امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
|+دیــالـــوگــ هــآی مـــآندگــآر +|
Ice Age 3

مـــَـــنی ( Manny ) : ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﻣﺮﺩﻭﻧﻪ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﯿﺰﻧﻦ. ﺍﻭﻧﺎ ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﻣﺸﺖ ﻣﯿﺰﻧﻦ ﺑﻪ ﺷﻮﻧﻪ ی ﺍﻭﻥ ﯾﮑﯽ
ﺍﻟﯽ ( Ellie ) : ﭼﻪ ﺣﺮﮐﺖ ﺍﺣﻤﻘﺎﻧﻪ ﺍﯼ!
مـــَـــنی ( Manny ) : ﺑﺮﺍﯼ ﺯن ها ﺁﺭﻩ؛ ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﺜﻞ ﺷﺶ ﻣﺎﻩ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ

[عکس: 172583_667.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: varesh
یک تکه نان (کمال تبریزی)

پیرمرد(رضا کیانیان):دلت گرفته ؟
سرباز(هومن سیدی): آره
پیرمرد(رضا کیانیان):دل همه میگیره,دل داشته باشی میگیره دیگه,اصــلــا دلــي کـه نــگـيـره کــه دل نـيـسـت..
یا رفیق من لا رفیق له.
میخوای یه راهی بهت یاد بدم دلت وا بشه ؟
مثل من چشمات و ببند ...د ببند دیگه...چی میبنی ؟
سرباز: هیچ کس
پیرمرد:هیچ کس قشنگه دیگه ... هیچ کس همه کسه ، همه کس هیچ کسه!

[عکس: 172585_682.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
Cinema Paradiso

سالواتوره: وفاداری چیز بدیه.
وقتی وفادار می‌مونی همیشه تنهائی.

[عکس: 172591_362.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
Stay

کالپپر(نائومی واتس): هیچ میدونستی وقتی رفتم دراز کشید م تو وان حموم، دو تا تیغ با خودم برده بودم؟ میدونی چرا؟ برای اینکه وقتی خونریزی شروع شد و ضعیف شدم و دستام شل شد، اگه یه وقت تیغ از دستم افتاد، کارم نصفه نمونه. میتونی تصور کنی؟ میتونی تصور کنی یه نفر چقدر میتونه از زندگی متنفر باشه که برای خودکشی یه تیغ زاپاس برداره؟

[عکس: 172592_519.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
Spartacus

گانیکاس: یه مرد باید خودش به خودش دلداری بده ...

[عکس: 172593_618.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
The Walking Dead

دیرل: شاید اون کسی که داره میره من باشم ولی این تو هستی که منو تتها گذاشت....!

[عکس: 172596_433.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
پاسخ
رضا کیانیان:
اون موقع ها که خیلی جوون بودم و همه دور سفره جمع می شدیم، وقتی که غذا تموم می شد یه آه بلند می کشیدم و می گفتم: کاش غذا تموم نمی شد! کاش اولش بود! نه به خاطر غذاها...اون که همیشه بود...فقط به خاطر این جمعی که می دونستم همیشه باقی نمی مونه، ولی خب الان که همه هستیم، پس قدرشو بدونیم دیگه!؟

(علی رفیعی- ماهی ها عاشق می شوند)

[عکس: %D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%20%D9%87%D8%A72.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط: v.a.y

آقای مجری :چه فیلمی میخواید ببینید؟

کلاه قرمزی:;کلابلانکا
پسر عمه زا :ارباب کتلتها
ببعی :درباره بی بی
فامیل دور :دور شهر بی دفاع
گابی :بر گاو رفته

مجموعه کلاه قرمزی_ایرج طهماسب

[عکس: IMAGE635071667717611380.jpg]
پاسخ

بابای من یه کاره بدی کرده ، میخوان تنبیه ش کنن

، من بخاطر بابام اومدم اینجا تا از شما معذرت خواهی کنم .
تو رو خدا بابامو ببخشین ، من تازه بیست روزه فهمیدم بابا دارم ،بابای من خیلی مرده خوبیه ،
برای من اسب چوبی درست کرده ، برای یونس هم اسب چوبی درست کرده ،
بابای من معلمه ، بابای من خیلی مرده خوبیه ، پشیمونه ،
اگه بابامو نبخشین.....(قصاص)............. میشه بابامو ببخشین .......

دهلیز -بهروز شعیبی

[عکس: Download-film-Dehliz-1.jpg]
پاسخ

رئیس (داریوش ارجمند):باباتو می شناختم! قدیما با آفتابه عرق میخورد، حالا ” ضای ” والضالین نمازشو قد اتوبانِ قم میکشه!

رئیس – مسعود کیمیایی

[عکس: 1373829012960816_large.jpg]
پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
46 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، لیلی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، v.a.y (۲۹-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، N!rvana (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۷-۰۳-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۴:۲۵ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، Ar.chly (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، s@mir@ (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، eris (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، deli67 (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، avapars (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۲-۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، farnaz83 (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۰ ق.ظ)، d.ali (۱۸-۰۳-۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، ایانا (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، Land star (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، •Vida• (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، farideh.k (۳۰-۰۶-۹۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۱-۹۶, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، taranomi (۱۴-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۵ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، اذر... (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، author (۳۰-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، nafas* (۱۵-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، Mr. pickle (۲۰-۰۱-۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان