امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما درهنگام تولد چی گفتین؟
[عکس: 3eq9s.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
2Tongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
خودم 3
پاسخ
سپاس شده توسط:
2...TongueTongueTongueTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
3........
پاسخ
سپاس شده توسط:
۱۱ ......
Tongue
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
2 Tonguexcvl
آدم نفهم نمیفهمه ، نه که بفهمه نفهمه ها ، خودش نمیفهمه
بعد فکر میکنه میفهمه ولی در واقع نفهمه ... :|
پاسخ
سپاس شده توسط:
8asnaasna
اگهـ شما כیــپلم خیــانت כاریــ...
ما כیـ ماهــیــا فوق تخصص انتقام כاریــم...!
گفتم כر جریــاטּ باشیــ!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
10asnaasnaasnaasna
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
سپاس شده توسط:
10Angel
شایَــــد مَنــــ کامِلــــ نَباشَمــــ ?اَمــــا کامــــِلا خودَمَمــــــ☺ــــــــــــ
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۲ آزمون خطای دید جالب که شخصیت شما را آشکار می‌کند! صنم بانو 0 50 ۲۲-۰۱-۳، ۰۹:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  تست دقیقی که به شما می‌گوید نمره اعصابتان چند است! صنم بانو 1 226 ۱۶-۰۳-۰، ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  جالبه!؟شما هم میتونید از این کلمه ها پیدا کنید!... barooni 13 1,059 ۰۴-۱۲-۹۶، ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: barooni

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
38 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، elena.r (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، نويد (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، Ar.chly (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، SilentCity (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، Neda0077 (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، elham zelzele (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، heliia (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، eris (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، elaheh.p (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، آشوب (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۰۶ ق.ظ)، *گیسو* (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۶ ق.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۷ ق.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ)، sarika (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، *hasti* (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۳ ق.ظ)، armiti (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۶ ب.ظ)، hanane (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۹:۲۰ ق.ظ)، nafas:) (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، bahari (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۳ ق.ظ)، rima14 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۴۷ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان