امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سر شاگردانم را هم ببرند زمين را ترک نمي کنيم
Rainbow 
بهروز عطايي:
سر شاگردانم را هم ببرند زمين را ترک نمي کنيم/ راي کميته انضباطي نگاهم به واليبال ملي را تغيير داد
سرمربي تيم واليبال کاله آمل، گفت: به هيچ عنوان از راي صادر شده از سوي کميته انضباطي ناراحت نيستم. ما تابع فدراسيون و مکلف به تبعيت از کميته انضباطي هستيم.
بهروز عطايي در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: با صدور چنين رايي از سوي کميته انضباطي، من با وجود آنکه سالهاست تجربه فعاليت در واليبال را دارم، نگاهم به اين رشته به طور کلي تغيير کرد و عوض شدم.

سرمربي تيم واليبال کاله آمل گفت: از اين پس اگر در طول يک بازي تماشاگران سر بازيکنان تيم کاله را هم ببرند، من به عنوان سرمربي هيچ حرکتي نمي کنم و نگران جان ملي پوشان نخواهم بود و به آنها اجازه ترک زمين را نمي دهم.

وي تصريح کرد: از اين پس اگر در يک بازي به جاي درب بطري حتي آجر و بتن هم پرتاب کنند، در زمين مانده و به بازي ادامه مي دهيم.

عطايي يادآور شد؛ اگر براي مسئولان فدراسيون ملي پوشان مهم هستند، بايد در درجه اول جان آنها اهميت داشته باشد و مسئولان به دنبال تامين امنيت جاني و جسماني بازيکنان نخبه باشند.

سرمربي تيم واليبال کاله آمل در ادامه گفت: اعضاي کميته انضباطي براي صدور راي در خصوص بازي هفته دوم به بندهاي آئين نامه استناد کردند که اين تبصره ها و بندها به هيچ عنوان ربطي به منافع جاني بازيکنان و ملي پوشان ندارد.

وي يادآور شد؛ در جلسه روز گذشته ناظر بازي با در دست داشتن اشياء پرتابي، بروز اتفاقات و حرکات غير ورزشي را تائيد مي کند و اعضاي کميته انضباطي به کتاب قانون استناد کردند.

عطايي اظهار داشت: در سال هاي اخير به بازيکنان ملي پوش و ليگ واليبال نگاه ملي داشتيم و حتي اگر آنها داراي کوچکترين مصدوميت بودند، به خاطر جلوگيري از بروز مشکل در سطح ملي از بازي آنها در مسابقات باشگاهي ممانعت کرده و به ملي پوشان استراحت مي داديم. ولي وقتي راي دهندگان اهميت اين موضوع را نمي دانند، من هم به عنوان سرمربي از اين پس نخواهم دانست.

سرمربي تيم واليبال کاله آمل، خاطرنشان کرد: به نظرم مسئولان فقط مي خواهند بازيها تمام شود و ديگر کاري به فرآيندها و خروجي هاي مسابقات ندارند. اگر من به بازيکنان اجازه بازي ندارم، فقط به خاطر امنيت جاني آنها بود.

عطايي در خصوص ديدار هفته سوم نيم فصل دوم مسابقات ليگ برتر واليبال، اظهار داشت: طبق برنامه ما فردا در آمل ميزبان تيم باريج اسانس کاشان هستيم. شاگردانم از تجربه کافي و بالايي براي فراموش کردن راي کميته انضباطي و حضور قدرتمند مقابل کاشاني ها برخوردارند.

وي تصريح کرد: در حال حاضر تيم باريج اسانس کاشان در مکان دهم جدل رده بندي ليگ برتر قرار دارد. موقعيت و توانمندي اين تيم بسيار بالاست و ربطي به جايگاه آنها ندارد.

سرمربي تيم واليبال کاله آمل گفت: مقابل کاشاني ها با دقت و تمرکز بالا ظاهر مي شويم، زيرا آنها درپي جبران نتايج گذشته و ارتقاء جايگاهشان در جدول هستند و کار گروهي در اين تيم حرف اول را مي زند./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: