امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمان زردی دندان در 5 دقیقه!!!!!!!
بله تعجب نکنید گردو خاصیت های بسیار زیادی دارد پوست سبز گردو دارای ترکیبی فوق العاده برا رفع زردی دندادن و سفید شدن دندادن های شما در عرض 5 دقیقه می باشد.
اگر دندادن هایتان زرد است و این برایتان ناراحت کننده است، نگران نباشید در عرض پنج دقیقه دندان هایتان سفید سفید خواهد شد بله این عدد واقعیست فقط پنج دقیقه طول می کشد تا دندان شما سفید سفید شود.

ابتدا باید یک عدد گردوی سبز تهیه کنید و با چاقو پوست سبز گردو را از آن جدا کنید. سپس پوست سبز گردو را بر روی دندادن هایتان بگذارید و همه جای آن بکشید به طوری که پوست گردو به دندان هایتان ساییده شود این کار را 1-2 دقیقه انجام دهید فقط دقت کنید که پوست گردو دارای ترکیبی قدرتمند است که اگر به لب های شما بخورد ممکن است باعث سوختگی لب هایتان شود پس مراقب باشید پوست گردو به لب هایتان برخورد نکند و اگر در لب هایتان احساس سوزش شدید کردید کارتان را متوقف کنید چون اگر بیشتر ادامه دهید موجب سوختگی لب هایتان می شود.
بعد از ساییدن پوست گردو به دندان هایتان باید دهان و دندان را با آب تمیز کنید یعنی مثل همان موقعی که مسواک می زنید و بعد از مسواک زدن دهانتان را تمیز می کنید، دقیقاً همان کار را نجام دهید.
خوب نگران چی هستید؟ تمام شد، دندان هایتان سفید شد، خودتان را برای یک نگاه سرشار از اعتماد به نفس در آیینه آماده کنید.
در این مطلب هیچگونه افراط و زیاده گویی وجودندارد، کافیست یک بار امتحان کنید تا از تاثیر فوق العاده ی پوست گردو در سفید کردن دندان [url=http://www.fundoon.ir][/url] آگاه شود.
حالا هم که فصل گردوهای تازس امتحانش ضرر ندارهaao
شاد باشید، و بختتان چون دندان هایتان سفید، در پناه حق
پاسخ
سپاس شده توسط:
خب ديگه...
بيليچينگ سر خود بشيم...
Tongue
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
از من زرد نیست ولی به درد بخورهTongue موزم به درد بخوره
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:
جلى الخالق! به حق چيزاى نشنيده xcvl
به امتحانش ميارزه ، حداقلش اينه ديگه پول بليچينگ نميديم dfgh
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
خب ، هرچه هم سعی کنی به لبها برخورد
میکنه و حسابی لب و دهنو داغون میکنه ها .
به نظرم به ریسکش نمی ارزه!!
از من گفتن بود!
Tongue
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۴-۰۸-۹۴، ۰۷:۱۹ ب.ظ)خانوم معلم نوشته: خب ، هرچه هم سعی کنی به لبها برخورد
میکنه و حسابی لب و دهنو داغون میکنه ها .
به نظرم به ریسکش نمی ارزه!!
از من گفتن بود!
Tongue
اهوم به نظر منم نمی ارزه
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
پاسخ
سپاس شده توسط:
پوست گردو اگه به پوست بخوره رنگشو تیره میکنه... بستگی به میزانش داره...
اگه کم بخوره قهوه ای روشن اگه زیاد باشه قهوه ای مایل به سیاه...

اونوقت اگه به دندون بخوره مطمئنی سفیدشون میکنه؟؟؟؟!! fr
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۴-۰۸-۹۴، ۰۸:۵۴ ب.ظ)"MJ نوشته: پوست گردو اگه به پوست بخوره رنگشو تیره میکنه... بستگی به میزانش داره...

اره خودم امتحان کردم اگه به لب بخوره ک واسه من نخوردTongueلبو یکم میسوزونه و نارنجیه بدرنگ میکنه مامانم اینجوری شد ولی دندونو خیلی سفید میکنه
ولی دیگه حوصله نداشتم دوباره تکرار کنم یه بار زدم واسه تفریح و امتحانش ولی کارش درسته
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۸-۹۴، ۰۲:۱۸ ب.ظ)آشوب نوشته:
(۱۴-۰۸-۹۴، ۰۸:۵۴ ب.ظ)"MJ نوشته: پوست گردو اگه به پوست بخوره رنگشو تیره میکنه... بستگی به میزانش داره...

اره خودم امتحان کردم اگه به لب بخوره ک واسه من نخوردTongueلبو یکم میسوزونه و نارنجیه بدرنگ میکنه مامانم اینجوری شد ولی دندونو خیلی سفید میکنه
ولی دیگه حوصله نداشتم دوباره تکرار کنم یه بار زدم واسه تفریح و امتحانش ولی کارش درسته

جدی؟؟!! پس منم یه بار امتحان میکنم... مرسی آجی xcvk
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۸-۹۴، ۰۲:۲۰ ب.ظ)"MJ نوشته:
(۱۵-۰۸-۹۴، ۰۲:۱۸ ب.ظ)آشوب نوشته:

جدی؟؟!! پس منم یه بار امتحان میکنم... مرسی آجی xcvk
خواهش اجی جووونی:)
پاسخ
سپاس شده توسط: