امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال رو با سوال جواب بدید
خيليم مرتبط بود :-2-42-: اصلا شما زبان شيرينى پارسى رو بلدى ؟! tyui
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
شيرين كيه ديكه ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
ننه بزرگه منه Tongue نميشناسينش ؟! asna
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
همون كه رنكارنكه ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو بقچه ی کوچیکش به غنچه ی قشنگه ؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
بقچه ها رو الان چرا استفاده نمی کنن؟!
Tongue
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
يعنى استفاده مى كنن به ما نميگن ؟! xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
الان مگه بقچه داشتن نشونه باکلاسیه؟؟؟
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
عایا کلاس داشتن مهم است؟[عکس: huh.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
کلاس داشتن مزخرف نیست؟ به نظرتون ادمای خاکی باحال تر نیستن؟dfgh
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیا تو جواب بده چیستان و معما.... بانو 164 38,261 ۱۶-۱۱-۹۹، ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  ۲ سوالی که با جواب دادن به آن ها ضریب هوشی شما تقریباً مشخص خواهد ش? AsαNα 4 324 ۲۲-۱۰-۹۶، ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  باهوشا جواب بدن میره بالا یا پایین !!1؟؟؟ reihoon 24 2,151 ۲۳-۰۱-۹۶، ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh r

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
47 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، sadaf (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، آرزو (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، zahra16 (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Mahdiye (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، • Niha • (۱۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، *گیسو* (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، nza3380 (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، revota1999 (۲۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، barooni (۱۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، maryamix (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، ft.samadi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، hananee (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، sara bano (۰۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، nil2001 (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، نازیا.. (۰۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، daimond.m (۰۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، Z A H R A (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، M_o_n_a (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، setareh1 (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، fars4pic (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، d.ali (۰۵-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، Land star (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، Eman14 (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، :)nafas (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۵۹ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان