امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رضا رویگری: نه دوستانم سراغم را می گیرند نه مسئولین
رضا رویگری: نه دوستانم سراغم را می گیرند نه مسئولین/ چرا برخی از رسانه‌ها منتظر خبر مرگ من هستند!
نه دوستانم می‌آیند و نه مسئولین حالی از من می‌پرسند. انگار نه انگار روزگاری برایشان خوانده‌ام و در فیلم‌ها از نقش من لذت برده‌اند.

[عکس: 1396020211121779010600234.jpg]

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، بازیگر پیشکسوت سینم ا و تلویزیون این روزها در حالی به نقش‌آفرینی می‌پردازد که چندی پیش سکته کرد و دوران نقاهت را پشت سر گذاشت. البته باز این روزها مجبور است با عصا به سر صحنه برود؛ نقش‌هایی که علی‌رغم میل باطنی می‌پذیرد، چون هم کوچک است و هم هیچ زمان همزادپنداری با مخاطب پیدا نمی‌کند. "زهرمار" کار سینم ایی جواد رضویان است که نقش کوچکی به او پیشنهاد شده و «سکس که» قاسمی جامی را هم بازی می‌کند.

رضا رویگری همیشه در سینم ا و تلویزیون و حتی صحنه تئاتر نشان داده که وزنه‌ای است در عرصه بازیگری ولی در گفتگویی کوتاه با خبرنگار فرهنگی تسنیم، اشاره کرد: "حال روحی‌ام مناسب نیست و از بیماری خسته شده‌ام. امیدوارم هرچه زودتر بهبود پیدا کنم، دوباره بتوانم برای مردم بخوانم و بازی کنم. بازار عکس گرفتن از ما هم داغ داغ است؛ زمانیکه بازیگران ما را در جایی می‌بینند می‌خواهند عکس بگیرد شاید در فضای مجازی بگویند یک کمکی کرده‌اند و یا به عیادتم آمده‌اند.

وی افزود: کسی این روزها به ما سری نمی‌زند؛ نه دوستانم می‌آیند و نه مسئولین حالی از من می‌پرسند. انگار نه انگار روزگاری برایشان خوانده‌ام و در فیلم‌ها از نقش من لذت برده‌اند. هیچ انتظاری ندارم و فقط خواهش می‌کنم آنقدر برخی از رسانه‌ها منتظر خبر مرگ من نباشند. واقعاً این‌ها هم خودش باعث می‌شود بیشتر روحیه‌ام خراب شود.
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: