امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
|+دیــالـــوگــ هــآی مـــآندگــآر +|
سالومه(هانیه توسلی) به اٍبی (پژمان بازغی) :

می خوام یه چیزی بهت بگم...من فکر میکنم راس راسی عاشقت شدم اٍبی... اذیتم نکن... باشه؟

کـــافه ستـاره
پاسخ
سپاس شده توسط:

مـریـم : بــابــا جـونــم دارم مــی رم ..

مـیــرم کــه آبـروتــو حـفـظ کـنـم..

هـر وقـت پـشـت ِ اون کامپـیـوتر میـشـسـتـم

نـگـاه نـگـرانـتـو مـیـدیـدم..

چـنـد بــار گـفـتـی دخـتـرم ، ایـن تـکنـولــوژی ِ بــی نظـیر یــه راهــم بـهـ جـهنـم داره

مـراقــب بــاش

امـا مــن نـشـنــیـدم...

خــطـا کـردم...

تـهـدیـد شــدم

بــاج دادم , بــاج دادم , بــاج دادم

خـسـته شــدم

ایــن کـابــوس تـمـومــی نــداره

مـنـو بـبـخـش

مـن لـایـق ِ پــدر ِ نـازنـیـنـی مـث ِ تـو نـیـسـتـم

دوســِـت دارم

خـداحـافــظ!

[شـبـکـه]

پاسخ
سپاس شده توسط:
بابــک حمیدیان :یه چیـزی بگو ترسم بریـزه...

بـاران کوثری : میـمیرم براتــ...
فیلم سـینمایی بغـض
پاسخ
سپاس شده توسط:
بتمن: «تو یه آشغالی. واسه پول آدم می کشی.»
جوکر: «مثل اونا حرف نزن. تو مثل اونا نیستی. حتی اگه خودت هم بخوای. تو واسه اونا فقط یه دیوونه هستی. مثل من. الان بهت احتیاج
دارن. وقتی کارشون تموم شد میذارنت کنار. مثل یه آشغال، بهت ثابت میکنم وقتی این مردم متمدن توی یه موقعیت بحرانی قرار بگیرن
حاضرن حتی همدیگرو بخورن.»
پاسخ
سپاس شده توسط:
رضـا کـیـانـیـان:

" حـرف حـق مـی زنـی عـزیـزم،
ولـی بـایـد یـاد بـگـیـری هـر حـقـیـقـتـی رو تـو صـورت طـرف مـقـابـل تـُف نـکـنـی؛

روح و روان آدمـا از هـر حـقـیـقـتـی عـزیـزتـره "

* چـتـری بـرای دونـفـر *

[عکس: 67xpbmu42wqbr6872wd1.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
بهزاد فروزان فر خطاب به نیکخواه :
همیشه فکر میکردم مردا سبیل میزارن که مردونگیشونو ثابت کنن
امشب فهمیدم نه ... بعضیا نامردیرو پشت سبیلاشون قایم می کنن ...

* زمانــه *

[عکس: 8o7ksfrfi6su85w0oq2k.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(Life of Pi (2012
Ang Lee

[عکس: 9VgnO.jpg]

پای پاتل : فکر می کنم در نهایت کل زندگی به عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که همیشه بیشتر آدم رو اذیت می کنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی" خداحافظ "
پاسخ
سپاس شده توسط:

گـــُــلـتـــَــن : زنــدگــی پـــُــر از ســورپــرایــزه ...

یــه جــا شــکــســت خــوردی ،

یــه جــا دیــگــه پــیــروز مــیــشــی ...

[عکس: 39763721012686446351.jpg]

( کـوزِی گـونــِـی )

پاسخ
سپاس شده توسط:
جـلـیـل زمــان :

خــدا بـیـامـرزه بـابـامـو هـمـیـشـه مـی گـفـت :

چـایـی ای کـه دخـتـرِ آدم بـیـاره ، عـسـلـه ،

چـایـی ای کـه زن ِ آدم بـیـاره ، قــنـد ِ عـسـلـه ... !

[عکس: 34934933419816458201.jpg]

( مـــادرانـــه )

پاسخ
سپاس شده توسط:

حـمـيـد فـرخ نـژاد : حـالـا مــا يـه اشـتـبـاه کرديــم...

ولــي از يـه گــرگِ بــارون ديــده به شـمـا نـصــيحـت ،

يـعـنـي گــرگ هـم شـدين بـشـيــن بـه جـهـنـم ،

ولـي ايــن تـن بـمـيـره جـونِ هـرچـي مـَرده گـوسـفـنـد نـبـاشـيـن تـو زنـدگـيـتـون

[ گـشـتِ ارشـاد]

پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
46 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، لیلی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، v.a.y (۲۹-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، N!rvana (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۷-۰۳-۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۴:۲۵ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، Ar.chly (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، s@mir@ (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، eris (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، deli67 (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، avapars (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۲-۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، farnaz83 (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۰ ق.ظ)، d.ali (۱۸-۰۳-۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، ایانا (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، Land star (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، •Vida• (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، farideh.k (۳۰-۰۶-۹۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۱-۹۶, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، taranomi (۱۴-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۵ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۲۷-۰۲-۹۶, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، اذر... (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، author (۳۰-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، nafas* (۱۵-۰۱-۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، Mr. pickle (۲۰-۰۱-۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان