امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
|+دیــالـــوگــ هــآی مـــآندگــآر +|
مجری : کجا بودی پسر عمه؟
پسرعمه: رفته بودم کتابخونه که درسامو بخونم دیگه!
مجری: کتابخونه بودی یا استخر؟
پسرعمه: کتابخونه
مجری: پس چرا مایو پاته؟
پسرعمه: آخه میخواستم غرق درس خوندن شم!
مجری: میدونی وقتی دروغ میگی دماغت دراز میشه؟
پسرعمه: فدای سرت،خواستم برم دانشگاه عملش میکنم!
مجری: ینی پینوکیو آخرش آدم شد تو نشدی!
پسرعمه: اون یه فرشته مهربون پیشش بود انگیزه داشت، من بدبخت دارم با گاو و گوسفند زندگی میکنم، همینی که هستم هم از سرتون زیاده!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیله خب.. باشه زن ما نشو ...ولی اگه خواستی زن یکی ازین تاپاله ها بشی ....یکیو پیدا کن که خاطرتو بخواد ... عین من ....پات بشینه ....یکیو پیدا کن حالتو نگیره یکی که ادم باشه .....
اگه یه این شکلی پیدا کردی بیا سراغ من اونوقت من خودم دستو می ذارم تو دستش..... نوکرتم هستم ،برات عروسیم می گیرم ... بابا کرمم می رقص م.... به عصمت فاطمه ی زهرا اینکارو می کنم .... | سـالاد فصـل / عمـو خسـرو شکـیبـایـی |
پاسخ
سپاس شده توسط:
رضا کیانیان به عزت ا... انتظامی ( پدرش در فیلم ) در فیلم " خانه ای روی آب ":
عزت ا... انتظامی: مادرت زن نجیبی بود .
رضا کیانیان: نجابت وقتی معنا پیدا میکنه که راه دومی هم وجود داشته باشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
هامون | داریوش مهرجویی
حمید هامون (خسرو شکیبایی) : تو میخوای من اونی باشم که واقعن تو میخوای من باشم ؟ اگه من اونی باشم که تو میخوای ، پس دیگه من ، من نیست . یعنی من خودم نیستم .
پاسخ
سپاس شده توسط:
بیمار سرطانی : یه نخ سیـ ـگار میدی؟
دنزل : مگه تو سرطان نداری؟
بیمار سرطانی: چی میشه مگه...سرطانم سرطان میگیره؟؟؟
Flight (2012) - Robert Zemeckis
پاسخ
سپاس شده توسط:
خسرو شکیبایی :
مردم منو میدیدن میگفتن مخش تکون خورده . ولی من به مامانم میگفتم من دلم تکون خورده نه مخم
مادرم میگفت گور بابای مخ، تو،دلت قد صدتا مخ می ارزه
به خدا گفت ، به همین زمین قسم گفت ...
اندیشه فولادوند :
مادرت نپرسید عاشق کی شدی ؟ ن...پرسید اسمش چیه ؟
خسرو شکیبایی :
مادرا که از آدم چیزی نمیپرسن . همه چیو خودشون میدونن!

ستاره بود - فریدون جیرانی
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعا میخوای بدونی؟
ما انقلاب کردیم که دین رو حاکم کنیم اما مشکل از اونجایی شروع شد که یادمون رفت اسلام دین اخلاق هم هست.
چسبیدیم به احکام ، اخلاق رو گذاشتیم لبه طاقچه و فراموشش کردیم.
از احکام فقط این رو یاد گرفتیم که دو تا ماشین بندازیم تو خیابون، تن و بدن جوونامون رو بلرزونیم.
یا یه هلیکوپتر بفرستیم رو سقف خونه مردم، نیرو پیاده کنیم برا جمع کردن چهار تا بشقاب آهنی.
یارو ۷۰میلیون پول هیئت رو که مردم به امانت داده بودن رو خورده اونوقت توو عروسی برادرزادش چون یه دلنگو دولنگی کردن میگه معصیت داره حرومه من نمیرم !
از احکام همین رو یاد گرفتیم که اگه یه دختر دو تار موش پیدا بود، با پونز فرو کنیم تو پیـ ـشونیش، اونوقت ادعا کنیم که خیرخواه مردمیم، نگران آخرته اونا هستیم.
همین خیرخواهی بعضیا کار دستمون داد. اینجوری شد که به اینجا رسیدیم. حالا دوزاریت افتاد آقا ابراهیم؟..!
[b]

***دیالوگ سعید نیک پور از فیلم زندگی خصوصی
[/b]
پاسخ
سپاس شده توسط:

تو این دیار بُرد با اوناییه که از مُخشون کار میکشن ؛ بخوای از دلت مایه بذاری سوختی ...

_خوب,بد ,زشت_
پاسخ
سپاس شده توسط:

سیمین: پدر ایشون آلزایمر داره اصلا متوجه نیست که ایشون پسرشه، اطرافش کی هست، به حالش چه فرقی میکنه چه تو باشی چه غریبه باشه…
نادر: چرا این حرفو میزنی؟ فرق میکنه…
سیمین: اون میفهمه که تو پسرشی؟
نادر: من که میفهمم اون پدرمه

*جدایی نادر از سیمین*
پاسخ
سپاس شده توسط:

دفاعیه پایانی فریماه تولایی (مریلا زارعی) در دادگاه از شیرین (طناز طباطبایی):

بسم الله رحمن الرحیم-
آقای رییس٬ قضات محترم٬ جناب دادستان٬ شما خودتون مستحضر هستید در دنیا قتل هایی هست به عنوان قتل های زنجیره ای٬ این قتل ها به جز موارد نادر عمدتا توسط پلیس کشف می شن و قاتلین و مجرمین به مجازات عملشون می رسن.چرا؟ چون جسدی وجود داره.چون جنازه ای هست٬ رد و سرنخی هست
اما مجازات قاتل آدمایی مثل موکل من چی می شه؟ متاسفانه این جنایت ها اغلب سال ها طول می کشه تا کشف بشن.نمونه اش چند روز پیش توی روزنامه ای که مطالعه می کردم. یک زن بیچاره ای مورد تهاجم دو مرد دیو صفت قرار گرفته بود که الحمدلله تونسته بود فرار کنه و مستقیما به پلیس شکایت کنه و پلیس ما کمتر از 4 ساعت مجرمین رو دستگیر می کنه و کمتر از 2 ساعت اون دو نفر اقرار می کنن به جرم.
اما کاش همین یک جرم بود. 35 مورد تعرض به زنان این مملکت 35 مورد بدون شکایت
چطور ممکنه ما در این مملکت 35 مورد تعرض داشته باشیم و یک زن حاضر نباشه شکایت کنه. دلیلش چیه؟ دلیلش چیه جناب دادستان؟
دلیلش اینه که قربانی٬ خانواده قربانی به دلیل حفظ آبرو ٬ حفظ آبروی خودشون در خانواده و محیط زندگی بر جنایت جنایتکار سرپوش میزارن و با اون در واقع همدست می شن.
چه چیزی باعث می شه زنی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته سال های سال تهدید و تحقیر و توهین رو با خودش به دوش بکشه و جایی شکایت نکنه.
چه چیزی باعث می شه؟ فکر نمی کنید ریشه در اون اصل همیشگی داره که در گوش ما زنها از اول تا الان زمزمه کردن که هیس! ساکت٬ آرام٬ دختر فریاد نمی زنه٬ دختر داد نمی زنه.
...
و در پایان به عنوان آخرین دفاع حرفی ندارم به جز..به جز گریه برای متهم.

فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند
کارگردان : پوران درخشنده
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
46 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، لیلی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، v.a.y (۲۹-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، N!rvana (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۷-۰۳-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۴:۲۵ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، Ar.chly (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، s@mir@ (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، eris (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، deli67 (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، avapars (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۲-۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، farnaz83 (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۰ ق.ظ)، d.ali (۱۸-۰۳-۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، ایانا (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، Land star (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، •Vida• (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، farideh.k (۳۰-۰۶-۹۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۱-۹۶, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، taranomi (۱۴-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۵ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، اذر... (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، author (۳۰-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، nafas* (۱۵-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، Mr. pickle (۲۰-۰۱-۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان