت آنهویی چین که از کسب هزینه درمان پدر بیمار خود ناامید شده بود، 3 ماه است که لباس گاو می‌پوشد و به ازای 5 یوآن روی کمر خود به مردم سواری می‌دهد. با این‌حال مردم محلی هِفی او را به کلاه‌برداری متهم کرده‌اند.اما خبرنگارن به خانه وی رفتند و عکس‌هایی از او در کنار پدر فلجش انداختند و مشخص شد که وی تمام این مدت حقیقت را می‌گفته است. هائو می‌گوید: پدرم هرماه برای مداوای پزشکی به 5000 یوآن نیاز دارد. خواهر و برادرم هم باید به مدرسه بروند. کارت شناسایی مخصوص کار هم ندارم بنابراین مجبورم گدایی کنم ولی برای اینکه مردم حرفم را باور کنند گاهی پدرم را با خودم می‌آورم. بااین‌حال همیشه بسیار تحقیرشد می شوم و آزار می‌بینم.پدر این نوجوان سابقاً کشاورز بود اما در پی صدمه‌ای که به کمرش وارد شد از سال 2000 به شهر نقل‌مکان کرد تا مغازه‌ای راه بیندازد. سال 2014 به همراه همسرش به یک مغازه موبایل فروشی رفت که حراجی زده بود، اما در ازدحام مغازه با یکی از کارکنان درگیر شد که در طی آن ستون فقراتش دچار شکستگی شد و کمرش آسیب بسیار زیادی دید. سه ماه پیش که مادر خانواده زیر فشار های شدید دوام نیاورد، خانه را ترک کرد و از آن زمان هائو به‌عنوان بزرگ‌ترین فرزند خانواده سرپرستی پدر و دو خواهر کوچکش را بر دوش می‌کشد. [عکس: the-girl-because-her-father-is-an-animal-photos.jpg]
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 452413802-irannaz-com.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 275271557-irannaz-com.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 1342697121-irannaz-com.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
الهیzapszapszaps
ستی یاد بگیر....حالا بیا به من سواری بده خخخخasna
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
خخخ فعلا دارم ازت سواري ميگرم ازت پياده شدم درمورد سواري دادن فك ميكنم
پاسخ
سپاس شده توسط: