امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 4.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست تغییر نام کاربری
سلام خسته نباشید من میخواستم ببینم امکانش هست نام کاربریم به nastaran_f تغییر پیدا کنه؟ چون همه ی رمان هام با اسم nastaran_F ثبت شدن
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام و خسته نباشید .. 
من درخواست تغییر نام داشتم به nastaran_f 
چون نویسنده ی رمان هستم و رمان های دیگه ام این نام رو دارن 
mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام لطفا اسم کاربریه من به fatima.sh68تغییر پیدا کنه ،مررسی Shymara
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام مرسی نظرم عوض شد بجای هویدا مهرزاد نام کربریم به محیا محمودی تغییر پیدا کنه مرسی
پاسخ
سپاس شده توسط: d.ali ، admin ، admin ، دخترشب ، sadaf
(۱۶-۰۵-۹۹، ۰۴:۳۳ ب.ظ)هویدا مهرزاد نوشته: سلام مرسی نظرم عوض شد بجای هویدا مهرزاد نام کربریم به محیا محمودی تغییر پیدا کنه مرسی

سلام
شما یه یوزر جدید به نام محیا محمودی درست کردین 
نام یوزرتون هم همین اسمیه که انتخاب کردین 
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سلام می خواستم بدونم امکان تغییر اسمم از فائزه 2 به  faezeh.gh77 هست؟
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، صنم بانو ، صنم بانو
ریییییس
اسم منو بتعویض بزار 
صنم بانو

mara
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، minaa
درود
لطفا نام کاربری بنده رو به ASH تغییر بدین، با تشکر mara
ما ز یاران چشم یاری داشتیم؛ خود غلط بود آن چه می‌پنداشتیم
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، minaa ، صنم بانو
آریا نمیشه .
باید از ۳ حرف بیشتر باشه اسمت
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۳۰-۱۱-۹۹، ۰۵:۵۲ ق.ظ)صنم بانو نوشته: آریا نمیشه .
باید از ۳ حرف بیشتر باشه اسمت
Aria
اینم سه حرف بیشتر  xcvl
ما ز یاران چشم یاری داشتیم؛ خود غلط بود آن چه می‌پنداشتیم
پاسخ
سپاس شده توسط: صنم بانو ، صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۸-۰۷-۰, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، nafas (۲۷-۰۲-۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، لیلی (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، .ستایش. (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، maedeh (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، *Zahra* (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ice Girl (۲۳-۰۶-۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، zahra16 (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۴-۰۵-۰, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، vajiheh (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ)، elena.r (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۸ ق.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۴۸ ق.ظ)، n@st@r@n (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، Ar.chly (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، Mahdiye (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، SilentCity (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرا 123 (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۷ ق.ظ)، hasti794 (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، hedy (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، • Niha • (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، s@mir@ (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، "MJ" (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، Hana-ffaa (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، paniz1989 (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، Aiden22 (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Fateme.mkh (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، Neda0077 (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، دختر ایران (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، raha..79 (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، سرنای را (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، heliia (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، م.اسلامی (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، nobody (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، Mehrad hidden (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، آشوب (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، HACKER80 (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، hannaneh (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، مارکیز (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، deli67 (۲۲-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، lovely (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، Ayla (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ)، parand (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، white lion (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، sadaf af (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ReyhooN22 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، T a R a N e (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، elMira.j (۲۴-۰۷-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، parysa7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، mahsa70 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، raha7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، paniz ۲6 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، hasti.mehr (۱۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، nza3380 (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، paniz445 (۱۸-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، nasim30 (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، saba.AZ (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ)، avapars (۰۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، barooni (۱۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۳-۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان