امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلنوشته ها و متن های ادبی کوتاه و بلند بچه های ایران رمان
طوری خاطره بسازید که بعد از شما هم بتواند زندگی کند …
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
من بال و پرم ریخته…
عمریست همینمحیف است بخواهی بنشینی به کمینم
من را طلب سجده به درگاه کسی نیست
حالا که فقط داغ تو دارم به جبینم
دیر است که دستان مرا رو کنی ای عشق
من کوه دماوندم … من مشت زمینم
دیگر به چه باید قسم ات داد که من خودچون سبزی زیتونم و چون سوره ی تینم

با شک شده ای عاشق و فرق است

در این بینبا من که گرفتار تو در اوج یقینم

موهای رها گشته و یک دامن دوارخوب است که این منظره را در تو ببینم!
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
تمام خاطراتمان را مرور کرده ام
زیر همه ی اشک هایم خط کشیده ام
همه ی صبرم را “حفظ” کرده ام
فقط دعایم کن که در “امتحان” نبودنت “رد” نشوم !
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو مال من بودی اما صاحبت کسی دیگر شد
تمام سهم الارث من از تو “خاطراتت” شد !
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه بیهوده اختراع شد
سَم ، شکنجه ، تیغ ، چوبه ی دار و امثال اینها !
وقتی یک خاطره می تواند نفست را بند بیاورد
زمین گیرت کند
تو را به گریه بیندازد
خونت را به جوش آورد و …
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
وقتی می روی تمام چیزهای عادی
یادگاری می شوند
حساس می شوند
تَرَک برمی دارند
بر مبل نمی شود نشست که تو آنجا نشسته بودی
هوا را نمی شود نفس کشید که عطر تو آنجا مانده است
وقتی نیستی همه چیز تو را یادآوری می کند
تو را و نبودنت را
حالا میدانی چرا همه چیز یادم مانده ؟
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه غریبانه نشستم سر راهت که بیایی ،
چه غریبانه ، نوشتم که کجایی ، تو کجایی ..؟
چه صمیمانه نوشتم که تویی ذوق زبانم ،
و تو انگار نه انگار که هم صحبت مایی
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
شماره حساب دلتون و
نداشتم تاشادی براتون واریزکنم
رمزش ونداشتم تاغمهاتون و
برداشت کنم
ولی ازخودپردازدلم
بـراتـون بهترينــا رو آرزو كــردم
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
بعضی‌ها شنبه‌ی آدمند
پُـرِ قرارهای تازه، پُـرِ شروع‌های دوباره، جدی و عبوس

بعضی‌ها سه‌شنبه‌ی آدمند
پُـرِ کارهای نکرده، پُـرِ وعده‌های عقب افتاده، آشفته و مضطرب

بعضی‌ها پنج‌شنبه‌ی آدمند
پُـرِ رهایی و بی‌خیالی، پُـرِ سبک‌باری و خوش‌حالی، آزاد و خوش‌گذران

تو، جمعه‌ی منی
بهترین روز هفته‌ام، که آفتابش بالا نیامده به غروب می‌رسد
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
یــــواشـــکی زن شدم…!
مادرم یــــواشـــکی به پدرم گفت بچه دختر است.
من یــــواشـــکی بزرگ شدم.
هر ماه یــــواشـــکی درد کشیدم.
یــــواشـــکی عاشق شدم.
یــــواشـــکی مادر شدم.
حال یــــواشـــکی میخواهم آزاد باشم …!
افسوس که در سرزمین من زن بودن تنها یک اتفاق یــــواشـــکی است..!
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart فاصله ی غزل | فاطمه سلیم زاده کاربر انجمن ایران رمان Faty khanm 26 2,275 ۱۱-۱۱-۹۹، ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Faty khanm
  مهدى جان|محمودى كاربر انجمن ايران رمان محمودی 22 1,320 ۲۸-۰۹-۹۹، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: محمودی
  هفته ای یک روز با پسر عمه ام ناصر| دختر علی کاربر انجمن ایران رمان d.ali 5 751 ۲۰-۰۶-۹۷، ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۰-۰۲-۹۷, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۱-۰۶-۹۶, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، sadaf (۱۴-۱۲-۹۷, ۰۲:۳۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۹ ق.ظ)، v.a.y (۲۸-۱۲-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، behe6t (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۳-۹۵, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۷-۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، Tasnim (۲۱-۱۱-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۵-۹۸, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، vajiheh (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Elien (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، elena.r (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، hadis hpf (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، نويد (۰۳-۰۸-۹۹, ۰۴:۱۵ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، Ar.chly (۳۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، تورنادو (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ)، hedy (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، • Niha • (۰۹-۰۹-۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ)، "MJ" (۰۶-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، Aiden22 (۲۷-۰۲-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، raha22 (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، forough (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، دختر ایران (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، asma123 (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ)، heliia (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، آرام18 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، عسلک(s.g) (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، afsoon100 (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، آشوب (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۳ ق.ظ)، sadaf af (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، dakhtare-darya (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، هبوط (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، mania (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، parisa1367 (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، nza3380 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، *hasti* (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، Madi_2 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، nasim30 (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، avapars (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، barooni (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، aydil (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ)، مژدده (۲۳-۰۸-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، afsoonnnnnnnn (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، sahar* (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، افسون امینیان (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، dokhi-atish (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، nastaran_f (۲۸-۰۳-۹۷, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، 1374 (۰۴-۰۲-۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، پژمان فروزش راد (۱۴-۱۱-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، vahid_t (۲۵-۰۲-۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۲-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، Mohade3_asi (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، eternity (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، کیان 2 (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ)، دخترشب (۰۲-۰۵-۰, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، AsαNα (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، ft.samadi (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۲:۱۱ ق.ظ)، shab mahtabi (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، farnaz83 (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، khorshid (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، NastaranMir (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، d.ali (۳۰-۰۳-۹۸, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، .AtenA. (۲۵-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۴ ق.ظ)، ایانا (۰۱-۰۶-۹۶, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، pariix (۲۰-۰۸-۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، Land star (۱۱-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، Months off (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان