امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد رحمتی تحقیق می‌کنم/ با کادر فنی قبلی ادامه ‌می‌دهم
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، امروز در فدراسیون فوتبال جلسه‌ای در خصوص تیم‌های ملی برگزار شد. در این جلسه کی‌روش گفت: فرصت کافی نداریم باید برای بازی‌های آسیایی برنامه‌ریزی داشته باشیم رقبای ما در حال انجام بازی‌های تدارکاتی هستند و کار خود را شروع کرده‌اند.

وی در خصوص رحمتی به تیم ملی گفت: من باید در این خصوص تحقیقات خود را انجام بدهم این امر در دست بررسی است و مجددا اعلام می‌کنم درهای تیم ملی بر روی بازیکنان ایرانی باز است.

*نمی‌گذاریم در تیم دودستگی ایجاد شود

کی‌روش افزود: ما باید تلاش کنیم تا به هدف برسیم اجازه نمی‌دهم از این دودستگی‌ها هیچ وقت در تیم ملی ایجاد شود باید اتحاد در تیم وجود داشته باشد.

سرمربی تیم ملی در مورد دستیاران ایرانی پیشنهادی نیز اضافه کرد: در زمانش صحبت خواهم کرد فعلا من و کفاشیان در کنار هم خواهیم بود.

وی ادامه داد: مارکار آقاجانیان به کار خود ادامه می‌دهد و صحبت‌هایی که در خصوص دستیاران می‌شود شایعه است.

کی‌روش در خصوص اردوی پرتغال اضافه کرد: صحبت‌هایی که در مورد بازی تدارکاتی ایران با ونزوئلا در این اردو می‌شود شایعه است هیچگومه صحبتی از طرف کادر فنی و فدراسیون با ونزوئلا نشده است.

*در اردوی پرتغال چند بازی تدارکاتی برگزار می‌کنیم

وی در خصوص اردوی پرتغال عنوان کرد: در این خصوص با نبی صحبت کردیم و در این اردو چند دیدار تدارکاتی برگزار خواهیم کرد. مسلما تمام اردوها در زمان‌های معین شده برگزار خواهند شد. ما در اردوی پرتغال با چند تیم باشگاهی دیدار خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی کشورمان در خصوص چگونگی اعزام تیم به این اردو نیز اظهار داشت: نحوه اعزام تیم و کمپ‌های تمرینی مشخص شده و در زمان مورد نظر به اردوی پرتغال اعزام می‌شویم و فقط یک دیدار تدارکاتی با تیم کره جنوبی در تاریخ معین شده برگزار خواهیم کرد.

کی‌روش در خصوص اعلام ارتقای رنکینگ تیممان توسط فیفا نیز اعلام کرد: مسلما این به آمادگی و شرایط مطلوب تیم برمی‌گردد و ما خودمان را آماده بازی‌های تدارکاتی در نظرگرفته شده می‌کنیم.

* برخی از افراد مخالف برگشتن بازیکنان سابق تیم ملی هستند

وی همچنین در خصوص اینکه درب‌های تیم ملی به روی تمام بازیکنان سابق تیم باز است گفت: از تمامی بازیکنانی که در تیم ملی حضور داشتند مجددا استفاده می‌شود و در این خصوص یک سری افراد هستند که همیشه ما را مورد انتقاد قرار می‌دهند که ما به نظر این افراد احترام می‌گذاریم زیرا ما باید یک هدف را دنبال کنیم تا به آن برسیم.

کی‌روش در مورد تساوی تیم امید با قرقیزستان افزود: فقط نیمه دوم این بازی را دیدم نتیجه چیزی نبود که مدنظرمان بوداین موضوع تنها نشان می دهد که مسیر طولانی در پیش داریم و کارهای زیادی باید انجام شود

.
پیام من طبق معمول این است که جهان فوتبال رو به جلو حرکت می‌کند و رشد زیادی دارد. ما هم باید همین کار را کنیم و سعی کنیم بهترین هماهنگی را انجام دهیم. آنها رو به جلو هستند و ما هم باید رو به جلو باشیم.

انتهای‌پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: