امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوخی های جالب شبکه های اجتماعی
1. اعتراف می کنم که اولین باری که رفتم کارواش من هم همراه کارگرها داشتم ماشین رو می شستم که مسئول کارواش اومد خجالت زده جمعم کرد! خوب چی کار کنم فکر کردم زشته اونا ماشین من رو بشورن و من وایستم نگاه کنم.

2. این پسرایی که میگن با سربازی رفتن دو سال عمرمونو تلف میکنیمT انگار تا قبل سربازی در کتابخانه کنگره آمریکا مشغول پژوهش بودن !

3. من که میدونم چه دسته گلی به آب دادی، میخوام از زبون خودت بشنوم!
.
قدیمی ترین تاکتیک اعتراف گیری مادرا از بچه ها در طول تاریخ!!!!

4. حتی اگه کسی بهت بدی کرد بازم هیچ وقت قلبش رو نشکون...
چون فقط یه قلب داره
بزن دندوناشو بشکن که 32 تا داره لامصبو...!!

5. بابام دیروز رفت مسافرت. دینام کولر رو هم با خودش برد.

6. اینایی که میخوان خودشونو از ارتفاع پرت کنن پایین و خودکشی کنن چرا با احتیاط میرن لبه ی ارتفاع؟ خو تو که قراره خودکشی کنی دیگه این لوس بازیا چیه از خودت در میاری؟!!

7. به برادرزاده هفت ساله م گفتم برو گوشیمو از اتاق بیار. گفت من که موظف نیستم وسایلتو بیارم. ینی من تا پارسال سر املای درست موظف شک داشتم.

8. امتحان رانندگی داشتم. افسره پرسید جفت راهنما در چه مواقعی استفاده میشه؟ گفتم: تو عروسی! هیچی دیگه .... قبول نشدم!

9. تبلیغ درختكاري در ایران اینطوری بیشتر جواب میده!
.
.
.
هموطن قلیـ ـانی ؛ نهال امروز ، ذغال فرداست!
امروز بکار فردا بچاق…

10. ﺧﺪاﯾﺎ !!
.
ﯾﻪ ﺫﺭﻩ ﺯﯾﺮ هوای تهرون رو ﮐﻢ ﮐﻦ ﻣﻠﺖ ﺗﻪ ﮔﺮﻓﺘﻦ..

11. يه سري لذتا هست فقط مختص ايرانه!
مثلا يه پول پاره پوره رو يجوري به راننده يا بقالي بندازي و ازش خلاص شي!
ادم احساس پيروزي ميكنه لامصب

12. واحدهای پولی ایران: ریال، تومان، چسب زخم، رنگارنگ، آدامس شیک و خورده ندارم!

13. ﻧﻪ ﮐﻪ من ﻣﻐﺰ ﻧﺒﺎﺷﻢﻫﺎ
ﻧــــــــــــــﻪ، من ﻓﻘﻂ ﺧﺴﺘﻪﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻧﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﮐﻪ « ﻓـــــــﺮﺍﺭ » ﮐﻨﻢ. ﺑﺎﺯ اگه «ﻗِﻞ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻣﻐﺰﻫﺎ » ﺑﻮﺩ من ﻫﻢ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﻣﯽﮐﺮﺩم.

14. تیغ هست...رگ هست....من هستم
.
ولی لامصب وان نیست!...میفهمین؟
یه دونه از این لگن قرمزا داریم توش جاااا نمیشم :|
لعنتی...

15. هیچ کادوی زشت و به درد نخوری دور انداخته نمیشود!
فقط از خانه ای به خانه دیگر و از شخصی به شخص دیگر منتقل میشود!

16. امروز بابام به عنوان اعتراض به کثیفی اتاقم یه مرغ زنده گرفت اومد انداخت تو اتاقم ! مرغه هم قد قد قد قد کنان راه افتاد تو اتاق
من: این چیه بابا
بابام: مــــــرغ!! اتاقی که طویله باشه کنار توی گاو جای یه مرغ خالیه :|

17. شمام وقتی سیستمتون هنگ میکنه بهش التماس میکنین؟
من یه قولایی هم بهش دادم ...

18. تحقیقات نشون داده که ۹۹ درصد از دخترای ایرانی
در طول عمرشون حداقل یکبار این اس ام اس رو فرستادن
"باشه مثل اینکه سرت خیلی شلوغه،مزاحمت نمیشم،بای"
و ۱۰۰ درصد پسرای ایرانی دهنشون سرویس شده تا ثابت کنن دستشویی بودن!

19. ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺟﻮﺭﯼ ﺷﺪﻩ که: ﻧﺪﺍﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ رو ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻡ ﺗﻮﯾﻪ ﯾﻪ ﺷﺮﮐﺘﯽ ﻣﻨﺸﯽ ﺷﺪﻩ ! ﮐﻮﺩﮎ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﺭﻭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺳﺮﭼﻬﺎﺭ ﺭﺍﻩ ﻓﺎﻝ ﻣﯿﻔﺮﻭﺷﻪ ! ﺧﻮﺩﻣﻢ ﮐﻪ ﺑﺎ ﭘﺮﺍﯾﺪ ﻣﺴﺎﻓﺮ ﮐﺸﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ! اون روی سگمم تو یه باغ نگهبانی میده!

20. یه ﺭﻭﺯ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﻢ ﮔﺬﺷﺖ ..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﻭﻟﯽ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﮕﺮﺍﻝ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﮑﺮﺩﻡ

21. دوست واقعي کسيه که وقتي زمين خوردي دستت رو بگيره و بلندت کنه.
.
البته بعد از اينکه خنده ش تموم شد.!!

22. ديروز رفته بودم امامزاده داود.
تو مسير يک پيرمرده پياده ميرفت سوار ماشينش کردم، برگشت گفت دست شما درد نکنه ما قديما اين مسير رو با خر ميرفتيم،
الان داريم با شما ميريم...
نفهميدم تشکر کرد!!؟؟؟
خاطره بود؟؟!!!
يا قصد تخريب مارو داشت؟؟!!!

23. دارم با دختره چت می کنم...
ازش می پرسم چشات چه رنگیه؟
جواب میده: cc
میگم خب این یعنی چی؟!!!
میگه: همون 2c دیگه احمق جان...طوسی!!!
.
مملکت که نیس!! مهد نبوغ و تفکراته

24. دیروز داشتم با مخاطب خاصم دور فلکه با موتور دور میزدم...
برگشت گفت وااااای عزیزم ... چه بوی کبابی میاد...
منم فردین بازیم گل کرد...
گفتم گور بابای بنزین ... یه دور دیگه چرخیدم..

25. بابام تازه اسمس زدن یاد گرفته، خیلی لفظ قلم اسمس می نویسه ...
مثلن اسمس میده:
«آیا کلاست تمام شد؟»
من جواب میدم :
« آری پدر، هم اکنون بر مرکب مینشینم و بی درنگ به خانه باز میگردم !! »

26. مورد داشتیم طرف تابستونا ﺷﺒﻮﻧﻪ ﻣﯿﺮﻓﺖ بهزیستی
ﮐﻮﻟﺮ ﺑﭽﻪ ﯾﺘﯿﻤﺎ ﺭﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﯾﻪ ﻭﻗﺖ
ﻓﮏ ﻧﮑﻨﻦ ﺑﺎﺑﺎ ﻧﺪﺍﺭﻥ...

27. داریـم بـه مـاه رمـضان نـزدیـک مـیـشـیم و کـم کـم بـیـماری هـا داره شـدت مـی گـیـره!

28. پشت یه نیسان جمله سنگینی نوشته بود کمرم شکست …
همه دنبال یارن من به دنبال بارم ، فوق لیسانس شهید بهشتی هم دارم …
لامصب گند زد تو انگیزم با این جملش

29. بـه مـامـانـم مـیـگم :
اگـر بـهـشت حـق تـوست ، چـرا در دستـانـت نـیست و زیـر پـاهـایـت قـرار دارد؟
.
.
.
.
.
.
.
.
جـواب داد:
قـشنـگ بـود
تـو وایبر بـفرستـش واسم

30. ﺑﺴﻼﻣﺘﯽ ﻣﻠﺦ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺩﻟﯿﻞ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺩﯾﺪﻡ ﻫﯿﺸﮑﯽ ﺑﻪ ﻓﮑﺮﺵ ﻧﯿﺲ، ﮔﻔﺘﻢ ﯾﻪ ﯾﺎﺩﯼ ﺑﮑﻨﯿﻢ !!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
1- آقا تو ایران شما برو در هر خونه ای که می خوای رو بزنم بعد که پرسیدن کیه؟ بگو منم! به احتمال 80% در رو باز می کنن. اگر احیانا دوباره پرسیدن کیه؟ بگو منم بابا، منم! این دفعه دیگه حتما باز می کنن.

2- هی دختر خانمی که قرار بود توی دانشگاه بخوری زمین و جزوه هات بریزه و من دولا شم جمع شوم کنم و بعد عاشق هم شیم و ازدواج کنیم، یه سال صبر کن؛ کنکور امسالو گند زدم.

3- احسان علیخانی اعلام کرده امسال می خواد اسم برنامه اش رو از ماه عسل به «گریوانه» تغییر بده تا حال رامبد جوان و برنامه اش رو بگیره!

4- طرف دو ماهه رفته ترکیه بهش می گم کی برمی گردی؟ می گه آگوست هانی، آگوست. یکی نیست بگه آخه مگه تو ترکیه انگلیسی حرف می زنن؟

5- منم بیام؟
نه میخوایم بریم آمپول بزنیم!
.
آشغال ترین نوستالژی دوران کودکی

6- یکی می گفت دیروز از شوهرم پول گرفتم رفتم یه جفت جوراب شیک براش خریدم، بعد دیدم یه مقدار از پولش اضافه اومد یه جفت النگو هم برا خودم گرفتم

7- امید را از نجاری آموختم که مغازه اش آتش گرفت و زغال فروشی باز کرد. البته مواد هم می فروخت همسایه ها لوش دادن.

8- دوستان واقعی پشت سر هم غیبت نمی کنن بلکه جمع می شن با هم پشت سر بقیه غیبت می کنن!

9- یه موضوعی که خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه که چرا می گن ح جیمی؟ مگه "جیمی" ح داره؟

10- جمله ای که با «ببینید آقای فردوسی پور...» شروع می شه، کلا با دروغ و ریا و خالی بندی تموم می شه.

11- دلم می خواد برم یه جایی که یه ظرف بزرگ سیب زمینی سرخ کرده بذارن جلوم، هر وقت دستمو بردم جلو که یه دونه بردارم، نوازش م کنن بگن بخور، زیاد داریم!

12- یکی از خوشی های زندگی دستشویی رفتن تو خونه خودت بعد از یک مسافرت طولانیه.

13- بچه بودم بهم می گفتن هر لقمه غذا رو باید 32 بار بجوی تا هضم شه. یه روز نشستم امتحان کردم ناهارم که تموم شد دیدم شام آوردن.

14-
یه گدایی تو محله مون بود،هر چی خیابون شلوغ تر میشد اینم فلج تر میشد... یه بار راهپیمایی شد رفت تو کما!
15- بزرگترین دلهره من تو مهمونیا اینه که وقتی دارن بشقاب ته دیگ رو دست به دست می چرخونن به من نرسه.

16- اینایی که میگن ادمو تو سفر باس شناخت سخت در اشتباهن. آدمو باس سر جلسه امتحان شناخت.

17- رفته بودیم خواستگاری، خلاصه پرسیدن آقا داماد چی کاره ان؟
داییم جواب داد کارآفرین هستن
یعنی چی؟
یعنی بقیه کار می کنن، ایشون می گن آفرین

18-دیروز داشتم به دوستم آدرس می دادم:
... سی و پنج متری شاهد سیصد متر بعد از اولین میدان روبه‌روی بانک ملی...
یه دفعه اس ام اس اومده
برداشت 7500 ریال از حساب به دلیل استفاده از بانک در آدرس! :|

19- دو توصیه:
اول اینکه هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.
دوم اینکه هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.
جمله سنگینی بود، پنج دقیقه تنفس.

20- آیا می دانستید در چین عکاس وجود ندارد؟ چینی ها چون شبیه هم هستن عکاس ندارن، همینجوری میرن بقالی سر کوچشون میگن 6 تا عکس 3×4 مردونه بدید.

21- اینکه سر سحری 50 تا لیوان آب بخورید و انتظار داشته باشین تو روز تشنه نشید ...
این آپشن ذخیره آب فقط ویژه شتر هست.
خودتونو منفجر نکنین.
باتشکر روابط عمومی آب و فاضلاب

22- میگم این بهارم یه جور فیگور گرما رو گرفته انگار تابستونه، خب یه ذره خودتو جمع کن باوقار باش.

23- امروز با سروصدای مامان بابام از خواب پریدم
رفتم بیرون می پرسم چی شده؟
بابام میگه من دیشب خواب دیدم یه زن دیگه گرفتم واسه مامانت تعریف کردم اونم گیر داده باید همین الان بخوابی و طلاقش بدی

24- اینقدر که شبکه جم برنامه نقد و بررسی واسه فیلم فاطما گل گذاشته، فرانسیس کاپولا واسه فیلم پدرخوانده نذاشته.

25- «آقا این گزینه نظامی رو بذارید اونور میز چایی روش نریزه»
.
(آبدارچی کاخ سفید به اوباما!)

26- خدا ازت نگذره احسان
خونمون آپارتمانه ده طبقه
زنم کلید کرده نپری پایین طلاقمو میگیرم !
پاسخ
سپاس شده توسط:
1. من بچه که بودم بیشتر از اینکه از گم شدن بترسم از پیدا شدن میترسیدم. وقتی پیدا میکردنم یعنی جوری میزدنم که تا یه هفته صدا سگ بدم!

2. طرز صدا کردن مامانم زمانى که غذا آمادست!
تخم مرغ : عزیزم ، الهى مادر فدات شه بیا غذا حاضره.
کوکو : عزیزم غذا آمادست
خورش : بیا دیگه غذا یخ کرد
مرغ : ما الان مى خوریم و جمع مى کنیم
کباب : اصلا صدا نمى کنه بعدا میگه هر چقد صدات کردیم نیومدى

3. منی که شبا تا صبح بیدارم و تا لنگ ظهر میخوابم
بیکار نیستم
بیمار هم نیستم
فقط بدنم با ساعت خارج تنظیم شده

4. دقت کردین؟ ثابت کردن اینکه یه نفر تو خواب خروپف میکنه از اثبات قتل سخت تره!

5. چیزی که تو بچگی فکرمو مشغول میکرد این بود که چرا ارواح تو فیلم ها از دیوار رد میشن اما تو زمین فرو نمیرند!؟

6. یعنی یجوری شده که قبل اینکه بخوای از مشکلاتت با یکی حرف بزنی باس بهش بگی:
میدونم تو بدبخت تری یه دقیقه خفه شو من حرفمو بزنم
بعد تو شروع کن

7. امروز سر جلسه امتحان بالای ورقه به جای نام و نام خانوادگی یوزر پسورد اینستاگراممو نوشتم. حواس نمیذارین که!

8. مورد داشتیم دختره رفته شیرینی فروشی گفته یه جعبه شیرینی میخوام
یارو گفته چند کیلویی؟ ... دختره گفته 45 کیلو ام ولی رژیم گرفتم لاغر شم :|
میگن شیرینی فروشه رفته تو یخچال نشسته میگه من شیرینی ناپلئونیم....!!

9. رو اعصاب تر از مهمونی که شب می مونه
مهمونیه که شب مونده و صب زودتر از همه بیدار می‌شه
جاشو جم می کنه و عین منگولا میشینه یه گوشه منتظر صبحونه!

10. روزه داران گرامی ، لطفا یک لیوان آب هویج بستنی را تصور بفرمایید ...عرض دیگه ای ندارم ، موفق و موید باشید!
لازم به ذکر است هر گونه لفظ نا مربوط و رکیک موجب باطل شدن روزه میگردد
با تشکر

11. طرح جدید ایرانسل برای ماه رمضان:
با ارسال کلمه ی Moft به ۸۰۸۰
هر روز از نذری ها و شام های کلیه مساجد با خبر شوید!

12. "خدا شانس بده" چیست؟ عبارتی که معمولا خانومها برای بیان حسادت خود نسبت به خانوم دیگری که به موقعیت خوبی دست یافته (معمولا شوهر) استفاده می‌کنند!

13. به نظرم پیرمردا و پیرزنا جای خاصی نمیخوان برن و فقط به این دلیل سوار مترو و اتوبوس میشن که صندلیا رُ از چنگ جوونا دربیارن.

14. امروز، مهم‌ترین تکیه‌گاه زندگی‌ام را از دست دادم
.
.
پشتی صندلی کامپیوتر شکست

15. میدونین چی از ۱۰۰تا فحش بدتره؟
.
۲۰۰ تا فحش!
والا

16. طرح جدید فصول سال ۱۳۹۴ بهار، تابستان، تابستان ولرم، تابستان خنک!

17. دقت کردین وقتی میرین دکتر مریض قبل شما ٣ ساعت تو اتاق دکتره ولی وقتی نوبت شما که میشه دو ثانیه معاینه میشین و میایین بیرون؟!

18. زنه میگه شوهرمو فرستاده بودم سیب زمینی بخره تریلی شوهرمو زیر گرفت؛ بهش میگن خوب حالا میخوای چیکار کنی؟؟؟ میگه نمیدونم شاید ماکارونی درست کردم!!!

19. ﺗﻮ ﺣﻤﻮﻡ ﺑﻮﺩﻡ…… ﻣﺎدرﻢ ﺩﺭ ﺣﻤﻮﻡ ﻭ ﺯﺩﻩ ﻣﯿﮕﻪ: ﻣﺤﺴﻦ ﯾﮕﺎنه ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﯽ؟؟ ﻣﻨﻢ گفتم: ﺁﺭﻩ ﭼﻄﻮﺭ ﻣﮕﻪ؟؟!!!! . . . ﻣﺎدرم ﮔﻔﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﺑﺎﻻﯾﯽ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻣﯿﮕﻪ: ﺍﺯ ﻣﺤﺴﻦ ﯾﮕﺎﻧﻪ هم ﺑﺨﻮن!!!!

20 . تنها سودی که رشته ی تحصیلیم تا الان داشته این بوده که ؛ هر بار میرم تو آشپزخونه. بابام میگه: مهندس یه ۲ تا چایی بیار بخوریم.

21. رفیقم گوشی GLX خریده، حالا گیر کرده تو جیبش در نمیاد. هیچی دیگه برد نمایندگی درستش کرد. الان مثل روز اول داره از جیبش در میاد!

22. هر وقت مهمون میخواد بیاد خونمون مامانم اولین کاری که میکنه اینه که میاد تو اتاق ما پسرا اسپری خوشبو کننده میزنه ...
یعنی رسمن ما رو به چشم راسو میبینه.

23. چرا اگه به کسی بگن جوجویِ من… پیشی من… و موشی و از این کلمه ها طرف خوشش میاد… اما اگه بگن حیوون عصبی می شه؟! مگه جفتشون یکی نیستن؟

24. دیشب داداشم تو خواب هذیون می گفت و جیغ می کشید… رفتم تو اتاق می بینم بابام بالاسرشه. می گم خب بیدارش کن! می گه بذار کابوسشو ببینه، اینهمه پول دی وی دی میده فیلم ترسناک می گیره بذار سه بعدیشم ببینه!

25. به دادشم گفتم لپ تاپمو بده. دو متر کلا از هم فاصله داشتیم. دیدیم نه می تونه پرت کنه نه می تونه سُر بده. آخرش گذاشتش روی یک پتو گفت بکِش از اون ور!

26. ﺗﺒﻠﯿﻎ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﻣﺎﻩ ﺭﻣﻀﻮﻥ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﻋﮑﺲ ﭘﺴﺮ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻡ! ﺁﺧﻪ ﻋﻘﺐ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﻫﺎ! ﻣﮕﻪ ﺩﻭﺭﻩ ﻣﺸﺮﻭﻃﯿﺖِ ﮐﻪ ﻋﮑﺲ ﺑﺪﻥ ﺑﻬﻢ ﺩﯾﮕﻪ؟ ﻋﺼﺮ ﺍﯾﻨﺴﺘﺎﮔﺮﺍﻣﻪ ﻫﺎ!

27. زندگی مثل نقاشیه، منتها زندگی اروپایی ها و آمریکایی ها رو داوینچی کشیده زندگی ما رو عاطفه غلامی 6 ساله از کهگیلویه و بویراحمد.

28. آشپزی سخته، ولی می تونین با خلاقیت های کوچیک این کار رو برای خودتون به لذت تبدیل کنین، مثلا من ﺩﯾﺮﻭﺯ ماستو خیار رو بدون خیار درست کردم خیلی هم خوب شد.

29. اینقدر که شبکه جم برنامه نقد و بررسی واسه فیلم فاطما گل گذاشته، فرانسیس کاپولا واسه فیلم پدرخوانده نذاشته.

30. فقط یه ایرانی میتونه آدمو صدا کنه و زمانی که رفتی پیشش ازت سوال کنه : چی کارت داشتم؟ جالب اینکه ما هم می شینیم حدس می زنیم یارو چیکارمون داشته!
پاسخ
سپاس شده توسط:
1. آدم باید یه یخچال بغل تختش داشته باشه 10 دقیقه یه بار یه بالش از توش در بیاره قبلیو بذاره تو.

2. متن مکالمه یه کره ای با یه ایرانی در فیسبوک:
ایرانی: سرعت اینترنت تو کره جنوبی چطوریه؟
کره ای: سرعت اینترنت تو کره جنوبی اینقدری هست که تا یه سر بریم دستشویی و برگردیم 3 الی 4 تا فیلم فول اچ دانلود کنیم! تو ایران شما سرعت چطوریه!؟
ایرانی: ما نشانی googel.com رو تو مرورگر خود وارد میکنیم و کلید سرچ را میزنیم! بعد یه سر میریم دستشویی! وقتی از دستشویی برگشتیم 2 الی 3 تا فیلم فول اچ دی هم میبینیم اونوقت شاید گوگل بیاد بالا برامون

3. با سلام خدمت عمو زنجیر باف عزیز
یه گله ازت داشتم شدید، شما که زحمت کشیدی و زنجیر منو بافتی
آخه مرض داشتی اونو پشت کوه انداختی !؟

4. این دخترایی که میگن ما هرگز ازدواج نمی کنیم یا میخواهیم درسمون رو ادامه بدیم همون هایی بودن که سر سفره شام قهر می کردن نیم ساعت بعدش تو آشپزخونه شیش برابر می خوردن!

5. لپای پروتز
گونه ها فوق تخیلی
موها رنگ کرده بلوند
ابروها تاتو شده
بعد هی کامنت میده نیمه گمشدم کجاست و فلان و اینا
خو اخه لامصب این قیافه ای که تو واسه خودت درست کردی
گم بشی مامانت و بابات بزور پیدات میکنن
نیمه گمشدت که جای خود داره

6. یــه شــاگـرد خــوب و با ادب هرگز شـمــاره موبایل اسـتـادش رو بـراي شـوخـي بعـنـوان
.
.
.
..
فروش گوسفند زنـده تو نـيـازمنديها چــاپ نـمـيكنه ...

7. هر وقت حال نـدارم همـه برنامه ها رو ببنـدم و پی سی رو خامـوش کنـم، کليــد سـه راهـي رو با پـام میزنم مثل گاو خاموش میکنمش... بـه کامپيوتـر ميگـم: بیخیال فکــر کـن بـــــرق رفــت!!!

8. فانتزی من اینه که یه جعبه دسمال کاغذی بخرم وقتی خواستم بازش کنم یک عدد دسمال اولی مثله یه پسر خوب بیاد بیرون ...هی خدا اگه بشه چی میشه...

9. اخه این کجاش خوشگله همه‌جاش عمله!!!!
.
.
.
عکس‌العمل خانم ها وقتی که‌ یه دختر خوشگلتر از خودشون از جلوشون رد میشه

10. آقا خونه شماهم اينجوريه؟
يه بسته شكلات كه تو خونه باشه تا وقتي اولين نفر بازش نكنه تا يه ماه هم دست نخورده باقی میمونه ولي واي به روزي كه افتتاح بشه 10 دقیقه دخلش اومده.

11. تجربه ثابت کرده 4 دقیقه خوابیدن سر کلاس درس معادل است با 4 ساعت خواب مفید در خانه.

12. اینقدر که بازیکنای فوتبال ما تو فکر شادی بعد از گل هستن به فکر خود گل زدن نیستن .

13. فقط یه اقا پسر ایرانی می تونه وقتی از سر جلسه امتحان میاد بیرون با نیشی باز و رویی خندان بگه گند زدم ایشالا ترم بعد! یعنی بیخیال تا این حد اخه!

14. ایدئولوژی بعضی‌ دخترا خانم ها در آرایش ‌کردن همان ایدئولوژی نقاشی‌های دوران مهدکودک است . جای سفید در صفحه باقی نگذارید!

15. یکی از آشناهام زده تو کار پرورش کرم خاکی. حالا یکی اگه بخواد ازش بخره چی باید بگه؟
سلام آقا، کرم داری ؟؟

16. یه سوال بدجور ذهنمو مشغول کرده : قدیما که یخچال نبود مردم که حوصلشون سر میرفت چیکار میکردن ؟؟

17. ریشُ سیبیل گذاشتم بابام گفت این چه کاریه شبیه ابوبکر بغدادی شدی!
زدمشون الان میگه خاک تو سرت شبیه سُنبل خان ِحرمسرای سلطان سلیمان شدی :|
.
کولرمون که سوخته نمیدونه به چی گیر بده

18. سوار تاکسی شدم گفتم :
وای چقدر شهر عوض شده
آدماش چقدر عوض شدن
خونه ها چقدر عوض شده
مغازه ها همه چی تغییر کرده
.
.
.
.
راننده تاکسی پرسید : ببخشید شما خارج از کشور بودید؟
گفتم: نه بابا. اینترنتم قط شده اومدم بیرون از خونه :)

19. طرف استاتوﺱ گداشته :
امشب میخوام تو بالکن بخوابم
.
.
.
۴ تا پشه کامنت گذاشتن
Big like

20. احساس موفقیتی رو که بعد از کشتن یه پشه دارم، نیل آرمسترانگ بعد از قدم گذاشتن روی ماه نداشت.

21. قرص کامل پشه کش تو اتاقم دود کردم
به طوری که اجسام از فاصه ۲۳.۵ میلیمتری قابل رویت نیستن ،
بازم پشه ه میاد زیره گوشم صدای هیلیکوفتِر درمیاره!
یاد "جان سخت ۴" افتادم …

22. دختر همسایمون
تو کنکور امسال بیستا مونده به آخر شده
باباش داشت شیرنی پخش میکرد!
میگم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
میگه فک نمیکردم
بیست نفر از این خنگ ترم تو ایران باشه!

23. روزی شیخی به یک گدا رسید
اما گدا به شیخ نرسید.
بنابراین شیخ مقام اول را کسب کرد و گدا دوم شد..
تا مسابقاتی دیگر خدا یارو نگهدارتون!

24. با این حجم مردمی که ریختن تو پارکها دارن والیبال بازی می کنن خدارو شکر می کنم که تیم ملی شمشیر بازیمون هیچ چیزی نشد!

25. اعتراف میکنم تنبلی من و دوستم در حدیه که وقتی داریم والیبال بازی میکنیم بعد از اولین باری که توپ میافته زمین، بازیمون به فوتبال تبدیل میشه!

26. دیروز یه دختره رو اد کردم بعد مسیج داده : والیبال چی شد ؟
گفتم ایران سه هیچ برد
میگه گلها رو کی زد ؟؟
گفتم سه تا شو علیرضا حقیقی
گفت : وااااااااای حقیقی عاشقشم
یجوری بلاکش کردم که بابای مارک زاکربرگ هم وساطت کنه نتونه پیدام کنه!

27. اینایی که برای تبریک تولد مینویسنHBD،
اینا خیلی آدمای مهمی هستن،
خیلی وقتشون کمه باید برن جونه چند نفرو همزمان نجات بدن!

28. جوری شده کهئ دو تا کارگر بگیری ماشینتو هل بدن خرجش از بنزین کمتر در میاد!!

29. من آخر نفهمیدم
"کمی تا قسمتی! نیمه ابری! همراه با بارش پراکنده! در برخی از نقاط"
یعنی چی دقیقن!؟
میخواد بباره!
نمی خواد بباره!
میخواد نباره!
میخواد بعضی جاها بباره!
نمیخواد بعضی جاها نباره!
اصن یه وضعییی

30. قبض موبایلم اومد ۱۰۰ هزارتومن مامانم گفت :
تو چیکار میکنی، هر شب واسه اون ذلیل مرده لالایی میخونی؟؟؟؟
بدبخت این کارا نون و آب نمیشه واست !
الان که اومده ۱۴ هزار تومن میگه :
خاک تو سرت، پیچوندتت؟ بدبخت !!!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
1- اینقدر سطح آرزوهام رو آوردم پایین به نفت رسیدم، فقط پول ندارم پالایشگاه بزنم

2- آخه چرا عمه سوسن من که قراره از کانادا بیاد منو با خودش ببره اوناجا تا رییس شرکتش شم و با دختر خوشگلش ازدواج کنم، یه شخصیت خیالیه؟

3- یه گروه رو هرگز نمی بخشم. اونایی که وقتی می خوای از خودپرداز پول بگیری یه جوری بهت زل می زنن که مجبور می شی به جای پنج تومن 20 تومن بگیری

4- آدم های قدبلند رو به خاطر خودشون دوست داشته باشین نه به خاطر اینکه دستشون به طبقه بالای کابینت می رسه

5- می خوام بدونم اونایی که بچگی آرزو داشتن خلبان شن الان چی کارن؟ نه واقعا!

6- می خوام به آرزوهام جامه عمل بپوشانم فقط نمی دونم چه رنگی تنش کنم که بهش بیاد

7- گرما اگه شعور داشت مثل سرما وقتی در رو می بستی تو نمی یومد بی شخصیت

8- دختره افسرده، شکست عشقی خورده، داغون، اصلا له له میاد امتحان می ده آخرش باز معدلش می شه 18

9- «درست می شه» با همه تکراری بودنش و با همه ثابت نشدن هاش، بازم خیلی کارسازه

10- انقدر هوا گرمه دیگه کولر جواب نمی ده. سوال هم می پرسه

11- هوای خونمون اینقدر گرمه به خانواده سپردم اگه خوابم برد زیر و روم کنن ته نگیرم

12- زندگی به من آموخته به کسی که از من ضعیف تر است رحم کنم و به کسی که از من قوی تر است فحش دهم و فرار کنم

13- من عاشق این آدم هایی ام که روزه نمی گیرن ولی همدیگه رو افطار دعوت می کنن

14- نمی دونم چه سری تو در این یخچال نهفته است که حتی وقتی توی فروشگاه لوازم خانگی هستی و قصد خرید یخچال نداری هم هوس می کنی درش رو باز کنی و توش رو ببینی

15- ارتباطات اینترنتی توی ایران این جوریه که به طرف ایمیل می زنی بعد باید اس ام اس بفرستی بگی ایمیلت رو چک کن، بعد زنگ بزنی بگی اس ام اس ات رو بخون

16- تا چند سال دیگه تعداد خواننده ها از تعداد شنونده ها بیشتر می شه بعد تو سایت های موزیک اسم شنونده های جدید رو می نویسن

17- همیشه وقتی با بهترین دوستت دعوا می کنی می فهمی بقیه چه چیزهایی ازت می دونن!

18- به بعضی ها هم باس بگی حاجی اون سیبیل به اون ابروها نمیاد

19- یه آدامس رو داشتم سه ساعت می جویدم، یهو دیدم یه صدایی داره از تو دهنم میاد. آدامس رو درآوردم دیدم یه نگاه بهم کرد گفت داداش بس نیس؟

20- از قلب تقاضا داریم فقط به کار خودش، همون پمپاژ خون ادامه بده و وارد حاشیه نشه

21- پشت چرا قرمز یه گدایی اومد کنار ماشین، می گم برو اونور پول ندارم. می گه برو بابا نمی گفتی هم از قیافت معلوم بود!

22- دیروز رفتم یه کیسه خون دادم، بهم دو کیسه خون زدن تا به هوش اومدم

23- الان رفتم یه سر به وایبر زدم دیدم مثل روستاهای متروک شده. صدای زوزه باد و لولای خشک شده در میومد! طفلک

24- می شه با اطمینان گفت مهاجرت آریایی ها از وایبر به تلگرام سریع ترین مهاجرت در طول تاریخ بوده

25- تو جیب لباس تابستونی های پارسالم یه اسکناس 2 تومنی پیدا کردم، الان 20 دقیقه س دارم اشک شوق می ریزم. این لحظه ها قابل وصف نیستن

26- 90% آدم ها جذاب هستن و بقیه شون همسایه های ما هستن

27- پس این فیزیک کی می خواد یاد بگیره مسئله هاشو خودش حل کنه؟ ما خیلی هنر کنیم مسئله های زندگی خودمون رو حل کنیم

28- موبایلم بغلی شده. می ذارمش زمین گریه می کنه

29- سختی نکشیدی تا بدونی سختیات واسه ما دلقک بازیه

30- همیشه غذایی که ظرف شستن نخواد خوشمزه تر به نظر می رسه

31- دلم می خواد برم یه جا که توش اگه استاد بیشتر از سه جلسه بیاد بتونم حذفش کنم

32- یکی از تفریحات کوروش کبیر اینه که هر چند وقت یک بار بیاد فیس بوک ببینه چه جمله جدیدی گفته که خودش ازش بی خبره

33- این خارجیا واسه چی درخت کریسمس رو تزیین می کنن ولی نمی خورنش؟ ما معمولا آخر تعطیلات هفت سینم ون تموم می شه

34- هیچ وقت نتونستم مثل فیلما قشنگ و تمیز مسواک بزنم، همیشه از گوشام هم کف می زنه بیرون

35- زندگی از اونجایی سخت شد که بشر تصمیم گرفت حتما صبح ها از خواب بیدار شه

36- دلیل من واسه دکتر نشدن اینه که عدس پلو دوست ندارم. می دونم ربطی نداره ولی به هر حال دلیل من اینه

37- حالا چی بپوشیم دخترا با حالا چی بخوریم پسرا برابری می کنه
پاسخ
سپاس شده توسط:
1. یکی از فانتزیام اینه که تو دانشگاه یکی از اساتید تهدیدم کنه ک بهت صفر میدم بعد منم در حضور همه برم جلوش سرمو بکوبم ب دیوار بگم…منو از نمره میترسونی من زندگیمو باختم استاد…برو از خدا بترس….

2. جیگررررر من کجااااااسسسس؟؟؟؟؟
.
.
.
.
پیداش کردم بالای کلیه هامه، خداروشکر سر جاشه!

3. دیروز یه اتریشی دیدم ازش پرسیدم شما که نفت ندارید، چرا وزیر نفت دارید؟ گفت شما چرا وزیر رفاه دارید!!؟ هیچی دیگه تصمیم گرفتم تو امور داخلی کشورها دخالت نکنم.

4. قبلنا هرچی گرون میشد از کوره در میرفتیم که این چه مملکتیه و گرونی و مشکلات، الان هرچی گرون میشه اول جُکشو میسازیم بعد همه میخندیم. اینقدر بافرهنگ و با جنبه ایم ما، خدا خیرمون بده!

5. خداییش پشه ای که شیش طبقه میاد بالا حقشه که نیش بزنه.

6. گاج منتشر کرد:
اولی ها
دومی ها
سومی ها
چهارمی ها
پنجمی ها
راهنمایی ها
دبیرستانی ها‌
پیش دانشگاهی ها
چرا درس نمیخونید عوضی ها ؟؟؟

7. پدر زنم اس داده : هلو …
ساعت ۸ دم در حاضر باش میام دنبالت !
منم که فکر کردم اشتباهی اس داده و ازش گاف گرفتم ، جواب دادم :
باشه شفتالوی من …
مانتو خوشگلمو میپوشم میام ، عجیجم …
جواب داد : مرتیکه بی شعور ، هلو یعنی سلام !
آخه تو کی میخوای آدم شی ؟؟؟
سی سالت رد شده ، من چه گناهی کردم که تو دامادمی !!!

8. ﺧﺪﺍﺑﯿﺎﻣﺮﺯﻩ یه ﺯﻣﺎﻧﯽ ﻣﺎﻫﻢ ﮐﺘﺎﺏ ﻣﯿﺨﻮﻧﺪﯾﻢ، ﺍﻻﻥ ﮐﺘﺎﺏ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ …ﺣﺘﯽ ﭘﺴﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻻﯼ 3 ﺧﻂ ﺑﺎﺷﻪ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺨﻮﻧﯿﻢ!

9. همسایمون نذری آورده بود برامون اومدم تشکر کنم ..قاطی کردم گفتم : خدا رو شکر. بیچاره فکر کرد ما داشتیم از گشنگی می مردیم دو تا داد.

10. چند وقت پیش یه جمله از خودم نوشتم گذاشتم تو یه گروه چند وقت بعد: همون جمله برام اومد آخرش نوشته بود کوروش کبیر…!

11. مرد باس هرچند وقت یه بار یه سوسک با خودش بیاره خونه ول کنه تا زنش جیق بزنه بپره بغلش، اونم مثل یه قهرمان سوسکه رو بکشه تا جایگاهش تو رندگی همیشه مستحکم باقی بمونه.

12. اﮔﻪ من ﺩﮐﺘﺮ ﻧﺸﺪﻡ فقط ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﺭﺗﻔﺎﻉ ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ. ﺩﺭﺳﺘﻪ ﺭﺑﻄﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﻓﻌﻼ ﺍﯾﻦ ﺗﻨﻬﺎ ﺩﻟﯿﻠﻤﻪ!

13. "این مگه اصن توو جزوه بود” چیست؟
سوالی که پس از خواندن هر سوال امتحان در ذهن یک دانشجو تکرار میشود!

14. دقت کردین بعضی ها تیپشون یه جوریه آدم نمیدونه دارن مسخره بازی در میارن یا مد روزه!!

15. زنه میخواسته قهر بره خونه باباش، بعدش یادش افتاده خونه باباش وای فای نداره. هیچی دیگه شام قرمه سبزی پخته و الان کلی خوشبختن.

16. یه نصیحت هیچ وقت گوشی کسی رو واسش درست نکنید، تایه سال هرچی بشه میگه تو کردی!

17. دیشب داشتم با انجلینا جولی چت میکردم. باورم نمیشد خود خودش بود. عکساشم مال خودش بود، فقط نمیدونم شارژ ایرانسل میخواست واسه چی؟!

18. اینجوری که سایپا داره پراید میده بیرون
کم کم باید منتظر مدلهای جدید پراید به اسم:
انتگرال پراید دوگانه سوز
پراید سه معادله سه مجهول :))
پراید رسم نمودار
پراید ۱۸ چرخ
پراید شبه نیسان
پراید شاسی بلند
پراید جرثقیل
پراید اف ۱۶
پراید کوپتر
بوئینگ ۷۴۷ پراید :|
پراید بدون سرنشین :|
و بزودی منتظر پرتاب اولین پراید به فضا باشیم

19. ﻧﻪ ﺩﻣﺎﻏﻢ ﻋﻤﻠﯿﻪ
ﻧﻪ ﻟﺒﺎﻡ ﻭ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﻡ ﭘﺮﻭﺗﺰﻩ
ﻧﻪ ﻫﺮﺩﯾﻘﻪ ﻣﻮﻫﺎﻣﻮ ﯾﻪ ﺭﻧﮓ ﻣﯿﮑﻨﻢ
ﻧﻪ ﻣﺎﻧﯿﮑﻮﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻧﻪ ﻟﻨﺰ ﺭﻧﮕﯽ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ
ﺧﻼﺻﻪ ﺳﺎﺩﻩ ﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻡ
ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﭼﺮﺍ؟
.
.
.
ﭼﻮﻥ ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻡ
ﻣﯿﻔﻬﻤﯽ ﭘﻮﻭﻭﻭﻭﻝ ﻧﺪﺍﺍﺭﻡ
ﺍﻭﻝ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﻭﺱ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭﻟﯽ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻡ!

20. از مواد اولیه ای که تو برنامه ی آشپزی ماهواره واسه پخت غذاهاش میگه ما فقط آب و نمک و قابلمه شو تو خونه داریم.

21. وقتی یکی بهت میگه خدا بزرگه ینی هیچ راه حلی به ذهنش نمیرسه و دهنت سرویسه!

22. ﻫﺮﻛﺲ ﺑﻪ ﻃﺮﻳﻘﻲ ﺩﻝ ﻣﺎ میشکند.
.
.
.
.
.
.
.
ﺧﺪاﺭﻭﺷﻜﺮ
ﺗﻨﻮﻉ ﻫﺴﺖ، آﺩﻡ ﺣﻮﺻﻠﺶ ﺳﺮﻧﻤﻴﺮﻩ.

23. یکی از قشنگترین خاطره های کودکی وقتیه که وسط کلاس درس ناظم میومد میگفت : فلانی؟ بابات اومده دنبالت کتاباتو جمع کن بیا :))
انگار حبس ابدی عفو بهش خورده!!!

24. ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺑﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ: ﻣﺎ ﮐﻪ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯼ ﻣﺎﻩ ﻋﺴﻞ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﯾﻪ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﺑﺪﻩ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﮕﻮ: ﻣﺎ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ ﻓﻠﺞ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﻓﻘﻂ ﻣﺮﺩﻣﮏ ﭼﺸﻤﺶ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺩﺳﺘﺎﺵﺗﮑﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ، ﮐﻪ ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﯿﺶ ﻭﺭ ﻣﯿﺮﻩ!
.
.
.
ﻣﻨﻮ ﻣﯿﮕﻔﺖ

25. تفاوت قیافه بَعضی افراد با عکس پروفایلشون مث تفاوت بستنی عروسکی با عکسِ رو جلدشه!

26. اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده، بزن تو سرش بیارش اینور یه وقت یه گلابی، سیبی می خوره تو سرش چارتا فرمول جدید اضافه می کنه به فیزیک. همینطوریش افتادیم.

27. داداشم رفت کولر رو خاموش کرد بابام بهش گفت: خوشم اومد یواش یواش داری واسه خودت مرررردی میشی! دیگه وقتشه برات زن بگیرم. خدا رحم کنه دو تا شدن!

28. ﺳﻮﺧﺘﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺩﺍﻍ ﯾﮏ ﻋﺰﯾﺰ ﻧﯿﺴﺖ
ﺳﻮﺧﺘﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﯾﮏ ﺭﻓﯿﻖ ﻧﯿﺴﺖ
ﺳﻮﺧﺘﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﯾﮏ ﺷﮑﺴﺖ ﻋﺸﻘﯽ ﻧﯿﺴت....
.
.
.
.
.
.
.
ﺳﻮﺧﺘﻦ ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﺭﻧﮓ ﺁﺑﯽ، ﺷﯿﺮ ﺗﻮﺍﻟﺖ ﺍست!

29. ﺁﺩﻡ ﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﻟﺒﺮﯼ ﻧﻤﯿﮑﻨﻨﺪ،
ﺣﺮﻓﻬﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻧﻤﯿﺰﻧﻨﺪ،
ﭼﯿﺰ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﻤﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﮐﻪ ﺫﻭﻕ ﮐﻨﯽ
ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﮐﻨﻨﺪ
ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﻫﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﻤﯿﺸﻮﻧﺪ .......
.
.
.
. ﻳﻨﻲ ﻋﻴﻦ ﮔﺎﺍﻭ ﻣﻴﻤﻮﻧﻦ
ﮔﺎﻭﺍﺍﺍﺍ
ﻋﯿﻦ ﮔﺎﻭ ﻣﯿﺎﻥ، ﻋﯿﻦ ﮔﺎﻭﻡ ﻣﻴﺮﻥ
ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺍﻋﺼﺎﺑﻢ ﯾﻪ ﺩﻓﻪ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪ

30. شما توی یه مهمونی بشین بغل یه بچه، اگه این جمله رو نگفت بیا هر چی خواستی بگو!
.
.
.
.
.
.
«گوشیتو میدی بازی کنم؟»
پاسخ
سپاس شده توسط:
1. پارسال دو روز بعد اعلام نتایج کنکور از "قلم چی" به من زنگ زدن گفتن دو میلیون بهت میدیم برو بگو من "گزینه دو" ثبت نام کرده بودم!

2. طرف رفته برای پسرش زن بگیره به پدردختره گفت: پسرم
نه ﺍﻫﻞ ﺩﻭﺩه
ﻧﻪ ﻭﻟﮕﺮﺩه
ﻧﻪ ﺍﻫﻞ ﭘﺎﺭتیه
ﻧﻪ ﺍﻫﻞ ﺭﻓﯿﻖ ﺑﺎﺯﯾه
نه اهل اون کارا...
نه اهل اینکارا...
پدر دختره گفت زمونه عوض شده ما زن به آدم پخمه نمی دیم:)

3. اینایی که میگن لایک کن تا لایک شی!! همونایی هستن که تو بچگی موی همو میکشیدن بعد میگفتن ول کن تا ول کنم!

4. ایران کشوری است که اگر سوار خودروی وطنی باشی بمیری به ایران خودرو و سایپا فحش میدن، سوار پورشه باشی بمیری به آدم‌های توش!

5. کاﺭﺷﻨﺎﺱ ﺗﻮ ﺗﯽ ﻭﯼ ﻣﻴﮕﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺳﺖ ﭘﺪﺭﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺒﻮﺳﻴﺪ ﺑﺬﺍﺭﻳﺪ ﻋﺎﺩﺕ ﺷﻪ. نمیدونه ﺩﻭﺭﻭﺯ ﭘﺸﺖ ﻫﻢ ﺍﻳﻨﮑﺎﺭﻭ ﮐﻨﻰ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﺷﮏ ﻣﻰ ﮐﻨﻪ ﺟﻴﺒﺎﺗﻢ ﻣﻰ ﮔﺮﺩﻩ ﺑﺒﻴﻨﻪ ﭼﻰ ﺯﺩﻯ!

6. ایرانیه میره پاریس.میبینه یه مردی بزنش میگه اون خورشید و افتاب رو میبینی؟
زنه میگه اره
فرانسویه به زنش میگه تو واسم مثل اونا هستی
مرد ایرانی میاد ایران میگه بذار زنمو خوشحال کنم
بهش میگه تو اون خورشید و افتاب رو میبینی؟
زنه میگه پ ن پ مثل مادرت کورم :|

7. "حتمن حکمتی توش بوده!" چیست؟
.
جمله ایست که یک ایرانی بعد از گند زدن در کاری می گوید

8. دختره اسمش تو لاین فوفولی فوفو بود، اومدم بخونم کل صفحه گوشیم تفی شد. خاک تو سرت با اون اسمت!

9. شاید باورتون نشه به دختره میگم برو از بازار وایبر رو بگیر نصب کن. از میدون پانزده خرداد زنگ زده میگه من بازارم. کدوم مغازه برم؟

10. با پرایدم تو جاده موندم بی بنزین. یه 206 که رانندش دختر بود نگه داشت گفت چی شده بگو کمکت کنم. گفتم سوختم تمام شده میشه از ماشینت بنزین بکشم؟ گفت مگه بنزین 206 به پراید میخوره
هیچی دیگه ماشینم از شوک گیربکس آورد پایین. سر سیلندرشم سوخت. نور بالاشم یکسره شده.

11. ﻫﺮ ﻛﺎﺭﻯ ﻣﻰ ﻛﻨﻢ ﻛﻤﺒﻮﺩ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﺟﺒﺮﺍﻥ ﻧﻤﻴﺸﻪ. ﺑﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﺬﺍﺭﻡ ﺑﺮﻡ ﺗﻮ ﻛُﻤﺎ.

12. پیام بازرگانیای خارجیو ببینین خدایی...مثلا همین تبلیغ آیفون شیش یارو خودشو کشته با آیفون دومینو درست کرده در حد بنز!!!
بعد ما... بچین بچین بچین بچین نچین بچین چین چین نچین بچین ن ن نچین آها حالا بچین :|

13. ﮐﺎﺵ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ "ﻫﻤﺴﺮ" ﻫﻢ ﻣث ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺑﻮﺩ ..ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﺎﻣﺰﺩ ﺑﻪ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﻯ خانواده ﺗﺄﯾﯿﺪ ﺻﻼﺣﯿﺖ ﻣﯿﺸﺪﻥ، ﻣﯿﻮﻣﺪﻥ ﺍﺯ ﻫﻨﺮﻫﺎ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﻣﯿﮕﻔﺘﻦ، ﺑﻌﺪﺵ ﻣﻨﻢ ﺳﺮﻓﺮﺻﺖ ﺑﺎ ﺑﺼﯿﺮﺕ ﻭ ﺁﮔﺎﻫﯽ ﻫﻤﺴﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﻭ ﻫﺮ ﭼﻬﺎﺭ ﺳﺎﻝ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺣﻤﺎﺳﻪ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻣﯽ ﺁﻓﺮﯾﺪﻡ!

14. ﯾﺎﺭﻭ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺩﯾﮑﺘﻪ ﯾﻪ ﮐﻠﻤﻪ ﺭﻭ ﺑﻠﺪ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ. ﻏﺒﺮﺍﻕ ﯾﺎ ﻗﺒﺮﺍﻍ ﯾﺎ ﻏﺒﺮﺍﻍ ﯾﺎ ﻗﺒﺮﺍﻕ؟؟........
ﺑﻌﺪ ﻣﻠﺖ ﻫﻤﻪ ﻧﻮﺷﺘﻦ: ghebragh

15. بعضی مسائل فیزیک کوانتوم رو راحت تر میشه درک کرد تا کسانی که همچنان تو خونه با عینک آفتابی عکس میگیرن.

16. روز های هفته اینجوری میگذره:
ششششنننننننننننننببببببه
یییییکشششششششنننننبه
ددددوشششششششنننننننبه
سسسسسسه شششششنننننننننننبه
چچچچچاااااااااااااااارررررررششننننبه
پشمه جمه

17. ﺟﺎﯼ ﺧﺎﻟﯽ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻧﻪ ﭼﺎﯼ ﭘﺮ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻧﻪ قهوه …ﺍﯾﻦ ﺑﻘﺎﻟﯽ ﺳﺮ ﮐﻮﭼﻤﻮﻥ ﯾﻪ ﺟﻮﺭ ﭘﺎﺳﺘﯿﻞ ﺟﺪﯾﺪ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﻻﻣﺼﺐ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺷﻤﺰﺱ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻨﺎ ﺟﺎﺗﻮ ﭘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻦ!

18. جی ال ایکس گوشی ساخته که راحت از جیب در میاد! نمیدونه ما شلوار کردی داریم توش تبلت میذاریم …. :))

19. ﺭﻓﺘﻢ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺑﻘﻴﻪ ﭘﻮﻟﻤﻮ ﭼﺴﺐ ﺯﺧﻢ ﺩﺍد! ﻣﻨﻢ ﺑﺎ ﻣﺸﺖ ﺯﺩﻡ ﺗﻮ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺗﺎ ﺩﻳﮕﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻦ ﺍﺯﻳﻦ ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ ﻫﺎ ﻧﮑﻨﻪ! ﻫﻤﻪ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﺯﺧﻢ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﻳﮑﻲ ﻫﻢ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﻧﺪﺍﺭﻩ. ﺍﻻﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻴﺮﻡ ﺧﺮﻳﺪ ﺑﻘﻴﻪ ﭘﻮﻟﻤﻮ ﺑﻬﻢ ﻗﺮﺹ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﻣﻴﺪﻩ.

20. طرف پست گذاشته بود :
از آدمای شهر بیزااااااااااارمممم …
.
.
.
.
منم براش کامنت گذاشتم خب برگرد دهاتتون!
درست حدس زدید بازم بلاک شدم ولی ارزششو داشت =))
بنده خدا با محیط شهر آشنایی نداشت :))

21. ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻢ ﻫﻨﺪﯾﻪ
ﯾﺎﺭﻭ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﮐﺮﺩ، ﻫﯿﭽﯽ !
ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺯﺩ ﯾﻪ ﮔﺮﺩﺍﻧﻮ ﮐﺸﺖ ﺑﺎﺯﻡ ﻫﯿﭽﯽ !
ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﻓﯿﻠﻢ ﺳﻪ ﺗﺎ ﭘﺪﺭ ﻭ ﺷﯿﺶ ﺗﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ ﺍﯾﻨﻢ ﻫﯿﭽﯽ !
ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎ ﺳﺮ ﻗﻄﻊ ﺷﺪﻩ ﺗﻮ ﺩﺭﯾﺎ ﺷﻨﺎ ﮐﺮﺩﻧﺸﻮ ﮐﺠﺎﯼ ﺩﻟﻢ ﺑﺬﺍﺭﻡ

22. ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﯾﮑﯽ ﺭﻭ ﻗﺒﻮﻝ ﮐﺮﺩﻡ، ﭘﯿﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ : ﺍﺯ ﺑﺮﻗـﺮﺍﺭﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺷﻤـﺎ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟـﻢ، ﺍﻣﯿـﺪﻭﺍﺭﻡ ﻟﺤﻈﺎﺕ ﺧﻮﺷﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻨـــﺎﺭ ﻫـﻢ ﺳﭙﺮﯼ ﮐﻨﯿــﻢ. ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﻣﻬﻤﺎﻧﺪﺍﺭ ﻫﻮﺍﭘﯿﻤﺎﺳﺖ.

23. تمام آرزو هایم را بر روی کاغذی نوشتم و در آب انداختم، تا الان که اتفاق خاصی نیفتاده، خداکنه حداقل دست آشنا نیفته.

24. ﯾﻪ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﺘﻦ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﯿﻦ:
I have 18 years old
ﻧﺎﻣﻮﺳﺎ ﮐﯿﺎ اینجوری ﺧﻮﻧﺪﻥ
آﯼ ﻫَﻮ " ﻫﯿﺠﺪﻩ" ﯾِﺮﺯ ﺍُﻟﺪ...

25. يه بار اول ابتدايي بودم معلممون داشت ﯾﻪ ﻣﻮﺭﺩﯼ ﺭﻭ ﺗﻮﺿﯿﺢ مي داد ﺑﻌﺪ ﮔﻔﺖ ﮐﺴﯽ ﻣﯽﺗﻮﻧﻪ ﺑﮕﻪﭼﺮﺍ؟؟
ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ خانوم ﻣﺎ ﺑﮕﯿﻢ ؟
ﮔﻔﺖ ﺑﮕﻮ عزيزم
ﻣﻨﻢ ﮔﻔﺘﻢ ﭼﺮﺍ؟؟
بعدشم از کلاس بیرونم کرد:|

26. یه ضرب المثل چینى هست که میگه:
اگه ثروتمند نیستى تقصیر تو نیست، تقدیرت اینگونه بوده.
اما اگر پدر زنت ثروتمند نیست، خاک کل پکن تو اون سر بى عرضه ات !

27. اخبار داره نشون می ده که واسه یه میمون ۵۲ ساله تولد گرفتن.
من میگم میمون هم نشدیم واسمون تولد بگیرن
بابام میگه واسه هر میمونی که تولد نمی گیرن!

28. دختر می شناسم خواستگاربراش می یاد فیسبوک دی اکتیو می کنه
وقتی میره دوباره اکتیو می کنه.
یه چیزی شبیه توقف غنی سازی اورانیوم در برابر بازرسین آژانس!!!!

29. رفتم دکتر بهم گفت:اگه میخوای سالم باشی باید از قلیـ ـون دور بشی
امروز رفتم بازار یه شیلنگ 10 متری واسه قلیـ ـونم خریدم
به نظرتون کافیه یا باید بیشتر دور شم؟

30. چه برایمان آورده ای مارکو؟
.
.
.
.
.
.
.

از سرزمین پارس برایتان زهرمار آورده ام کصافطا
مگه من سر گنج نشستم که هر دفعه میرم هر قبرستونی واسه شما روانيا سوغاتی بیارم؟!!
(هیـــــس...هیچی نگید! مارکوپولو عصبانیه)
پاسخ
سپاس شده توسط:
1. من دیگه ماه عسل نگاه نمی کنم، صبر می کنم بعد افطار جوکاشو می خونم!

2. خدایی هر جور نگاه می کنم باورم نمی شه که گاو بتونه با علف همچین هیکلی به هم بزنه.

3. شما موفقیت تون رو مدیون کی هستید؟
- همش رو مدیون خانواده شوهرم هستم. تمام تلاشمو کردم تا چششون درآد.

4. و من با کارگر کارواش خداحافظی می کردم که طوفان شد.

5. فقط یه ایرانی می تونه اینو باور داشته باشه که می تونه با زدن فلاشر تو اتوبان دنده عقب بره!

6. پخش زنده یعنی فاصله این صحنه آهسته تا صحنه آهسته بعدی.

7. «جلال الدین محمد ابن سعید عبدالرزاق اصفهانی» خدابیامرز خیلی دوست داشت بقیه حروف الفبا رو توی اسمش جا بده ولی متاسفانه ثبت احوال مانع شد!

8. می دونید خر چرا کلوچه نمی خوره؟ چون انگشت نداره که دندوناشو تمیز کنه!

9. به دختره می گم چرا انقد خودتو می گیری؟ می گه من نگیرم تو میای منو بگیری؟ با آخرین قدرت زدم به چاک. الان نزدیکای دشت لوتم.

10. ینی عاشق اون لحظه ام که استادم در حین درس دادن یهو زل میزنه به چشمای من، و من در حالی که هیچی نفهمیدم سر مو به نشانه تایید تکون می دم.

11- هسته زردآلو از خودش خوشمزه تره، باید اسم این میوه رو می گذاشتن زرده ی هستآلو!

12. رفتم پمپ کولر بخرم گفت: چینی می خوای یا ایرانی؟ گفتم کدوم بهتره؟ گفت ایرانی. بعد دوتایی دست به سینه وایسادیم سرود ملی رو خوندیم.

13. دیشب قبل از خواب رفتم حسابم رو خالی کردم، 4 هزار تومن گذاشتم واسه شارژ گرفتن! نصف شب بانک ملی اس ام اس داد: هزار طلب ما!

14. میگن چگوارا یه برادر داشته به اسم چخوشمزه. تا اکتشافات بعدی خدانگهدار.

15. زن عاشق میگه: «اگه اتفاقی برات بیفته می میرم» ولی مردِ عاشق می گه: «بمیرم نمی گذارم برات اتفاقی بیفته»... به افتخار همه مردها و زن های عاشق که هر دو حرف مفت می زنند، عشقِ واقعی موقع تقسیم ته دیگ سیب زمینی مشخص میشه!

16. دخترهای قدیم کدبانو بودند، از پس کارهای خونه برمی اومدند، صداشونم درنمی اومد! دخترهای الان اگه درِ نوشابه رو هم باز کنند و دست شون یه ذره زخمی بشه، سریع توی فیس بوک می نویسند: «امروز مرگ رو با چشام دیدم!»

17. دقت کردین اینایی که تو مترو جاشون رو می دن به بقیه و بلند می شن اصرار دارن خیره شن به دوردست ها؟

18. کشتیِ گیرا جلویِ تماشاگرا اینجوری لباس می پوشن، خونه چه جوری می گردن ؟

19. یه بار مامانم بهم شک کرده بود فکر کرده بود سیـ ـگار می کشم. زنگ زده بود به داییم بیاد نصیحتم کنه. نزدیک ظهر بود داییم اومد ناهارشو خورد و خیلی ساده و خاکی اومد رو مبل پیشم نشست، یه سیب برداشت گفت: عزیزم این سیب رو می بینی؟ گفتم بله دایی
گفت: دیگه سیـ ـگار نکش!
تو عمرم اینطوری قانع نشده بودم.

20. قبل از مرگم باید یه سر برم خونه همسایه ببینم این همه سال با دریل رو دیوار چی کار می کرده.

21. آقا می خوای کسی از حالت بی خبر نباشه؟ دو هزار تومن ازش پول قرض بگیر.

22. چقدر خوبه وقتی داری جوجه کباب درست می کنی، خودش بچرخه بگه اینجام، اینجام، اینورمم نپخته.

23. تو ژاپن از هر چیزی برق تولید می کنن، تو ایران سوسیس و کالباس.

24. انقد بدم میاد از اینایی که از سادگی و صداقت بچگیامون سوءاستفاده می کردن و حرف می کشیدن ازمون. الان می فهمم چه مسائل فوق سری رو لو دادم!

25. کاش فصل هندونه زودتر تموم شه. تو خونه هر وقت می گم گشنمه می گن هندونه تو یخچال هست.

26. رفتم داروخونه شامپو بگیرم. یارو گفت دویستی داری؟ منم دست کردم تو جیبم یه چسب زخم درآوردم. دیگه وقت انتقامه.

27. می دونین بیشعور ترین آدما کیان؟ اونایی که تو عروسی بلندت میکنن برقص ی بعد خودشون میرن میشینن!

28. شمال واسه تهرانیا شده مثل مدرسان شریف !!!
عید بشه : بریم شمال
عروسی بشه : بریم شمال
عزا بشه: بریم شمال
آخر هفته بشه :بریم شمال
تعطیل رسمی بشه : بریم شمال
کی : شمال
چی: شمال
کجا: شمال

29.
دیشب دزد اومده بود خونمون داشت میگشت. بلند شدم گفتم دنبال چی میگردی؟ گفت پول. پا شدم دوتایی گشتیم
.

30. هوای اینجا انقد گرمه که به خانواده سپردم اگه من خوابم برد با کفگیر زیرو روم کنن یه وقت خدایی نکرده ته نگیرم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
1. بو کردن هندونه
پرت کردن و گرفتنش از رو هوا
وزن کردن با دست
شمردن خطهای هندونه
زدن روی هندونه و شنیدن صدای مورد نظر
نگاهِ عالمانه به اطرافیان در میوه فروشی ( که آره آقا من این کارم)
خریدن هندونه
آوردن به منزل
همه رو چنگال به دست جمع کردن
دست و سوت و جیغ و هورای حضار
پاره کردن هندونه
پذیرایی از اهل منزل با هندونه سفید و با طعم خـــــیار :|

2. داستان زندگیه من:
وقتی سرم خلوته کسی بهم اس نمیده!
حالا کافیه سرم شلوغ شه...
بازم کسی بهم اس نمیده

3. ﺷﻤﺎﺭﺵ ﭘﺴﺮﺍ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻭﺯﻧﻪ ﺯﺩﻥ:
ﯾﮏ
ﺩﻭ
ﺳﻊ
ﭼﺎﻉ
ﭘﻊ
ﺷﯿﻊ
ﻋﻔﺖ
ﻋﺸشت
ﻋﻮوووووﺡ
ﻋﺢ

4. شیر روزی 18 ساعت استراحت می کنه الاغ روزی 18 ساعت کار می کنه. اگه کار زیاد باعث موفقیت میشد الان سلطان جنگل الاغ بود نه شیر. اينو گفتم كه براي علاف بودنتون عذاب وجدان نداشته باشين. ادامه بدين حال ميده.

5. یکی از ویژگی های عجیب دخترا:
وقتی عصبانی میشه به مدت ۴ ساعت با سرعت نور حرف میزنه!
آخر سر پاشو میندازه رو اون یکی پاشو میگه:
دهنمو باز نکن
بزار ساکت بمونم بهتره

6. ﺗﻮ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﻣﻴﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺭﻓﻴﻘﻤﻮ ﺻﺪﺍ ﮐﻨﻢ
ﺩﺍﺩ ﺯﺩﻡ : الاااااغ …
۶ ،۷ ﻧﻔﺮ ﺑﺮﮔﺸﺘﻦ |:
این آمار واسه کشورمون فاجعس

7. خدارو شکر این بابانوئل مجبور نیست بیاد تو جوراب ما چیزی بزاره وگرنه هر سال میومد از بوی جوراب حالت تهوع میگرفت یه فحشی هم میداد میرفت.

8. یکی از بدی های عطر مشهدی اینه که برای از بین بردن بوش، باید اون قسمت از بدن رو قطع کنی.

9. هیچ وقت کار امروز رو به فردا ننداز... فردا یه عالمه کار داری، قشنگ بندازش واسه دو سه هفته دیگه که خیالــــــــــــــتم راحت باشه!

10. حسی که برای زنگ ورزش به خصوص تو دبستان داشتم حتی برم لالیگا ام به دست نمیاد! اصن شب قبلش خوابم نمیبرد!

11. "دهن منو وا نکن" چیست؟
تهدیدی تو خالی که معمولا با جمله "وا کن ببینم چه ....ی میخوای بخوری" خاتمه می یابد.

12. این که میوه های کشور های استوایی رو میارن یه کشور دیگه اصن خوب نیس! ما یه چی تو مایه های آناناس خریده بودیم مثل بُــــز نگاش می کردیم همینجوری .دفترچه راهنما هم نداشت.

13. رفتم یه سیمکارت همراه اول خریدم ایرانسل بهم اس داده :فکر نمیکردم بهم خیانت کنی! واست متأسفم! بای

14. داریم کم کم نزدیک میشیم به روزی که یه پسر از خودش عکس بزاره و زیرش بنویسه "اینم من بدون آرایش"

15. امروز داشتم فکر میکردم اگه ۳۰ سال دیگه به پسرم بگم برام یک سی دی آهنگ قدیمی بزن برام ساسی مانکن میزنه.

16. احساسی که راننده ها موقع سبز شدن چراغ قرمز دارند، فضانوردان موقع پرتاب موشک ندارند!

17. همسرم اومده میگه عزیزم تو چرا پست نمیزاری تو لاین؟؟؟
اصن بلدی؟؟؟
گفتم: نه عزیزم اصلا لاین فعالیت ندارم
میگه آفرین به زندگیمون برس
نمیدونه بلاکه :D

18. ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﺍ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﯾﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﻣﯿﺘﺎﺑﻪ ﮐﻪ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺑﻬﺶ ﻓﻮﺵ ﺩﺍﺩﯾﻢ!

19. آدم تو زندگیش همه چی رو راحت از دست میده جز اضافه وزنش...

20. کم کم رسیدیم به مرحله ای که گوجه فرنگی رو هم باید به شرط چاقو خرید. والا ازبس ظاهرشون قرمزه داخلش سفید کلمی.

21. تو خیابون با تلفن حرف میـزدم
یه آقاهه از بغلم داشت رد میشد...
با تلفن گفتم من اونو زنده میخوام
صبر کن یکی حرفامونو شنید...
تک تیر انداز، مرد قرمز پوشو بزن!
یارو از ترس مث پلنگ زیگ زاگ می دویید تیر بهش نخوره

22. انقدری که بابام آهنگِ بی کلام گوش میده توی خونه؛ همش حس میکنم توی آسانسورم.

23. یارو داداشش فوت میکنه نمیدونه چطوری به زن داداشش خبر بده،
میره بهش میگه داداشم رفته زن گرفته!
زن داداشه قاطی میکنه میگه ای خدا، الهی جز جگیر بزنه، الهی تیکه تیکه شه، الهی جنازشو بیارن خونه!!
یارو میگه : بچه ها حله سریع جنازه رو بیارید!

24. یه روز یه نفر میره پرنده فروشی میگه: این طوطی چنده؟
فروشنده: میگه ۲ میلیون!
طرف میگه: مگه چی بلده؟؟؟؟
فروشنده:دیوان حافظ !
طرف میبینه یه طوطی دیگه هست میگه: این چنده؟
فروشنده: ۳ میلیون
طرف میگه: چه خبره باباااا ؟؟؟؟
فروشنده:این مثنوی معنوی بلده با دیوان حافظ
طرف میبینه اون بالا یه طوطی لاغر مردنی پرش ریخته داره می میره.
میگه: اون چند؟ فروشنده میگه: ۵ میلیون !!!!
طرف میگه: مرتیکه چه خبره این چیا بلده؟؟!!!
فروشنده: نمیدونم والا فقط میدونم این ۲ تا بهش میگن استاد!

25. ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮﻡ ﺑﻪ ﺩﺭﺟﻪﺍﯼ ﺍﺯ ﮐُﻨﺪﯼ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺍﺑﻞ ﮐﻠﯿﮏ ﻣﯽﮐﻨﻢ ﺭﻭ ﻣﺎﯼ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺑﻌﺪ 5 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﭘﯿﻐﺎﻡ ﻣﯿﺪﻩ : ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﺠﺎ رو ﮐﻠﯿﮏ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯼ !؟

26. عشق های امروزی شدن مثل شرکت های هرمی مثلا:من یه مخاطب خاص دارم؛ مخاطب خاص منم شیش تا مخاطب خاص داره!!

27. یکی از قابلیت هایی که ما داریم ولی آمریکایی ها و انگلیسی ها ندارن اینه که اگه بهشون به فارسی فحش بدیم نمی فهمن ولی اونا هرچی بگن ما بدترشو بلدیم!

28. مردم ایران طی بیانیه ای از دولت آمریکا خواستند پول های بلوکه شده ایران رو همونجا نگه داره. جاش امن تره.

29. یه سوال برام پیش اومده؛ اینایی که میرن روی ریل قطار دراز میکشن و با پرستیژ خاصی عکسِ احساسی میگیرن، هیچ خبر دارن توالت قطار یکسره است؟؟؟

30. یکی از خوبیای ماه رمضون اینه که نون از نونوایی سالم میرسه خونه!
پاسخ
سپاس شده توسط:
1. هتل محل مذاكرات 5+1 اعلام كرده كه ما يكشنبه تو هتل عقد و عروسي داريم و نميتونيم مذاكرات رو تمديد كنيم، زودتر تخلیه کنید.

2. یه مطلب خوندم راجع به روشهای صحیح مسواک زدن. کلی توضیح داده بود بعد نوشته بود مسواک رو با "زاویه 45 درجه " روی دندونها بکشید. من الان نقاله تو دهنمه ولی مسواکو نمیتونم حرکت بدم کمک کنید.

3. داشتم تو تاریکی سیـ ـگار می‌کشیدم، دیدم یه جن داره نگام میکنه!
گفتم: " بسم الله الرحمن الرحیم "
نرفت!
گفتم شاید باید با صوت بخونم، زدم رو عبدالباسط:
" بیسمی الله و الرحماااااانو الرحییییییییییم "
یهو جن گفت: سوره بقره هم بخونی نمیرم پدرسگ......
من باباتم!

4. یه پسره برا نامزدش اتو مو میگیره. بهش میگه حدس بزن برات چی گرفتم؟؟!
دختره میگه یه راهنمایی بکن!؟
پسره میگه یه وسیله آرایشی برقیه!
دختره میگه برق لبه!!!!
میگن پسره رفته تو غار سرپرستی سه تا بچه خفاشو به عهده گرفته...

5. تو کافی شاپ نشسته بودم یه دختره اومد گفت:
ببخشید شما تنهایید؟؟
یه پوزخند زدمو یه کام محکم از سیـ ـگار گرفتم با صدای خسته گفتم:
خیلی وقته
گفت پس من این صندلی رو ببرم اونور صندلی کم داریم....
.
نابود شدم...میفهمی؟ نابود

6. به یارو میگن امتحان رانندگی قبول شدی؟
میگه معلوم نیست ماشینو زدم تو دیوار، سروان رفته تو کما. منتظرم برگرده ببینم چی میشه!

7. آيا از تنهايي خود رنج ميبريد؟
.
.
.
ازدواج كنيد
آنگاه از تنهايي خود لذت مي بريد

8. امروز رفتم شلوار بخرم رنج قیمت رو 160~250 هزار تومن بوده . مثل اینکه کم کم باید بفکر برگ موز و انجیرو اینجور چیزا باشم.

9. ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻋﮑﺲ ﺷﮑﯿﺮﺍ ﺭﻭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺗﻮ ﭘﺮﻭﻓﺎﯾﻠﺶ
ﺑﻌﺪ ﯾﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﺯﯾﺮﺵ ﻧﻮﺷﺘﻪ: ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﻋﮑﺲ ﺧﯿﻠﯽ ﻧﺎﺯ ﺍﻓﺘﺎﺩﯼ .
ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻧﻨﻮﺷﺘﻪ: ﻣﻤﻨﻮﻥ، ﭼﺸﺎﺕ ﻗﺸﻨﮓ ﻣﻰ ﺑﻴﻨﻪ.
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ؛ ﮐﺮﺍﯾﻪ ﻣﻦ ﻭ ﺭﺿﺎ ﺻﺎﺩﻗﯽ ﺭﻭ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﻦ، ﭘﯿﺎﺩﻩ ﻣﯽ ﺷﯿﻢ

10. اگه کسی داشت ازتون تعریف می کرد بعد یهو وسطش گفت «اما» همون موقع یکی بزنین تو دهنش. هم واسه خودش خوبه هم واسه خودتون!!

11. دقت کردین روزایی که بابای آدم خونه ست حتی اگه وسط هفته باشه آدم فکر میکنه جمعه ست.

12. نمیدونم چرا مزاحم هرکی که میشی میگه من تو مخابرات آشنا دارم! نمیدونم یکی تو مخابرات هست که با همه دخترا آشناست!

13. زندگی به من آموخت که: تنها چیزی که با گذشت زمان درست می شه سیرترشیه! بقیه چیزا همون وقت با پول درست می شه.

14. همه چی داشت خوب پیش میرفت، همو میخواستیم، داشتیم عاشق هم میشدیم، با هم راحت بودیم... تا اینکه . . .
عکس یهویی‌شو گذاشت!
خدا بهم رحم کردااا

15. کارنامه در زمان ما: بیست، دوازده، ده، مردود
کارنامه در حال حاضر: عالی، خیلی خوب، خوب، متوسط
کارنامه سالهای آینده : مرسی ناناز، جیگرتو، عزیزم داشتی پی پی میکردیاا!

16. لقمان را گفتن ادب از که آموختی ؟
اونقد خودش رو زد، اونقد خودش رو زد که نگو….
گفت غلط بکنم دفعه ای دیگه به شما چیزی یاد بدم

17. اگه میشد دانشمندا یه وسیله اختراع میکردند که از خروپوف برق تولید کنه الان بابام یه نیروگاه هسته ای محسوب می شد!

18. تو این فیلم خارجیا که نشون میده مادر و پدره دعواشون میشه یه دفعه بچه میگه : مامان بابا بس کنید من خستم … انقدر دعوا نکنید!!! بعد پدر و مادره شرمنده میشن و دیگه دعوا نمیکنن … خواستم بگم اینا همش دروغه من اینکارو کردم اون وسط یه کتکی از هردوشون خوردم که تا یه هفته به دیوار سلام میدادم!

19. لاک زدن دخترا:
دست چپ ؛ اثر استاد فرشچیان
دست راست ؛ سارا ۵ ساله از تهران

20. من هنوزم در عجبم که قارچ خور چطوری با سرش آجرو می شکوند ولی وقتی به لاک پشت می خورد می مرد؟!؟

21. دیشب مهمون داشتیم به یکی تعارف کردیم گفتیم شما حق پدری به گردن ما دارید.عاقا کلید کرده بود میگفت هوا خنک شده اجازه بدید کولرو خاموش کنم!

22. ﻣﺎﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺩﻡ ﺻﺒﺢ ﺑﯿﺪﺍﺭﯾﻢ ﺗﺎ ﻟﻨﮓ ﻇﻬﺮ ﺧﻮﺍﺑﯿﻢ
ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺯ ﺑﯿﮑﺎﺭﯼ
ﻭ ﺑﯽ ﺧﻮﺍﺑﯿﻤﻮﻥ ﻧﯿﺴﺖ…
ﻣﺎ ﺫﺍﺗﻦ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ..ﺑﺪﻧﻤﻮﻥ ﺑﻪ ﻭﻗﺖ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ ﺗﻨﻈﯿﻤﻪ
ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﯿﻢ ﻃﺒﯿﻌﺘﻤﻮﻧﻪ ﺩﯾﮕﻪ

23. ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻼﻕ ﺷﺪﻧﺎ
ﻃﺮﻑ ﺗﻮ تلگرام ﺍﺳﻤﺸﻮ گذاشته: ﻧﺮﺳﯿﺪﻩ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ
ﮔﻔﺘﻢ ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ ؟؟
ﮔﻔﺖ : ﺧﯿﻠﯽ ﮔﯿﺠﯽ ﯾﻌﻨﯽ ﺳﺎﺣﻞ ﺩﯾﮕﻪ!

22. آیا میدانستید: در بیمارستان های ایران مریض را بیدار میکنند تا قرص خوابشو بخوره؟؟

23. رفتم از این چشم بندایی که خارجیا موقع خواب میزنن خریدم که مثلا با آرامش بخوابم، هروقت میزنم همش استرس دارم یکی بیاد با لگد بخوابونه تو شکمم!

24. به نظرم می تونن جنس دیوارای حموم رو از لیف درست کنن که آدم راحت مثه خرس کمرشو بکشه به دیوار دیگه این همه مشقت برای لیف کشیدن کمر نکشه!

25. به دوستم ميگم دوست داري دانشگاه کجاقبول بشي؟
ميگه: يا امير شريف يا صنعتي کبير
خدا بیامرز این اواخر زیاد درس میخوند.

26. تو جیب جا میشه؟ نه
زنده است ؟ نه
میشه دزدیدش؟ آره
آها فهمیدم دکل نفتِ

27. دیروز یه کارت شارژ پیدا کردم رو زمین 1% احتمال دادم خراشیده نباشه. چند بار چشمامو باز و بسته کردم دیدم خراشیده نشده :))
هیچی دیگه انقدر از حولم با ناخن تراشیدم همه عددا رفت :|
کم مونده بود رگمو بزنم :|

28. امروز فهمیدم منم آدم شاخصیم تو این مملکت
بانک ملی 5000 تومان از حساب همه برداشت کرده ولی حساب من 2000 تومان بیشتر نداشتم و 3000 تومان بدهکارم
الان اسم من در کنار اسم سران بدهکاران بانکی می درخشد.
حالا شاید رفتیم کانادا دیگه ما رو حلال کنید

29. بشر هر چی میکشه از کنجکاویه بیش از حده، وگرنه خدایی مساحت زیر منحنی به چه دردت میخورد؟ همون مساحت مستطیل بس بود دیگه!
پاسخ
سپاس شده توسط: