امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
|+دیــالـــوگــ هــآی مـــآندگــآر +|
هرچیزی یک تاوانی داره. جمال تاوانش تنهاییه. مال تاوانش حساب سنگینه. شهرت هم تاوانش رسوایی و جلو چشم دیگران بودنه.

حاج آقا این جماعت که واسه بوسیدن دست آدم جلوی جماعت خم و راست می شن، مثل چوب کمونن. هرچقدر که بیشتر جلوی آدم خم می شن تیری که از این چله در می ره زهرآگین ترو کشنده تره.

رسوایی | مسعود ده نمکی | 1391

Click here to view the original image of 550x314px and 26KB.
[عکس: 597445_659.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
بنجامین باتن (برد پیت): خنده داره که بعضی وقتا آدمایی تو زندگیت بودن که سخت به خاطر میاریشون ولی بیشترین تاثیرو روت داشتن.

The Curious Case of Benjamin Button | 2008

Click here to view the original image of 550x344px and 31KB.
[عکس: 597446_552.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
دین وینچستر: " هر تصمیمی میگیری، بگیر. ولی یا باتمام وجود پاش بمون، یا کاملاً بیخیال شو!

دودل بودن، آدمو نابود میکنه. " Tongue

Supernatural |2005

Click here to view the original image of 550x282px and 36KB.
[عکس: 597448_316.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
بعضی وقت ها از خودم می پرسم که ما چرا بچه دار میشیم .فکر می کنم جوابش این باشه که تو یه نقطه از زندگی به این نتیجه میرسیم که بدجور خراب کردیم و قابل بازگشت هم نیست . پس تصمیم میگیریم که دوباره شروع کنیم از اول ، بخاطر همین بچه دار میشیم . کپی های کوچکی از خودمون و بهشون میگیم توباید کارهایی که من نتونستم رو انجام بدی اون جایی که شکست خوردم به موفقیت برسی . چون میخوام اینبار دیگه همه چیز درست پیش بره.

Stoker | 2013

Click here to view the original image of 550x385px and 46KB.
[عکس: 591578_772.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سیاوش : ببین اگه همه ی دنیا هم تو رو بخوان من حالشونو میفهمم. من میفهمم.. اما آخرش باید انتخاب کنی ..
نمیدونم انتخاب آخرت کیه ، کجاست ، انتخابتم دوس دارم..
ترمه : حتی اگه تو نباشی؟
سیاوش : حتی اگه من نباشم .

پرتغال خونی | 1389 | سیروس الوند

Click here to view the original image of 550x334px and 41KB.
[عکس: 591581_122.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
-دیگه اصلا بهش فکر نمی کنم !
+ جدی؟ چه خوب !
- درواقع فقط شبا بهش فکر می کنم !
+ جدی؟ چه بد ..!

Sabrina | 1954

[عکس: 591570_982.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: bd6f7a1f953fc7e09dab8611d6a504d1-425]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 328f7dff939c75c91b2fafa90e2383ff-425]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:

حاجی تو که مجردی نکشیدی خبر از دل ما نداری....
از صبح تا شب جون بکنیم،شب تا صبح هم با شیطان رجیم سرو کله بزنیم.

همایون اسعدیان-طلا و مس
پاسخ
سپاس شده توسط:
فامیل دور زیر پتو : نمیتونم حرف بزنم همه بیدارن! نمیتونم او جمرَرو بهت بگم که دورَه جان! :)))) خودت که میدونی خوب معلومه که دارم.
آقای مجری : خوب بهش بگو بهش علاقه مندی دیگه فامیل دور میخوایم بخوابیم صدای شما میاد نمیتونیم!

فامیل : اقای بُجری؟ شما شنیدین صدای منو؟ بقیه چی؟ همه بیدارن مگه؟ هرچی من حرف خصوصی گفتم شنیدین؟

آقای مجری : خوب آره عیبی نداره که. چرا اذیتش میکنی بهش بگو دیگه درست که بهش علاقه مندی دیگه!

فامیل دور خطاب به دورَه با فریاد : بابا جان آره دوستت دارم، عاشقتم، بی تو میمیرم راحت شدی؟همه فهمیدن میخواستم چی بگم بهت. خوب شد؟ همینو میخواستی ؟

کلاه قرمزی
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
46 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، لیلی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، v.a.y (۲۹-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، N!rvana (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۷-۰۳-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۴:۲۵ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، Ar.chly (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، s@mir@ (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، eris (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، deli67 (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، avapars (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۲-۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، farnaz83 (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۰ ق.ظ)، d.ali (۱۸-۰۳-۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، ایانا (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، Land star (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، •Vida• (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، farideh.k (۳۰-۰۶-۹۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۱-۹۶, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، taranomi (۱۴-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۵ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، اذر... (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، author (۳۰-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، nafas* (۱۵-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، Mr. pickle (۲۰-۰۱-۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان