امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلي داغ با خانوم معلم ...روز شنبه مورخ 1394/10/12
xcvl

عه نمیدونستم واقعا معلمی

خاونوم اجازه شوما بارون دوست دارید؟
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۲:۲۶ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: سلام خانوم معلم،تا حالا ناامید شدید؟!تا آنجا که فکر کنید به پوچی رسیدید؟!
سلام عزیزم .
اره نا امید شدم ، اونم از خودم نه از خدا .
و خدارو شکر هیچوقت به پوچی نرسیدم حتی در سختترین شرایط زندگیم .
ممنونم دختر گلم .
mara
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۲:۲۸ ب.ظ)محبوب نوشته: سلام خانم معلم.شما از اون معلم مهربونا هستین یا معلم جدی؟

به پسرا درس میدین یا دخترا یا هردو؟

اگه جسارت نیست بگین چند سالتونه؟xcvb

علیک سلام محبوب جان .

خب من معمولا مهربون هستم ولی موقع تدریس جدی ام و با کسی شوخی هم ندارم وقتی که پای درس درمیونه .
Shy

نه ، تا به حال فقط به دخترا درس دادم .
xcvl

سوال آخر : ………………
xcvb

خیلی ممنونم محبوب جان .
mara
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۲:۳۰ ب.ظ)*hasti* نوشته: سلام خانم معلمxcvk

علیک سلام هستی جان .
تا به حال سر بچه اي داد زديد يا اينكه زديدش؟xcvb

اگه کسی بخواد نظم کلاس رو موقع تدریس بهم بزنه شاید داد بزنم اما نه اونقدر که طرف رو ناراحت کنم و خدای نکرده حرمتش رو زیر پا بذارم ، اصلا من صدام ژنتیکی به حدی رساست که تا صدام بلند بشه همه شون سریع ساکت میشن .

Shy

شوخی شوخی چرا زدم که اونا خوششونم میاد و کلی کیف هم می کنن . اما جدی هرگز یه همچین اتفاقی خدای نکرده نیوفتاده .
xcvk
ممنونم هستی عزیز .
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۲:۵۳ ب.ظ)€ستايش€ نوشته: سلام خانوم معلم،
علیک سلام ستایش عزیز
Shy
شما واقعا كه انقد به نظر ميرسه صبور واروم ومهربون هستيد؟
خب اره همینجورم که فکر می کنین اما بعضی وقتا یه کم شیطونی لازمه برای رفع خستگی ...
Tongue
يا برعكس واز اون معلم تيزاييدكه درگذشته خودشون حسابي شربودن يانه اون موقع هم اروم بوديد؟xcvb
خداییش خیلی اروم بودم و هیچوقت معلم هام رو اذیت نکردم ، شما فکر کن یه بچه مثبت واقعی . طوری که الان حسرت میخورم که چرا اصلا بچگی نکردم . اینا واقعا حرفهای دلمه . ولی الان برعکس اون وقتا کودک درونم خیلی فعاله و حسابی سربه سر شاگردام میذارم!!!!!!
xcvl
ممنونم ستایش عزیز .
mara
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۶:۱۵ ب.ظ)barooni نوشته: xcvl

عه نمیدونستم واقعا معلمی
سلام بارون خانم / آره معلمم .
خب بارون رو خیلی دوست دارم چون رحمت الهیه ، اما زیر بارون رفتن رو نه . چون خیلی زود سرما میخورم!!!
Shy
ممنونم بارون عزیز .
mara
خب ببخشید که دارم اول سوالای آسون رو جواب میدم چون میخوام اعتماد به نفسم بره بالا و برای سوالای مشکل شما بتونم پاسخ شایسته و درست پیدا کنم .
xcvl
mara
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
خانم من بازم سوال يادم اومد،شما چجوري انقد باايمانيد واصلا از خدا نااميد نميشيد؟
ببخشيدا ميشه بگيد چجور شيطنتي مثلا؟
باشاگرد خيلي شيطونا چطوررفتار ميكنيد؟
چي شد تصميم گرفتيد معلم باشيد؟
شاگردايي كه زياد سوال ميپرسن وچه ميكنيد؟
تو تقلب گرفتن تيزيد عايا؟
تقلب بگيريد باشاگرد چكار ميكنيد؟
معلم چه پايه اي هستيد؟
چه درسي؟
خودتون به بچه هاتون توي درس كمك ميكنيد يا كس ديگه يا اصن خودشون بايد بخونن؟
به قول ماها معلم پايه اي هستيد يانه؟اگر بله درچه مواردي؟
شاگردها ميان مثلا باشما دردودل كنن وكمك بگيرن تو تصميماتشون؟
ديگه فعلا سوالي ندارم البته تضمين نميكنم بازم نداشته باشمxcvbxcvbxcvb
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۷:۱۳ ب.ظ)خانوم معلم نوشته:

عه نمیدونستم واقعا معلمی
خب بارون رو خیلی دوست دارم چون رحمت الهیه ، اما زیر بارون رفتن رو نه . چون خیلی زود سرما میخورم!!!
Shy
ممنونم بارون عزیز .
mara
خب ببخشید که دارم اول سوالای آسون رو جواب میدم چون میخوام اعتماد به نفسم بره بالا و برای سوالای مشکل شما بتونم پاسخ شایسته و درست پیدا کنم .
xcvl
mara

اجازه خانوم کار من از زیر بارون قدم زدن گذشته من توی بارون با تابم بازی میکنم

میگم خانوممعلم شما دریا رو هم دوست دارید؟

محل زندگیتون کجاست؟

چی درس میدین؟
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۷:۲۳ ب.ظ)€ستايش€ نوشته: خانم من بازم سوال يادم اومد،شما چجوري انقد باايمانيد واصلا از خدا نااميد نميشيد؟
ابتدا بگم که من اصلا خودمو یه آدم با ایمان نمیدونم و باید خیلی روی خودم کار کنم تا یه انسان با ایمان بشم .
اما پاسخ سوالت : شاید ، دارم میگم شاید به این دلیله که خدا تنها کسی بوده که بی دریغ و منت بهم کمک کرده و اینکه
بابای مرحومم منبع الهامم بوده و همیشه میگفت : من هرجور که خدارو امتحان کردم جز صداقت و وفاداری چیزی ندیدم . وقتی با خودت و خدات رو راست باشی هیچجا و هیچوقت خدا دستت رو ول نمیکنه حتی تو لبه ی پرتگاه!!!

ببخشيدا ميشه بگيد چجور شيطنتي مثلا؟
از اون شیطونیایی که بچه هام میکنن!!
Tongue
باشاگرد خيلي شيطونا چطوررفتار ميكنيد؟
مهربون و صبور و با احترام و اگه زیاده روی کنن حالشون رو حسابی میگیرم حالا به روشی که روش تاثیر بد نذاره و باهام خدای نکرده بد نشه و اینطور وقتها معمولا برعکسه و دوستی مون قویتر هم میشه .
چي شد تصميم گرفتيد معلم باشيد؟
خداییش اتفاقی شد . یعنی از دوستم شنیدم که آموزش و پرورش دبیر میخواد منهم تو آزمونش شرکت کردم و طی مراحلی که هفت خوان بود شدم دبیر ریاضی که الان در خدمتتون هستم .
شاگردايي كه زياد سوال ميپرسن وچه ميكنيد؟
همه رو جواب میدم . چه در کلاس و چه در زنگ تفریح ویا چه تو تلگرام و تلفن و....
تو تقلب گرفتن تيزيد عايا؟
نه زیاد . کمی تا حدودی . xcvb
تقلب بگيريد باشاگرد چكار ميكنيد؟
هیچ چی فقط ورقه اش رو ازش میگیرم و اگه درس خودم باشه نمره اش صفر محسوب میشه .
معلم چه پايه اي هستيد؟
تکراریه . قبلا بهش پاسخ دادم .
چه درسي؟
بازم تکراریه . بهش قبلا پاسخ دادم
خودتون به بچه هاتون توي درس كمك ميكنيد يا كس ديگه يا اصن خودشون بايد بخونن؟
کمک که میکنم در حد رفع اشکال .البته خودش باید بخونه و وقتی مدرسه تقویتی ریاضی میذاره تو کلاس معلمش معمولا ثبت نامش میکنم چون خودش اینجوری دوست داره و به عبارتی تو کار معلمش اصلا دخالت نمیکنم .
به قول ماها معلم پايه اي هستيد يانه؟اگر بله درچه مواردي؟
اره هستم . تو مچ انداختن ، والیبال ، وسطی .
شاگردها ميان مثلا باشما دردودل كنن وكمك بگيرن تو تصميماتشون؟
خب وقت نمیکنم . اما چرا پیش اومده برام . من هرجور که بتونم و درحد توانم بوده به شاگردام کمک کردم . حتی به بچه های گل انجمن .
البته همیشه سعی کردم محرم اسرار دیگران باشم . حتی سعی کردم بدون هیچ اظهار نظری به حرفاشون گوش کنم تا دلشون رو سبک کنن تا حرفاشون رو پیش کسی نگن تا اونارو اشتباهی راهنمایی کنه . یا خودم کمکش میکنم ویا از یه مشاور خوب کمک میگیرم یا اونو به یه مشاور معرفی می کنم . اگه چیزی رو نمیدونم بهش میگم و هیچوقت به راه غلط راهنماییش نمیکنم .

ديگه فعلا سوالي ندارم البته تضمين نميكنم بازم نداشته باشمxcvbxcvbxcvb

باشه هر وقت بازم سوالی برات پیش اومد ازم بپرس عزیزم .
xcvkmara
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۷:۵۷ ب.ظ)barooni نوشته:
(۱۲-۱۰-۹۴، ۰۷:۱۳ ب.ظ)خانوم معلم نوشته:

عه نمیدونستم واقعا معلمی
Shy
ممنونم بارون عزیز .
mara
xcvl
mara

اجازه خانوم کار من از زیر بارون قدم زدن گذشته من توی بارون با تابم بازی میکنم
کار خیلی خوبی میکنی اما باید مواظب باشی که سرما نخوری .
Tongue

میگم خانوممعلم شما دریا رو هم دوست دارید؟
آره خیلی دوست دارم .
محل زندگیتون کجاست؟
شرق گیلان .xcvb
چی درس میدین؟
گفتم که ریاضی .
بازم ممنونم بارون عزیز . maraxcvk
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط: