امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد و دل یه بانوی شاغل سرزمینم ...
تقديم به تمام بانوان شاغل سرزمینم

شب ها غذای فردا را اماده میکنم لقمه همسر و بچه هایم را میگیرم..اخر از همه به تخت خواب میروم و تازه مطالعه میکنم...
كفش هاى مردانه ام را پايم ميكنم صبح هاى زود ، زودتر از همه از خانه بيرون ميروم و زندگى را آغاز ميكنم.
وقتی زنی و شاغل شاید دیگران نفهمند حسرت همیشه لاک روی ناخن داشتن چیست..شاید نفهمند ناخن های فرنچ و موهای بلوند چیست...

به اندازه تمام روز مى دوم، اعتراف ميكنم سالهاست پاها يم درد ميكند.

گاهی وقتی هوا تاريك ميشود به خانه بر ميگردم و حالا...
كارهاى زنانه ام را شروع مى كنم.
موهايم را شانه ميكنم، لباسم را عوض ميكنم، و ... تمام سعى ام را ميكنم تا اين دو نقش را اشتباه نكنم...

زن بودن با تمام زيباى هايش خيلى سخت است...
خصوصا اگر شاغل باشى و آرزوهاى بزرگ هم براى زندگى ات داشته باشى...!
فاصله مرد و زن بودنم "درب" خانه است...
موقع ورود و خروج جنسيتم عوض ميشود...
در بيرون از خانه شبيه مردها ميشوم، مثل آنها نگاه ميكنم و حتى حرف ميزنم!
روزها مرد ميشوم و شب ها زن ، چقدر ايفاى اين دو نقش كنار هم سخت است خصوصا كه بخواهی هر دو را به بهترين شكل ايفاى نقش كنى...من یک زن شاغلم یک شیر زن واقعی در دنیای بی رحم امروز...شیرزنی که برای رفاه بیشتر همسرو فرزندانم شاغل شدم.خانه داری خود به تنهایی یک شغل تمام وقت است و حال این شیر زن همزمان دوشغل را هدایت میکند..
صبح ها زودتر از همه بيدار شدن و شب ها ديرتر از همه خوابيدن.... عشق ميخواهد عشق......

به افتخار همه بانوان شاغل كه با عشق زندگى ميسازند!
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط: