امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
|+دیــالـــوگــ هــآی مـــآندگــآر +|
ایرج (بهرام رادان) و شکوه (لیلا حاتمی) فیلم عروسی شان را میبینند و دنبال کسی میگردن د که بتوانند از او پول قرض بگیرند:
-آها نگه ش دار...این، این پول قرض میده!
+ دهنش قرصه؟
-آره از بچه های دانشگاهمون بود...توی اوج دورانی که من ذهنم منفی باف شده بود کلاس های دکتر جاویدان و مثبت اندیشی هارو این بهم یاد داد...
(داغ دل ایرج تازه میشود!!)
+ همینجوری پول های منِ بدبخت رو نفله کردیا؛ کلاس کنکور برم ماما بشم،دکتر کرمانی برم لاغر میکنه،لاغر بشم سکه میده به آدم،بریم دیزین با بچه ها، دلم میخواد سایت داشته باشم،قبض تلفن میومد قدِ کباب سلطانی،بریم با بچه های وبلاگ نویس آران و بیدگل،بریم اردهال سر قبر سهراب سپهری، با یه بچه شونزده هفده ساله زن گنده بلند شدی رفتی قمصر کاشان گلاب گیرون؟! میخوام بدونم الان توی این بدبختی و بی پولی این آقای سهراب سپهری میاد ده شاهی بذاره کف دست ما؟ گوشت تیکه های به چه بزرگی مینداختی توی قرمه سبزی؛ خریدهاش هم که طومار در طومار،ژامبونش نود درصد باشه،خیارشورش سفت باشه،چیپس ش سرکه ای باشه،کلم ش بروکلی باشه...زن من نمونه ست عروس با سلیقه ست، همه ی این خرج تراشی ها مال دورانیه که ذهن تو منفی باف شده بودا...

"بی پولی" 1387

[عکس: 482464_721.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایپ : باید دست از نگران بودن برای ما بر داری.
گراگ : کار منه که نگرانتون باشم، کار منه که از قوانین پیروی کنم.
ایپ : قوانین اینجا جواب نمیدن!
گراگ : قوانین باعث میشن که ما زنده بمونیم !
ایپ : این که زندگی نیست !! این فقط ... نمردنه...اینا با هم فرق میکنن.

The Croods| 2013| کیرک دمیکو، کریس سندرز

[عکس: 482452_774.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
سپاس شده توسط:
اولین باره همچین حسی رو تجربه می کنم
به خاطر اینکه عاشق یه نفر دیگه هستی ازت متنفرم!

1996 (Crocodile (Ag-o

[عکس: 482453_358.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
سپاس شده توسط:
وال (آل پاچینو) : میگن آدم دوبار میمیره؛ یه بار وقتی که روح از بدنش جدا میشه و یه بار وقتی کسی که دوسش داره برای آخرین بار اسمشو صدا می زنه...

Stand Up Guys| رفقای استوار 2012| فیشر استیونز

[عکس: 482454_114.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
سپاس شده توسط:

فرانک اسلید: تو زندگیم هر وقت به یه دو راهی رسیدم ، بدون استثنا می دونستم راه درست کدومه ، ولی همیشه راه غلط رو انتخاب کردم.می دونی چرا؟چون راه درست لعنتی همیشه سخت تر بود...!

Scent of a Woman| بوی خوش زن 1992| مارتن برست

[عکس: 482455_429.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه روز مردی دید یه نفر توی یه باتلاق داره غرق میشه ؛ جون خودشو به خطر انداخت و نجاتش داد .
وقتی از باتلاق در اومدن هر دو نفرشون از نفس افتادن
اون مرده که داشت غرق میشد به اون گفت :احمق دیوونه!
چرا منو از تو باتلاق درآوردی ؟
من اونجا زندگی میکنم!...

Nostalghia.(1983).Andrei.Tarkovsky

[عکس: 482463_147.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
سپاس شده توسط:
جویی:(به مادرش)فکر می کنم خیلی کامل هستی،برای همین نمی تونی توی این دنیا زندگی کنی

Interiors_1978 | وودی آلن

[عکس: 482462_110.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
سپاس شده توسط:
آلیشیا (جنیفر کانلی): شاید این (قلب) همون عضوی باشه که فرق خواب و بیداری رو می فهمه.

Ron Howard |2001| A Beautiful Mind

[عکس: 482461_198.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
سپاس شده توسط:
سرعمه: میخوام کنکور بدم برم دانشگاه...
مجری: بچه من بهت میگم برو دوتا دونه نون بگیر اول 45بار میگی "ها؟" بعد از نیم ساعت میری نونوا رو واس من میاری...چجوری میخوای کنکور بدی؟
فامیل: بله،کار هر خر نیست خرمن کوفتن...
جیگر: جیگرم! جیگرم! جیگرم!
فامیل: راس میگه،مملکتی که دانشجوش تو باشی خراش هم جیگرن!
مجری: حالا واس چی میخوای بری دانشگاه؟
پسرعمه: میخوام برم اونجا عاشق شم!
مجری: مگه دانشگاه جای عاشق شدنه؟
پسرعمه: نه پس جا درس خوندنه!؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
مادر : یه بشقاب بکش بذار کنار
مادر، غلامرضا نصف شب گشنه اش میشه، تنگم آب کن واسه جلال الدین، برای محمد ابراهیم زیر سیـ ـگاری بذار، مراقب باش ماه منیر حتما قرصشو بخوره بی خوابی نزنه به سرش.

ببین داداشتون هم چی میخواد مهیا کنین، یر شب بخوابین بچه ها که بتونین صبح زود پاشین،
فردا خیلی کار دارین....

مادر شاهکار جاودانه زنده یاد علی حاتمی

[عکس: 10407861_994985903845352_1686237449342786942_n.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
46 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، لیلی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، v.a.y (۲۹-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، N!rvana (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۷-۰۳-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۴:۲۵ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، Ar.chly (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، s@mir@ (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، eris (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، deli67 (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، avapars (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۲-۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، farnaz83 (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۰ ق.ظ)، d.ali (۱۸-۰۳-۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، ایانا (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، Land star (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، •Vida• (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، farideh.k (۳۰-۰۶-۹۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۱-۹۶, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، taranomi (۱۴-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۵ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، اذر... (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، author (۳۰-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، nafas* (۱۵-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، Mr. pickle (۲۰-۰۱-۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان