امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلي داغ با خانوم ‌minaa ...روز شنبه مورخ 1397/12/18
‌قوانين صندلي داغ :

1- از پرسيدن سوالهاي توهين آميز و ناراحت كننده خود داري كنيد .

2- شخصي كه روي صندلي داغ ميشينه ميتونه براي خودش عكس يادگاري بذاره .

3- شخصي كه روي صندلي داغ ميشينه براي پاسخ به سوالات ، اون پست رو نقل قول كنه وبا رنگ متفاوت ازسوال جواب بده .

4- هیچ اجباری برای پاسخ به سوالات شخصی نیست و به سوالاتي كه جواب نميديد جلوش تيره بذاريد.

5- قبل از ايجاد سوال ،‌سوالهاي قبلي رو بخونيد كه تكراري نباشه .
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
بیاین سوالای داغ بپرسین
آخر سالی یه حالی بهش بدیم bcmcbcmc ‌  ‌
مینا تو جواب دادن خیلی حرفه ایم هست twol
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
به به میبینم که توام میخوای بسوزی asna
ولی من از اون جایی که دوست دارم سوال نمیپرسم asna
عشق آن است،که یوسف بخورد شلاقی،
       درد تا مغزه سرُ جانِ زلیخا برود!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۸-۱۲-۹۷، ۰۴:۰۵ ب.ظ)♥هستی♥ نوشته: به به میبینم که توام میخوای بسوزی asna
ولی من از اون جایی که دوست دارم سوال نمیپرسم asna

‌ای نامرد.این همه صندلیتو داغ کردم من
دلت میا    د؟؟! azxcUndecided
چگونه خضر نشد خسته از گذشتن عمر؟!
که عمر بگذرد اما... به دلبخواه تو نه...
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط:
عاشقتونم اصن
هیچ کس هیچ سوالی نداره؟
zaps
من برم ی قهوه تلخ بخورم  Undecided

واقعا هیچ سوالی ندارین؟؟؟مگه میشه ؟مگه داریم؟!پس چرا من از همه ی عالمه سوال دارم؟!
ایا من دختر فضولی هستم؟ dfghxcvk
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط:
میام ازت میپرسم غمت نباشه بزار Tongue
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام مینا گلی ناناز
جواب بده تند و سریع ieir
1- کدوم خیابون مشهد زندگی می کنی Tongue
2-ناهار و شام با چی می خوری
3- تعداد اعضای خونواده با اسم و رسم و تحصیلات
4-جند وقت چند وقت می ری حرم اقا امام رضا(ع) ؟
5- بهترین غذایی که بلدی درست کنی؟
6- رفیقات تو انجمن
7- رفیقات تو مدرسه
8- درس مورد علاقه ات
9- دبیر مورد علاقه ات
10-غذای مورد علاقه ات
11-خواننده محبوب
12- هنرپیشه محبوب ایرانی
13- هنرپیشه محبوب خارجی
14-نویسنده مورد علاقه
15- کتاب مورد علاقه
16- یه جمله ی عاطفی به من Tongue
17-صورتتو شرح بده
فعلا تا بعد xcvk
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام مینا جون 
 فعلا یه بیوگرافی بده و خودتو معرفی کن 
تا سری بعد با مجموعه سوالاتم بیام سراغت vtbcmp
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰-۱۲-۹۷، ۰۱:۴۲ ب.ظ)دخترعلی نوشته: سلام مینا گلی ناناز  سلام به خانم دختر علی گل
جواب بده تند و سریع ieir ‌[font]رو چشمم[/font]
1- کدوم خیابون مشهد زندگی می کنی Tongue ‌[font]قاسم اباد-دکتر حسابی جنوبی [/font]
2-ناهار و شام با چی می خوری با عشقام(ماست و پیاز)
3- تعداد اعضای خونواده با اسم و رسم و تحصیلاتخانواده من 4 عضو دارد.مادر و پدرم دیپلم و برادرم فوق دیپلم.مامانم 45 ساله و بابام 52 ساله.برادرم 25 ساله.رسم خاصی هم نداریم
Tongue
4-جند وقت چند وقت می ری حرم اقا امام رضا(ع) ؟معمولا جمعه های هر هفته میرم.هر دفعه هم ی عالمه چیزی میخوام از امام رضا.اصن هر وقت میرم میگم شرمنده من بازم درخواست دارم. asnamara
5- بهترین غذایی که بلدی درست کنی؟شاید باورتون نشه اما کوفته تبریزی Tongue
6- رفیقات تو انجمن المیرا ( دختر شب) - هستی - صدف - خودتون - نیایش -و نگار.البته بقیه هم هستند اما خوب با اینا صمیمی تر هستم  mara
7- رفیقات تو مدرسه نگار-کیمیا-حانیه-آی نور-محدثه
8- درس مورد علاقه ات ریاضی و علوم
9- دبیر مورد علاقه ات خانم خسروی ( دبیر ریاضی) و خانم صداقتی(دبیر عربی)
10-غذای مورد علاقه اتخوراک لوبیا یعنی عاشقشم هاااا.اصن اگه روز و شب بهم لوبیا بدین بازم میخورم .عمرا اگه دلمو بزنه.
11-خواننده محبوبشادمهر-محسن یگانه-داریوش-ابی-ستار-بنیامین
12- هنرپیشه محبوب ایرانیشهاب حسینی
13- هنرپیشه محبوب خارجی اسمای بازیگرای محبوبم یادم نمیمونه به چهره میشناسمشون.یکیشون تو فیلم سینم ایی محافظ یک ادم کش هستش.نقش اصلی فیلمو داشت .اونو دوست دارم(امیدوارم بفهمید کیو میگم) دیکاپریو رو هم دوست دارم.

14-نویسنده مورد علاقهمرتضی مودب پور
15- کتاب مورد علاقهشازده کوچولو-پنجره چوبی-اسطوره-بامداد خمار(چی همه بودنا)
16- یه جمله ی عاطفی به من Tongue ‌[font]خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمتون و باهاتون نشست و برخاست داشته باشم[/font]
maraTongue
17-صورتتو شرح بده[font]موهام سیاه و مجعد هستش.پیـ ـشونی متوسط.ابروهام هم مشکی هست(ابرو هام پهنه و باریک نیست.(خدارو شکر))چشمام قهوه ای سوخته سوخته سوخته است اما از دور مشکی دیده میشه،کلا از فاصله 20 سانتیم به اونور مشکی دیده میشه.بینی کوچولو متوسط که عاشق نیم رخشم.(اخه برامدگی و ... نداره شکر خدا)لبام نه کوچولوئه و نه قلوه ای ،اونم متوسطه.خدارو شکر گونه هامم برجسته است.خدارو شکر رو هم رفته زشت نیستم.خداروشکر کلا شکر[/font]mara
فعلا تا بعد xcvkمرسی که اومدید.بازم تشریف بیارید.من عاشق جواب دادن به سوالم .بدرود.
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰-۱۲-۹۷، ۰۲:۳۳ ب.ظ)ملکه برفی نوشته: سلام مینا جون سلام 
 فعلا یه بیوگرافی بده و خودتو معرفی کن چشم
تا سری بعد با مجموعه سوالاتم بیام سراغت vtbcmp
تشریف بیارین خوشحال میشم

بنده مینا مفردیان هستم.2 اذر سال 82 به دنیا اومدم. شبی که بدنیا اومدم تا فرداش خوابیدم،بدون اینکه شیر بخورم.(از همون اول عاشق خواب بودم) اسم مامانم ثریا و بابام جواد هست .اسم داداشم هم مهران.سنشونم که قبلا گفتم.مهد کودک که بودم به جای ساعت 7 همیشه ساعت 9 میرفتم.(کلا میخوابیدم دیگه)خاله مون هم واسه اینکه من ادم شم سر ساعت بیام همش میگفت با پسرا بشینم.خدا بهم صبر ایوب داد و من اون دوران رو گذروندم.
کلاس اول که رفتم با دختری به اسم دنیا دوست شدم.تا سال سوم با دنیا بودم تا اینکه از اون مدرسه رفت و من با مهشاد دوست شدم.سال ششم مهشاد رفت با دختر دیگه ای دوست شد و دوستیمون بهم خورد.سال هفتم با نگار اشنا شدم.اما اون بیشتر با میز جلوییمون دوست بود و من تقریبا سال هفتم بدون دوست بودم.سال هشتم با محدثه و ای نور دوست شدم و دوستیم با نگار محکم شد.امسال هم که با کیمیا و حانیه اشنا شدم.تابستون با نگار کلاس نقاشی رفتم و خانواده هامون با هم اشنا شدن.راستی از 3 سالگیم با ی حانیه دیگه که تو ساختمون ما بود دوست بودم و تا الان هنوز با هم دوستیم. حانیه 14 سالش هست
.
عاشق شعر و کتاب هستم.تنها تفریحم نقاشی هست و تنها روزایی که میرم بیرون جمعه هاست که اونم همش تو ماشین هستیم.زیاد اهل جمع و جاهای شلوغ نیستم و تنهایی رو دوست دارم.دختر احساساتی هستم و عاشق برادرم.(گفتم اینم بگم) تقریبا هر شب خواب میبینم و خیلی هم دوستشون دارم.با خواب دیدن و چیزای عجیب و غریب توی عالم خواب ،ارامش میگیرم.خیلی هم تخیلاتی هستم.بعضی روزا پر انرژی و پر حرفم و بعضی روزا ارومم و کلا ساکت.از اخلاقم راضیم فقط حیف که یکم زود عصبی میشم.امید وارم این ی مشکل اخلاقی رو هم درست کنم.البته سر هر چیزی هم عصبی نمیشم (سگ پاچه گیر که نیستم دیگه)
عاشق تمیز کردن خونه هستم.کلا کار خونه و تمیز کاری رو دوست دارم.اممممم...دیگه اگه سوالی بازم بود بپرسین .بودورود
xcvk
.
سجاد شهیدی

پاسخ
سپاس شده توسط: